Anna Mucha

Artykuły - Anna Mucha (587)

 • Spektakularne metamorfozy polskich gwiazd

  Spektakularne metamorfozy polskich gwiazd

  Show-biznes (także ten polski) rządzi się swoimi prawami. Coraz łatwiej zadebiutować na ściance i łamach portali plotkarskich, trudniej z kolei utrzymać się na powierzchni i otrzymywać intratne propozycje.
 • Anna Mucha gorszy własne dzieci?

  Anna Mucha gorszy własne dzieci?

  Anna Mucha uwielbia, gdy jest o niej głośno. Od lat ogrywa metkę skandalistki, którą przyczepiono jej jeszcze w czasach związku z Kubą Wojewódzkim.
 • Anna Mucha wodzi na pokuszenie

  Anna Mucha wodzi na pokuszenie

  O tym, że Anna Mucha lubi, kiedy o niej mówią, nie trzeba nikogo przekonywać. 38-letnia aktorka czuje się świetnie w swoim ciele i uwielbia je eksponować.
 • "Pikantna" Anna Mucha

  "Pikantna" Anna Mucha

  Jesienią Anna Mucha koncentruje się na pracy w teatrze. Zagra w komedii obyczajowej "Pikantni", gdzie partnerować jej będą Mikołaj Roznerski oraz Barbara Kurdej-Szatan. Gwiazdę czeka też premiera spektaklu "Letni dzień" na podstawie tekstu Sławomira Mrożka. Aktorka twierdzi, że dopiero w listopadzie zamierza trochę zwolnić tempo pracy.
 • Nagie zdjęcie Anny Muchy

  Nagie zdjęcie Anny Muchy

  Anna Mucha opublikowała nagie zdjęcie, ponieważ chciała się zachować honorowo. Jej zdaniem ludzie są dziś zbyt niesłowni, a wyraz "honor" stał się miałki i pozbawiony znaczenia. Czuła więc potrzebę wywiązania się z danej fanom obietnicy.
 • Anna Mucha w pełni korzysta z życia

  Anna Mucha w pełni korzysta z życia

  Anna Mucha nie odmawia sobie kulinarnych przyjemności. Jej słabością są zwłaszcza słodycze, zarówno czekolada, jak i lody. Gwiazda twierdzi, że czasami zdarza się jej zamówić nawet trzy desery, jeśli na każdy z nich ma ochotę.
 • Quiz: Co wiesz na temat Anny Muchy?

  Quiz: Co wiesz na temat Anny Muchy?

  Gdziekolwiek by się nie pojawiła, Anna Mucha zawsze i wszędzie wzbudza emocje. Lubi zwracać się na siebie uwagę, wie czego chce i ma coś do powiedzenia na każdy temat. Wydawałoby się zatem, że wszystko o niej wiemy. Nic bardziej mylnego... Zapraszamy do udziału w naszym quizie!

Zdjęcia - Anna Mucha (983)

 • film.interia.pl
  Anna Mucha: Tak wyglądała 20 lat temu
 • film.interia.pl
  Anna Mucha: Tak wyglądała 20 lat temu
 • film.interia.pl
  Anna Mucha: Tak wyglądała 20 lat temu
 • film.interia.pl
  Anna Mucha: Tak wyglądała 20 lat temu
 • film.interia.pl
  Anna Mucha: Tak wyglądała 20 lat temu
 • film.interia.pl
  Anna Mucha na planie serialu "O mnie się nie martw"

Filmy - Anna Mucha (39)

 • Czy gwiazdy jedzą fast foody?

  - Uwielbiam hamburgery - zdradziła aktorka Anna Mucha. - Taniej mnie ubierać niż karmić - dodała. A czy aktorka Weronika Książkiewicz je fast foody? A jak to jest w przypadku Julii Wieniawy? - Wolę sobie pozwolić na dobrą restaurację, dobre owoce morza, jakąś fajną pizzę - zaznaczyła aktorka. Czy prezenterka Paulina Krupińska będzie obchodziła Dzień Hamburgera?
 • Wyjątkowa sesja z aktorami

  Na początku maja odbyła się sesja zdjęciowa z aktorami biorącymi udział w spektaklu teatralnym „Przygoda z ogrodnikiem” w reżyserii Mirosława Połatyńskiego. Premiera spektaklu odbędzie się 6 czerwca w Teatrze IMKA. Przygoda z ogrodnikiem to czarna komedia z zaskakującą puentą wybitnego kanadyjskiego autora - Norma Fostera. Znany jest on polskiemu widzowi z takich hitów scenicznych jak: Premiera, Ostra Jazda, Old Love, Randka w Ciemno na dwie pary, Długi ŁYKend czy Między łózkami. Para aktorów - Państwo Dzicy, po latach pracy w teatrze, porzucają ambicje i mizerne życie aktorów teatru objazdowego. Zostają ekspertami od samodoskonalenia osobowości i jeżdżą po świecie z szkoleniami motywacyjnymi. Kiedy są na szczycie kariery ich małżeństwo powoli się rozpada. Jaki udział ma w tym ogrodnik Państwa Dzikich…? Czy z pomocą stanowczej agentki uda im się pozostać na szczycie, a jednocześnie odnaleźć prawdziwych siebie i odnowić wzajemną miłość? Wyjątkowy humor, chwile refleksji i wyśmienita obsada: Anna Mucha, Anna Korcz / Edyta Herbuś, Katarzyna Ankudowicz, Artur Krajewski, Bogdan Kalus i Michał Sitarski.
 • Anna Mucha: w moim mieszkaniu jest włoska kuchnia i szwedzkie meble, bo to są polskie pieniądze

  Aktorka lubi skandynawskie meble i akcesoria do wnętrz. Zdarza się jej robić zakupy w IKEI, twierdzi też, że nie zna polskiego domu, w którym nie byłoby mebli lub elementów wyposażenia z tej popularnej szwedzkiej sieci. Inspiracji do urządzania mieszkania aktorka szuka w czasopismach wnętrzarskich oraz internecie. Anna Mucha od wielu lat jest zafascynowana Włochami i włoskim stylem życia. Fascynacja ta nie przekłada się jednak na sposób, w jaki gwiazda urządziła swoje mieszkanie. Partner aktorki, Marcel Sora, pochodzi ze Szwecji – jego matka jest Polską, a ojciec miał włoskie korzenie. Mucha często jest więc pytana o to, czy w mieszkaniu ma włoskie meble i szwedzką kuchnię, czy odwrotnie. – Śmieję się, że to jest ta druga opcja, czyli włoska kuchnia i szwedzkie meble, bo to są polskie pieniądze – mówi Anna Mucha.
 • Nagie zdjęcie Anny Muchy

  Anna Mucha opublikowała nagie zdjęcie, ponieważ chciała się zachować honorowo. Jej zdaniem ludzie są dziś zbyt niesłowni, a wyraz "honor" stał się miałki i pozbawiony znaczenia.