Anna Kiełbasińska

Artykuły - Anna Kiełbasińska (26)

Filmy - Anna Kiełbasińska (3)

  • Lekkoatletyczne MŚ. Kiełbasińska: Burza hormonów plus wysiłek i nastąpił totalny rozłam. Wideo

    - Już sobie popłakałam, dzisiaj chyba mam burzę hormonów, a do tego doszedł wysiłek… Całe przygotowania dużo mnie kosztowały, ale akurat trafiłam na te dni i nastąpił totalny rozłam. Dobre jest tylko to, że to przechodzi – mówiła ze łzami w oczach Anna Kiełbasińska, dopiero piąta w swoim biegu eliminacyjnym na 400 metrów, co kosztowało ją brak awansu do półfinału mistrzostw świata w Katarze. Nasza biegaczka teraz będzie oczekiwała na rywalizację w żeńskiej sztafecie 4x400 m.
  • Nowi zawodnicy w grupie Orlen. Wideo

    Anna Kiełbasińska i Tomasz Jaszczuk dołączyli do prowadzonego przez PKN ORLEN programu, zrzeszającego m.in. najlepszych polskich lekkoatletów tj.: Anitę Włodarczyk, Piotra Małachowskiego czy Pawła Fajdka.
  • Anna Kiełbasińska ujawniła, że jest chora

    "To najtrudniejsza wiadomość w moim życiu, którą muszę się z Wam podzielić. Od dłuższego czasu walczę nie tylko z moimi rywalkami na bieżni" - wyznała na swoim profilu na portalu społecznościowym lekkoatletka Anna Kiełbasińska. Sprinterka napisała, że walczy z autoimmunologiczną chorobą, która objawia się m.in. wypadaniem włosów.