Anna Karwan

Synonimy:
Ania Karwan,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Anna Karwan (28)

Zdjęcia - Anna Karwan (1)

Filmy - Anna Karwan (4)

 • Anna Karwan: Komu dedykuje swój występ w "TzG"?

  Drugi taniec, który wykona w najbliższym odcinku "TzG", Anna Karwan postanowiła zadedykować nieżyjącemu tacie. Ania nie miała lekkiego dzieciństwa. Cierpiący na alkoholizm ojciec praktycznie nie był obecny w jej życiu. – Nie pamiętam jego głosu – mówi ze łzami w oczach. Dzięki programowi Ania zaczęła głośno mówić o niełatwych rodzinnych doświadczeniach.
 • Anna Karwan: Przez "Taniec z Gwiazdami" się zaokrągliłam

  - "Taniec z Gwiazdami" spowodował u mnie przybranie na wadze i gdzieniegdzie się zaokrągliłam. Dzięki temu czuję się ładniejsza - mówi Anna Karwan. Program z powodu pandemii koronawirusa został jednak zawieszony do września.
 • Anna Karwan: Mam nadzieję, że przestanę się wstydzić

  Trwa 11. edycja "Tańca z Gwiazdami". Tym razem o Kryształową Kulę walczy między innymi wokalistka Anna Karwan. Tłumaczy, że uczestnictwo w programie jest dla niej dużym wyzwaniem. Na parkiecie musi bowiem zmierzyć się ze swoimi słabościami i kompleksami. Wierzy, że po zakończeniu show będzie bardziej pewna siebie i świadoma swojej kobiecości.
 • Anna Karwan: Kontrowersyjny wątek w "Barwach szczęścia"

  ​W nowym sezonie "Barw szczęścia" pojawi się wątek, którego się nie spodziewałam. Myślę, że będzie on dość kontrowersyjny, choć mi osobiście bardzo się podoba - zdradza Anna Karwan.