Anna Karolina Schmiedlova

Artykuły - Anna Karolina Schmiedlova (7)

• WTA Katowice: Schmiedlova odpadła w pierwszej rundzie

WTA Katowice: Schmiedlova odpadła w pierwszej rundzie

Anna Karolina Schmiedlova nie obroni tytułu sprzed roku, gdy triumfowała w turnieju WTA w Katowicach. Tym razem Słowaczka odpadła już w pierwszej rundzie, przegrywając 2:6, 0:6 z Francuzką Pauline Parmentier.
  • WTA Katowice: Ostapenko, Cornet i Giorgi grają dalej

WTA Katowice: Ostapenko, Cornet i Giorgi grają dalej

Rozstawiona z numerem trzecim Łotyszka Jelena Ostapenko wygrała ze Słowaczką Danielą Hantuchovą 6:1, 6:1 i awansowała we wtorek do drugiej rundy tenisowego turnieju WTA w katowickim "Spodku".
  • WTA Seul: Aliaksandra Sasnowicz sensacyjną finalistką

WTA Seul: Aliaksandra Sasnowicz sensacyjną finalistką

Zajmująca 136. miejsce w rankingu światowym Białorusinka Aliaksandra Sasnowicz zagra z rozstawioną z numerem jeden Rumunką Iriną-Camelią Begu (WTA - 29.) w finale tenisowego turnieju na twardych kortach w Seulu (z pulą nagród 500 tysięcy dolarów).
  • Anna Karolina Schmiedlova wygrała turnieju WTA w Katowicach

Anna Karolina Schmiedlova wygrała turnieju WTA w Katowicach

Rozstawiona z numerem ósmym Anna Karolina Schmiedlova pokonała włoską tenisistkę Camilę Giorgi (3.) 6:4, 6:3 w finale turnieju WTA w Katowicach (pula nagród 250 tys. dol.). Słowaczka pierwszy raz w karierze wygrała imprezę tej rangi.
  • WTA Miami: Agnieszka Radwańska - Anna Schmiedlova 6:4, 7:5

WTA Miami: Agnieszka Radwańska - Anna Schmiedlova 6:4, 7:5

Rozstawiona z numerem siódmym Agnieszka Radwańska uporała się z Anną Schmiedlovą, awansując do trzeciej rundy gry pojedynczej turnieju WTA w Miami. Polka pokonała Słowaczkę 6:4, 7:5.
  • Turniej WTA w Rio de Janeiro - Errani i Schmiedlova w finale

Turniej WTA w Rio de Janeiro - Errani i Schmiedlova w finale

Najwyżej rozstawiona Włoszka Sara Errani oraz Anna Schmiedlova zagrają o zwycięstwo w tenisowym turnieju WTA w Rio de Janeiro (pula nagród 250 tys. dolarów). Dla 20-letniej Słowaczki to pierwszy w karierze awans do finału imprezy tej rangi.
  • Słowaczka Schmiedlova "jedynką" w Bella Cup 2013

Słowaczka Schmiedlova "jedynką" w Bella Cup 2013

Upłynął termin potwierdzenia przez zawodniczki udziału w tegorocznej edycji turnieju Bella Cup, który zostanie rozegrany w Toruniu. Nie zagra w nim Yvonne Meusburger, która ostatecznie wybrała inną tenisową imprezę rozgrywaną w tym czasie. Austriaczka mogła być najwyżej rozstawioną tenisistką w toruńskim turnieju. Zamiast niej będzie nią Anna Karolina Schmiedlova.