Anna Grodzka

Artykuły - Anna Grodzka (45)

 • "Super Express": Pawłowicz o Grodzkiej: "Ten poseł czy ta poseł"

  "Super Express": Pawłowicz o Grodzkiej: "Ten poseł czy ta poseł"

  Wymiana uprzejmości pomiędzy byłą posłanką ruchu Palikota Anną Grodzką i parlamentarzystką Prawa i Sprawiedliwości Krystyną Pawłowicz.
 • Anna Grodzka w nowej roli

  Anna Grodzka w nowej roli

  "Super Express" ogłasza wielki powrót Anny Grodzkiej. Budząca kontrowersje posłanka nie kandydowała do Sejmu w ostatnich wyborach i na jakiś czas zniknęła z życia publicznego. Teraz przypomina o sobie reklamując rajstopy.
 • Grodzka znajdzie pracę w Pałacu Prezydenckim?

  Grodzka znajdzie pracę w Pałacu Prezydenckim?

  Anna Grodzka składa propozycję Andrzejowi Dudzie. Chce zostać jego doradcą do spraw równouprawnienia płci lub do kwestii mniejszości seksualnych - czytamy w dzisiejszym "Super Expressie".
 • Anna Grodzka nie wystartuje z wyborach parlamentarnych

  Anna Grodzka nie wystartuje z wyborach parlamentarnych

  Anna Grodzka nie będzie kandydować w jesiennych wyborach parlamentarnych. O swojej decyzji poinformowała na Twitterze.
 • Anna Grodzka: W Sejmie jest mnóstwo obłudy

  Anna Grodzka: W Sejmie jest mnóstwo obłudy

  W Sejmie jest mnóstwo obłudy, nawet wśród politycznych hejterów, którzy atakują wyłącznie z powodów politycznych. Robią to z pełną świadomością, ponieważ to dla nich droga do pozyskania poparcia, zbudowania popularności w mediach - zwraca uwagę w rozmowie z Interią posłanka Anna Grodzka.
 • Anna Grodzka nie wystartuje w wyborach. Zabrakło prawie 15 tys. podpisów

  Anna Grodzka nie wystartuje w wyborach. Zabrakło prawie 15 tys. podpisów

  Nie udało się. Posłanka Anna Grodzka, popierana przez Partię Zielonych, nie wystartuje w majowych wyborach prezydenckich. Jak poinformował w czwartek jej komitet wyborczy, nie udało się zebrać wymaganych 100 tys. podpisów.
 • Anna Grodzka nie zbierze 100 tysięcy podpisów?

  Anna Grodzka nie zbierze 100 tysięcy podpisów?

  "Może się nie udać" – tak kandydatka Zielonych na prezydenta Anna Grodzka komentuje próbę zebrania 100 tysięcy podpisów wymaganych do zarejestrowania w wyborach.
 • Sąd: Oświadczenie lustracyjne Grodzkiej - prawdziwe

  Sąd: Oświadczenie lustracyjne Grodzkiej - prawdziwe

  Oświadczenie lustracyjne kandydatki na prezydenta Anny Grodzkiej o braku związków ze służbami specjalnymi PRL jest prawdziwe - orzekł warszawski sąd.
 • Grodzka chce być prezydentem aktywnym społecznie

  Grodzka chce być prezydentem aktywnym społecznie

  - Zamierzam być prezydentem działającym na rzecz społeczeństwa - powiedziała dziś w Krakowie Anna Grodzka, która chce się ubiegać o fotel prezydenta RP z ramienia Partii Zielonych. - Do tej pory żaden prezydent nie prowadził aktywnej polityki społecznej - oceniła.
 • Prawica i życie erotyczne posłanki Grodzkiej

  Czym żyje polska prawica? Co ma do zaproponowania Polakom? Jeśli zaufać okładce wielce prawicowego tygodnika, dziennikarzy tej formacji interesuje życie prywatne posłanki Anny Grodzkiej. A konkretnie - z kim dzieli łoże, jak wygląda jej życie erotyczne i czy ma członka czy nie...

Filmy - Anna Grodzka (3)