Anna Głogowska

Artykuły - Anna Głogowska (19)

Filmy - Anna Głogowska (5)

 • Piotr Gąsowski o swoim związku z Anną Głogowską

  Choć media wielokrotnie spekulowały na temat rozstania aktora z tancerką Anną Głogowską, to oni sami zapewniają, że na przekór wszystkim plotkom ich uczucie wciąż kwitnie. - Cały czas mamy gorącą atmosferę. Jakoś nam się to udaje. Czasami jesteśmy bardzo emocjonalni, czasami żyjemy jak włoska rodzina, czasami też głośno wyrażamy swoje zniecierpliwienie, ale godzimy się szybciutko, nie nosimy tego. To jest tak, jak w życiu, każdy się dociera, a nam jest po prostu ze sobą fajnie. Lubimy zaskakiwać się nawzajem i być ze sobą – mówi Piotr Gąsowski.
 • Anna Głogowska pomogła wielodzietnej rodzinie

  Anna Głogowska pomogła wielodzietnej rodzinie przygotować się do występu muzycznego. Wśród licznych zajęć gwiazda znalazła czas, żeby nauczyć układu choreograficznego Roberta i jego osiem (!) córek, czyli uczestników nowego programu telewizyjnego "Tata sam w domu" w Czwórce. Anna Głogowska z samego rana zjawiła się uśmiechnięta w skromnej salce ćwiczeń na warszawskim Powiślu, gdzie przez kilka godzin trenowała z sympatyczną gromadką. Po raz pierwszy przyszło jej uczyć tak nietypową grupę – od drobnej trzylatki po zwalistego mężczyznę w średnim wieku. Anna Głogowska błyskawicznie nawiązała świetny kontakt z całą dziewiątką, którą zawojowała swoim ciepłem, urokiem i poczuciem humoru. Gwiazda również była pod wrażeniem – przede wszystkim rodzicielskich talentów Roberta, który całkiem nieźle radził sobie z opieką nad żywiołową ósemką, czego niestety, nie dało się już powiedzieć o jego postępach w tańcu… Czy nauki Anny Głogowskiej przyniosą Robertowi i jego córkom sukces oraz czy rodzina zdobędzie 15 tysięcy złotych? Zobaczyć można już dziś (poniedziałek 8 września) o 20:00 w programie „Tata sam w domu” w Czwórce.
 • Krzysztof Ibisz: Pokonałem lęk przed tańcem

  Krzysztof Ibisz ma złe wspomnienia związane z tańcem, ponieważ kiedyś został wyrzucony z tanecznego kursu za brak umiejętności. Jednak jako prowadzący „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” podjął się zatańczenia z prowadzącą z nim show Anną Głogowską. Tancerka wprawdzie miała kłopoty z wyszkoleniem swojego partnera, jednak pomogła mu odkryć radość płynącą z tańca.
 • Dziko, namiętnie, perwersyjnie

  "Berlin, czwarta rano" to spektakl muzyczny ze scenariuszem i w reżyserii Łukasza Czuja, którego bohaterem jest nocne miasto, wielka metropolia i jej ludzie...