Anna Faris

Synonimy:
Faris Anna,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Anna Faris (5)

 • Następczyni Julii Roberts i Meg Ryan?

  Następczyni Julii Roberts i Meg Ryan?

  Zanim gwiazda filmowa udzieli dziennikarzowi wywiadu, czy to osobiście, czy telefonicznie, musi się do tego solidnie przygotować. Nierzadko jej rzecznik prasowy proponuje tak zwane "tematy do rozmowy", które aktorka lub aktor będą chcieli poruszyć podczas konwersacji, zaznacza też "obszary zakazane", których gwiazda będzie starannie unikać.
 • Romantyczni na opak w... komediach romantycznych

  Romantyczni na opak w... komediach romantycznych

  Na ekranach amerykańskich kin w ten weekend premierę będzie miał obraz w reżyserii Marka Mylod'a - "Ilu miałaś facetów?" (polska premiera 4 listopada). Z tej okazji prezentujemy przegląd najlepszych tegorocznych filmowych par.
 • Reynolds i Faris w "TMI"

  Reynolds i Faris w "TMI"

  Universal Pictures zakupiło prawa do filmu "TMI", w którym główne role mają zagrać: Ryan Reynolds i Anna Faris.
 • Winylowa Dominique Swain

  Winylowa Dominique Swain

  Dominique Swain ("Lolita", "Tart") dołączyła do obsady filmu "Vinyl". Młoda aktorka spotka się na planie opowieści z Thorą Birch ("American Beauty", "Ghost World"), Jeną Malone ("Gra o miłość", "Życie jak dom"), Marlą Sokoloff ("Stary, gdzie moja bryka?", "Słodkie i ostre") i Anną Faris ("Straszny film", "Straszny film 2").
 • Anna Faris na winylu

  Anna Faris na winylu

  Anna Faris ("Straszny film", "Straszny film 2") zagra jedną z głównych ról w filmie "Vinyl". Projekt opowiada o środowisku muzyków rockowych, widzianym oczami kobiet związanych z mężczyznami należącymi do zespołu uprawiającego ten rodzaj sztuki. Do obsady przedsięwzięcia dołączyła także Marla Sokoloff, znana z filmów "Stary, gdzie moja bryka?" oraz "Słodkie i ostre".