Kobieta - Anna Dereszowska

Filmy - Anna Dereszowska (4)

 • Czy gwiazdy miewają pecha?

  Czy gwiazdy miewają pecha? - Wierzę, że jesteśmy w stanie kontrolować swoje życie i jesteśmy w stanie wpływać na to, wizualizując sobie pewne rzeczy - powiedziała Dereszowska. - Ja w pecha to nie wierzę. Uważam, że jestem szczęściarzem w życiu zawodowym i prywatnym - dodał Roznerski.
 • Anna Dereszowska o social mediach

  Czy Anna Dereszowska jest uzależniona od social mediów? - Byłabym w stanie z nich zrezygnować, ale z powodu mojego zaangażowanie w różne akcje charytatywne byłoby to ciężkie. One dają mi narzędzie do komunikowania się z państwem. Mają wielką moc - powiedziała aktorka. - Rzeczywiście one zabierają sporo czasu i chętnie bym z nich zrezygnowała - dodała.
 • Anna Dereszowska przeżyła awarię samolotu

  Anna Dereszowska oraz Rafał Maserak przeżyli niemiłe chwile w samolocie. Artyści wybierali się na Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach, ale z powodu problemu z klapami podwozia samolot musiał zawrócić na warszawskie lotnisko. Rafał został nawet poproszony o pomoc przy ewentualnym awaryjnym otwieraniu drzwi. Na początku było dużo śmiechu, ale nerwowo zrobiło się, kiedy stewardessa niemalże wpadła w panikę. Po wylądowaniu podstawiono drugi samolot, którym Ania i Rafał bezpiecznie dotarli na miejsce. Jak zdarzenie wspomina aktorka?
 • Czy gwiazdy potrafią odmawiać swoim dzieciom?

  Czy gwiazdy potrafią odmawiać swoim dzieciom? - Odmawiam i zabraniam, ale konsekwencji w tym kompletny brak - zdradziła w "Dzień Dobry TVN" aktorka Anna Dereszowska. A jak to wygląda w domu aktorki Katarzyny Zielińskiej? Czy modelka Karolina Malinowska jest stanowcza?