Kobieta - Anna Dereszowska

Artykuły - Anna Dereszowska (16)

 • Anna Dereszowska pochwaliła się figurą

  Anna Dereszowska pochwaliła się figurą

  Polskie gwiazdy różnie radzą sobie z pandemią i wynikającą z niej samoizolacją. Sprzątają, robią seksowne zdjęcia w domowych pieleszach lub uprawiają ogródek. Do ostatniej grupy należy Anna Dereszowska.
 • Anna Dereszowska o social mediach

  Anna Dereszowska o social mediach

  Anna Dereszowska jest jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Jej profil na Instagramie śledzi w tym momencie aż 175 tys. użytkowników.
 • Anna Dereszowska na zdjęciu sprzed lat

  Anna Dereszowska na zdjęciu sprzed lat

  Anna Dereszowska zebrała na Instagramie spore grono obserwujących. Jej profil śledzi w tym momencie aż 174 tys. użytkowników.
 • Anna Dereszowska pokazała partnera

  Anna Dereszowska pokazała partnera

  Kilka lat temu Anna Dereszowska była jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Największą rozpoznawalność przyniosły jej role w „Lejdis” i „Nigdy nie mów nigdy”.
 • Anna Dereszowska zachwyca w kostiumie kąpielowym

  Anna Dereszowska zachwyca w kostiumie kąpielowym

  Anna Dereszowska może pochwalić się aż 145 tysiącami obserwujących na Instagramie. Nic dziwnego – zdjęcia aktorki ogląda się z dużą przyjemnością.
 • Anna Dereszowska zachwyca na "Różach Gali"

  Anna Dereszowska zachwyca na "Różach Gali"

  Plebiscyt „Róże Gali” odbył się już po raz piętnasty i jak zawsze przyciągnął tłumy polskich gwiazd. W warszawskim Ufficio Primo pojawili się m.in. Magdalena Boczarska, Joanna Krupa, Maryla Rodowicz, Doda, Kayah, Julia Wieniawa czy Klaudia Halejcio.
 • Zwierzenia sławnych mam

  Zwierzenia sławnych mam

  ​Szerszej publiczności znane są z różnych ról na małym i dużym ekranie. Nam opowiadają o swojej najważniejszej życiowej roli - matki.
 • Faceci też są wrażliwi

  Faceci też są wrażliwi

  Twierdzi, że mężczyzna nie musi być twardzielem. Uwielbia rozmawiać z kobietami. Same się o tym przekonałyśmy...
 • Długo i szczęśliwie?

  Długo i szczęśliwie?

  Niestety nie zawsze. Gwiazdy zgodnie wybrały długie kreacje, ale nie wszystkie wyszły na tym dobrze. Ucz się na ich błędach! Sprawdź, jak uniknąć maxi porażki w maxi sukni.
 • Gwiazdy, którym los innych nie jest obojętny

  Gwiazdy, którym los innych nie jest obojętny

  Dwutygodnik SHOW oraz Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce zapraszają do wzięcia udziału w konkursie!

Filmy - Anna Dereszowska (4)

 • Czy gwiazdy miewają pecha?

  Czy gwiazdy miewają pecha? - Wierzę, że jesteśmy w stanie kontrolować swoje życie i jesteśmy w stanie wpływać na to, wizualizując sobie pewne rzeczy - powiedziała Dereszowska. - Ja w pecha to nie wierzę. Uważam, że jestem szczęściarzem w życiu zawodowym i prywatnym - dodał Roznerski.
 • Anna Dereszowska o social mediach

  Czy Anna Dereszowska jest uzależniona od social mediów? - Byłabym w stanie z nich zrezygnować, ale z powodu mojego zaangażowanie w różne akcje charytatywne byłoby to ciężkie. One dają mi narzędzie do komunikowania się z państwem. Mają wielką moc - powiedziała aktorka. - Rzeczywiście one zabierają sporo czasu i chętnie bym z nich zrezygnowała - dodała.
 • Anna Dereszowska przeżyła awarię samolotu

  Anna Dereszowska oraz Rafał Maserak przeżyli niemiłe chwile w samolocie. Artyści wybierali się na Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach, ale z powodu problemu z klapami podwozia samolot musiał zawrócić na warszawskie lotnisko. Rafał został nawet poproszony o pomoc przy ewentualnym awaryjnym otwieraniu drzwi. Na początku było dużo śmiechu, ale nerwowo zrobiło się, kiedy stewardessa niemalże wpadła w panikę. Po wylądowaniu podstawiono drugi samolot, którym Ania i Rafał bezpiecznie dotarli na miejsce. Jak zdarzenie wspomina aktorka?
 • Czy gwiazdy potrafią odmawiać swoim dzieciom?

  Czy gwiazdy potrafią odmawiać swoim dzieciom? - Odmawiam i zabraniam, ale konsekwencji w tym kompletny brak - zdradziła w "Dzień Dobry TVN" aktorka Anna Dereszowska. A jak to wygląda w domu aktorki Katarzyny Zielińskiej? Czy modelka Karolina Malinowska jest stanowcza?