Anna Dereszowska

Artykuły - Anna Dereszowska (412)

 • Anna Dereszowska: Nigdy nie doświadczyłam złej woli ze strony koleżanki

  Anna Dereszowska: Nigdy nie doświadczyłam złej woli ze strony koleżanki

  - Otaczają mnie w pracy fantastyczne kobiety - mówi Anna Dereszowska. Aktorka twierdzi, że doświadczyła nieczystej rywalizacji ze strony mężczyzn, ale nigdy nie ze strony innych kobiet. W swoim gronie przyjaciółek ma aktorki, m.in. Joannę Fraszyńską i Katarzynę Żak, i zawsze może liczyć na ich wsparcie.
 • Anna Dereszowska: Kobiety są świetnymi pracownikami

  Anna Dereszowska: Kobiety są świetnymi pracownikami

  Nie trzeba być młodym i dzikim, żeby być fantastycznym pracownikiem - mówi Anna Dereszowska. Jej zdaniem wiek przynosi doświadczenie i umiejętność współpracy z ludźmi, dojrzałe kobiety są więc często lepszymi fachowcami niż ich młodsze koleżanki. W Polsce panie po 50. roku życia nie są jednak postrzegane jako kompetentni pracownicy, z czym gwiazda absolutnie się nie zgadza.
 • Anna Dereszowska: Dzieci to mój największy sukces

  Anna Dereszowska: Dzieci to mój największy sukces

  Macierzyństwo to najważniejsza rola w życiu Anny Dereszowskiej. Po pracy z przyjemnością wraca do swoich dzieci, bo przy nich psychicznie odpoczywa. Choć opieka nad nimi wymaga sporo trudu, to rekompensatą jest ich bliskość, uśmiech i energia do działania. Aktorka stara się tak gospodarować swoim czasem, by znaleźć też chwilę tylko dla siebie. Wtedy wymyka się na siłownię.
 • Anna Dereszowska: Dawanie dobra sprawia ogromną przyjemność

  Anna Dereszowska: Dawanie dobra sprawia ogromną przyjemność

  Domeną Anny Dereszowskiej, jeśli chodzi o dobroczynność, jest pomoc opuszczonym i osieroconym dzieciom. Aktorka przede wszystkim udziela się w ramach Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce, którego jest ambasadorką.
 • Anna Dereszowska: Wśród aktorek nie doświadczyłam rywalizacji

  Anna Dereszowska: Wśród aktorek nie doświadczyłam rywalizacji

  Problemem polskich kobiet jest nie tylko dysproporcja w zarobkach i faworyzowanie mężczyzn w procesie rekrutacji - uważa Anna Dereszowska. Jej zdaniem Polki, zwłaszcza na wysokich stanowiskach, nie są solidarne i nie wspierają się wzajemnie w rozwoju zawodowym. Sama nigdy nie doświadczyła rywalizacji, przyjaźni się z innymi aktorkami i ma nadzieję, że taki rodzaj solidarności pojawi się także w innych branżach, nie tylko w świecie filmowym.
 • Anna Dereszowska: Myślę o dwóch kolejnych płytach

  Anna Dereszowska: Myślę o dwóch kolejnych płytach

  Aktorka chciałaby, żeby jeden z nowych albumów zawierał piosenki napisane specjalnie dla niej, a drugi był skierowany do najmłodszych. W głowie ma wiele muzycznych pomysłów, jednak ze względu na nadmiar innych obowiązków, brakuje jej czasu na to, by wejść do studia. Jak wspomina, od dziecka lubiła śpiewać i cieszył ją żywy kontakt. Na co dzień występuje z zespołem Machina del Tango.
 • Anna Dereszowska: Dla mnie urlop to święto

  Anna Dereszowska: Dla mnie urlop to święto

  Anna Dereszowska lubi czasem zrobić sobie przerwę od show-biznesu i zabrać swoją rodzinę na wakacje. Na urlopie zawsze jest bardzo aktywna - zwiedza i uprawia sport. Jednym z celów urlopowych wycieczek aktorki jest Portugalia. Wypoczywała tam już kilka razy, a atrakcji było tyle, że na słodkie lenistwo na plaży po prostu nie starczało czasu.
 • Anna Dereszowska: Czuję się kobietą spełnioną

  Anna Dereszowska: Czuję się kobietą spełnioną

  Anna Dereszowska dzieli się swoimi przemyśleniami na temat bycia kobietą spełnioną i szczęśliwą. Aktorka zachęca Polki, aby były dla siebie wyrozumiałe i okazały same sobie odrobinę czułości.
 • Anna Dereszowska zachwyca na "Różach Gali"

  Anna Dereszowska zachwyca na "Różach Gali"

  Plebiscyt „Róże Gali” odbył się już po raz piętnasty i jak zawsze przyciągnął tłumy polskich gwiazd. W warszawskim Ufficio Primo pojawili się m.in. Magdalena Boczarska, Joanna Krupa, Maryla Rodowicz, Doda, Kayah, Julia Wieniawa czy Klaudia Halejcio.
 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Anna Dereszowska jako Cher

  "Twoja twarz brzmi znajomo": Anna Dereszowska jako Cher

  Zobaczcie przedpremierowo fragment najnowszego odcinka programu "Twoja twarz brzmi znajomo".

Zdjęcia - Anna Dereszowska (26)

Filmy - Anna Dereszowska (33)

 • Anna Dereszowska przeżyła awarię samolotu

  Anna Dereszowska oraz Rafał Maserak przeżyli niemiłe chwile w samolocie. Artyści wybierali się na Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach, ale z powodu problemu z klapami podwozia samolot musiał zawrócić na warszawskie lotnisko. Rafał został nawet poproszony o pomoc przy ewentualnym awaryjnym otwieraniu drzwi. Na początku było dużo śmiechu, ale nerwowo zrobiło się, kiedy stewardessa niemalże wpadła w panikę. Po wylądowaniu podstawiono drugi samolot, którym Ania i Rafał bezpiecznie dotarli na miejsce. Jak zdarzenie wspomina aktorka?
 • Anna Dereszowska: Otaczają mnie w pracy fantastyczne kobiety

 • Anna Dereszowska: Kobiety są świetnymi pracownikami

  Nie trzeba być młodym i dzikim, żeby być fantastycznym pracownikiem - mówi Anna Dereszowska. Jej zdaniem wiek przynosi doświadczenie i umiejętność współpracy z ludźmi, dojrzałe kobiety są więc często lepszymi fachowcami niż ich młodsze koleżanki.
 • Czy gwiazdy potrafią odmawiać swoim dzieciom?

  Czy gwiazdy potrafią odmawiać swoim dzieciom? - Odmawiam i zabraniam, ale konsekwencji w tym kompletny brak - zdradziła w "Dzień Dobry TVN" aktorka Anna Dereszowska. A jak to wygląda w domu aktorki Katarzyny Zielińskiej? Czy modelka Karolina Malinowska jest stanowcza?