Anna Dereszowska

Artykuły - Anna Dereszowska (428)

 • Anna Dereszowska o social mediach

  Anna Dereszowska o social mediach

  Anna Dereszowska jest jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Jej profil na Instagramie śledzi w tym momencie aż 175 tys. użytkowników.
 • Anna Dereszowska na zdjęciu sprzed lat

  Anna Dereszowska na zdjęciu sprzed lat

  Anna Dereszowska zebrała na Instagramie spore grono obserwujących. Jej profil śledzi w tym momencie aż 174 tys. użytkowników.
 • Anna Dereszowska: Lubię robić prezenty

  Anna Dereszowska: Lubię robić prezenty

  Anna Dereszowska podkreśla, że świąteczne prezenty powinny być dawane od serca i kupowane z myślą o konkretnej osobie. W złym guście jest natomiast nabyć hurtem kilka takich samych rzeczy i obdarować nimi całą rodzinę. Aktorka zdradza, że do dziś przechowuje kilka takich upominków, które sprawiły jej ogromną radość. Jest wśród nich prezent od narzeczonego.
 • Anna Dereszowska nie wstydzi się mówić o swoich problemach

  Anna Dereszowska nie wstydzi się mówić o swoich problemach

  Anna Dereszowska stara się nie przejmować negatywnymi opiniami na swój temat. Jej zdaniem, internetowy hejt to znak obecnych czasów, w których ludzie przestali doceniać pracę innych i nieproszeni wchodzą z butami w ich życie prywatne. Trzeba jednak umieć sobie z nimi radzić. Najlepiej więc konsekwentnie robić swoje, nie czytać złośliwych komentarzy i plotkarskich portali, w których prym wiedzie pogoń za sensacją. Aktorka przyznaje też, że sama w sytuacjach kryzysowych korzysta z pomocy psychologa.
 • Anna Dereszowska: Moja sukienka nie była plagiatem

  Anna Dereszowska: Moja sukienka nie była plagiatem

  - Stresuję się rzeczami ważnymi, jak rodzina i zdrowie, a nie sukienka - mówi Anna Dereszowska. Podkreśla jednak, że jej kreacja z Wenecji nie była kopią sukni, jaką miała na sobie znana niemiecka modelka. Oba projekty różniły się m.in. kolorem oraz wykończeniem gorsetu.
 • Anna Dereszowska: Chciałabym umieć zwolnić

  Anna Dereszowska: Chciałabym umieć zwolnić

  Anna Dereszowska przyznaje, że czasami pracy i różnych obowiązków jest tak dużo, że trudno wygospodarować czas dla siebie, a znów innym razem udaje się znaleźć wolną chwilę na to, by zatrzymać się i przemyśleć kilka spraw. Aktorka przyznaje, że największą zmorą naszych czasów jest ciągły pośpiech, który sprawia, że niczemu nie jesteśmy w stanie poświęcić należytej uwagi. Ona sama z doświadczenia wie, że często sami tak układamy grafik, że nie ma w nim luk na przyjemności bądź odpoczynek, dlatego chwali ideę slow life i powoli stara się wcielać ją w życie.
 • Anna Dereszowska pokazała partnera

  Anna Dereszowska pokazała partnera

  Kilka lat temu Anna Dereszowska była jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Największą rozpoznawalność przyniosły jej role w „Lejdis” i „Nigdy nie mów nigdy”.
 • Anna Dereszowska zachwyca w kostiumie kąpielowym

  Anna Dereszowska zachwyca w kostiumie kąpielowym

  Anna Dereszowska może pochwalić się aż 145 tysiącami obserwujących na Instagramie. Nic dziwnego – zdjęcia aktorki ogląda się z dużą przyjemnością.
 • Anna Dereszowska: Nigdy nie doświadczyłam złej woli ze strony koleżanki

  Anna Dereszowska: Nigdy nie doświadczyłam złej woli ze strony koleżanki

  - Otaczają mnie w pracy fantastyczne kobiety - mówi Anna Dereszowska. Aktorka twierdzi, że doświadczyła nieczystej rywalizacji ze strony mężczyzn, ale nigdy nie ze strony innych kobiet. W swoim gronie przyjaciółek ma aktorki, m.in. Joannę Fraszyńską i Katarzynę Żak, i zawsze może liczyć na ich wsparcie.
 • Anna Dereszowska: Kobiety są świetnymi pracownikami

  Anna Dereszowska: Kobiety są świetnymi pracownikami

  Nie trzeba być młodym i dzikim, żeby być fantastycznym pracownikiem - mówi Anna Dereszowska. Jej zdaniem wiek przynosi doświadczenie i umiejętność współpracy z ludźmi, dojrzałe kobiety są więc często lepszymi fachowcami niż ich młodsze koleżanki. W Polsce panie po 50. roku życia nie są jednak postrzegane jako kompetentni pracownicy, z czym gwiazda absolutnie się nie zgadza.

Zdjęcia - Anna Dereszowska (26)

Filmy - Anna Dereszowska (40)

 • Czy gwiazdy miewają pecha?

  Czy gwiazdy miewają pecha? - Wierzę, że jesteśmy w stanie kontrolować swoje życie i jesteśmy w stanie wpływać na to, wizualizując sobie pewne rzeczy - powiedziała Dereszowska. - Ja w pecha to nie wierzę. Uważam, że jestem szczęściarzem w życiu zawodowym i prywatnym - dodał Roznerski.
 • Anna Dereszowska o social mediach

  Czy Anna Dereszowska jest uzależniona od social mediów? - Byłabym w stanie z nich zrezygnować, ale z powodu mojego zaangażowanie w różne akcje charytatywne byłoby to ciężkie. One dają mi narzędzie do komunikowania się z państwem. Mają wielką moc - powiedziała aktorka. - Rzeczywiście one zabierają sporo czasu i chętnie bym z nich zrezygnowała - dodała.
 • Anna Dereszowska: Lubię robić prezenty

  Anna Dereszowska podkreśla, że świąteczne prezenty powinny być dawane od serca i kupowane z myślą o konkretnej osobie. W złym guście jest natomiast nabyć hurtem kilka takich samych rzeczy i obdarować nimi całą rodzinę. Aktorka zdradza, że do dziś przechowuje kilka takich upominków, które sprawiły jej ogromną radość. Jest wśród nich prezent od narzeczonego.
 • Anna Dereszowska: Hejt to znak naszych czasów

  Anna Dereszowska stara się nie przejmować negatywnymi opiniami na swój temat. Jej zdaniem, internetowy hejt to znak obecnych czasów, w których ludzie przestali doceniać pracę innych i nieproszeni wchodzą z butami w ich życie prywatne.