Anna Dereszowska

Artykuły - Anna Dereszowska (420)

 • Anna Dereszowska: Moja sukienka nie była plagiatem

  Anna Dereszowska: Moja sukienka nie była plagiatem

  - Stresuję się rzeczami ważnymi, jak rodzina i zdrowie, a nie sukienka - mówi Anna Dereszowska. Podkreśla jednak, że jej kreacja z Wenecji nie była kopią sukni, jaką miała na sobie znana niemiecka modelka. Oba projekty różniły się m.in. kolorem oraz wykończeniem gorsetu.
 • Anna Dereszowska: Chciałabym umieć zwolnić

  Anna Dereszowska: Chciałabym umieć zwolnić

  Anna Dereszowska przyznaje, że czasami pracy i różnych obowiązków jest tak dużo, że trudno wygospodarować czas dla siebie, a znów innym razem udaje się znaleźć wolną chwilę na to, by zatrzymać się i przemyśleć kilka spraw. Aktorka przyznaje, że największą zmorą naszych czasów jest ciągły pośpiech, który sprawia, że niczemu nie jesteśmy w stanie poświęcić należytej uwagi. Ona sama z doświadczenia wie, że często sami tak układamy grafik, że nie ma w nim luk na przyjemności bądź odpoczynek, dlatego chwali ideę slow life i powoli stara się wcielać ją w życie.
 • Anna Dereszowska pokazała partnera

  Anna Dereszowska pokazała partnera

  Kilka lat temu Anna Dereszowska była jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Największą rozpoznawalność przyniosły jej role w „Lejdis” i „Nigdy nie mów nigdy”.
 • Anna Dereszowska zachwyca w kostiumie kąpielowym

  Anna Dereszowska zachwyca w kostiumie kąpielowym

  Anna Dereszowska może pochwalić się aż 145 tysiącami obserwujących na Instagramie. Nic dziwnego – zdjęcia aktorki ogląda się z dużą przyjemnością.
 • Anna Dereszowska: Nigdy nie doświadczyłam złej woli ze strony koleżanki

  Anna Dereszowska: Nigdy nie doświadczyłam złej woli ze strony koleżanki

  - Otaczają mnie w pracy fantastyczne kobiety - mówi Anna Dereszowska. Aktorka twierdzi, że doświadczyła nieczystej rywalizacji ze strony mężczyzn, ale nigdy nie ze strony innych kobiet. W swoim gronie przyjaciółek ma aktorki, m.in. Joannę Fraszyńską i Katarzynę Żak, i zawsze może liczyć na ich wsparcie.
 • Anna Dereszowska: Kobiety są świetnymi pracownikami

  Anna Dereszowska: Kobiety są świetnymi pracownikami

  Nie trzeba być młodym i dzikim, żeby być fantastycznym pracownikiem - mówi Anna Dereszowska. Jej zdaniem wiek przynosi doświadczenie i umiejętność współpracy z ludźmi, dojrzałe kobiety są więc często lepszymi fachowcami niż ich młodsze koleżanki. W Polsce panie po 50. roku życia nie są jednak postrzegane jako kompetentni pracownicy, z czym gwiazda absolutnie się nie zgadza.
 • Anna Dereszowska: Dzieci to mój największy sukces

  Anna Dereszowska: Dzieci to mój największy sukces

  Macierzyństwo to najważniejsza rola w życiu Anny Dereszowskiej. Po pracy z przyjemnością wraca do swoich dzieci, bo przy nich psychicznie odpoczywa. Choć opieka nad nimi wymaga sporo trudu, to rekompensatą jest ich bliskość, uśmiech i energia do działania. Aktorka stara się tak gospodarować swoim czasem, by znaleźć też chwilę tylko dla siebie. Wtedy wymyka się na siłownię.
 • Anna Dereszowska: Dawanie dobra sprawia ogromną przyjemność

  Anna Dereszowska: Dawanie dobra sprawia ogromną przyjemność

  Domeną Anny Dereszowskiej, jeśli chodzi o dobroczynność, jest pomoc opuszczonym i osieroconym dzieciom. Aktorka przede wszystkim udziela się w ramach Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce, którego jest ambasadorką.
 • Anna Dereszowska: Wśród aktorek nie doświadczyłam rywalizacji

  Anna Dereszowska: Wśród aktorek nie doświadczyłam rywalizacji

  Problemem polskich kobiet jest nie tylko dysproporcja w zarobkach i faworyzowanie mężczyzn w procesie rekrutacji - uważa Anna Dereszowska. Jej zdaniem Polki, zwłaszcza na wysokich stanowiskach, nie są solidarne i nie wspierają się wzajemnie w rozwoju zawodowym. Sama nigdy nie doświadczyła rywalizacji, przyjaźni się z innymi aktorkami i ma nadzieję, że taki rodzaj solidarności pojawi się także w innych branżach, nie tylko w świecie filmowym.
 • Anna Dereszowska: Myślę o dwóch kolejnych płytach

  Anna Dereszowska: Myślę o dwóch kolejnych płytach

  Aktorka chciałaby, żeby jeden z nowych albumów zawierał piosenki napisane specjalnie dla niej, a drugi był skierowany do najmłodszych. W głowie ma wiele muzycznych pomysłów, jednak ze względu na nadmiar innych obowiązków, brakuje jej czasu na to, by wejść do studia. Jak wspomina, od dziecka lubiła śpiewać i cieszył ją żywy kontakt. Na co dzień występuje z zespołem Machina del Tango.

Zdjęcia - Anna Dereszowska (26)

Filmy - Anna Dereszowska (36)

 • Anna Dereszowska: Moja sukienka nie była plagiatem

 • "Demakijaż": Anna Dereszowska

  Anna Dereszowska – znamy ją z przebojowej roli w „Lejdis”, widzieliśmy jej przemiany w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", od lat podziwiamy jej liczne role na deskach teatralnych. W programie opowie o dorastaniu bez mamy, życiowych wyborach i prawdziwej miłości.
 • Anna Dereszowska: Chciałabym umieć zwolnić

  Anna Dereszowska przyznaje, że czasami pracy i różnych obowiązków jest tak dużo, że trudno wygospodarować czas dla siebie, a znów innym razem udaje się znaleźć wolną chwilę na to, by zatrzymać się i przemyśleć kilka spraw. Aktorka przyznaje, że największą zmorą naszych czasów jest ciągły pośpiech, który sprawia, że niczemu nie jesteśmy w stanie poświęcić należytej uwagi.
 • Anna Dereszowska przeżyła awarię samolotu

  Anna Dereszowska oraz Rafał Maserak przeżyli niemiłe chwile w samolocie. Artyści wybierali się na Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach, ale z powodu problemu z klapami podwozia samolot musiał zawrócić na warszawskie lotnisko. Rafał został nawet poproszony o pomoc przy ewentualnym awaryjnym otwieraniu drzwi. Na początku było dużo śmiechu, ale nerwowo zrobiło się, kiedy stewardessa niemalże wpadła w panikę. Po wylądowaniu podstawiono drugi samolot, którym Ania i Rafał bezpiecznie dotarli na miejsce. Jak zdarzenie wspomina aktorka?