Anna Czartoryska-Niemczycka

Artykuły - Anna Czartoryska-Niemczycka (14)

 • Anna Czartoryska-Niemczycka: Jaką lubi biżuterię?

  Anna Czartoryska-Niemczycka: Jaką lubi biżuterię?

  Anna Czartoryska-Niemczycka lubi nosić biżuterię, z którą łączą się miłe wspomnienia. Mogą to być ozdoby przywiezione z podróży lub otrzymane w prezencie od bliskiej osoby. Gwiazda najchętniej wkłada biżuterię w stylu boho, która jest oryginalna, ale nie jest ostentacyjna. Podoba jej się również idea biżuterii dla mam i córek, która podkreśla więź między nimi i uczy dziewczynki wyczucia stylu.
 • Anna Czartoryska-Niemczycka kończy pracę nad debiutancką płytą

  Anna Czartoryska-Niemczycka kończy pracę nad debiutancką płytą

  Debiutancki krążek Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej jest już w fazie postprodukcji i aktorka jest zadowolona z jego brzmienia. Artystka jest współautorką wszystkich tekstów, które powstały na podstawie jej własnych doświadczeń życiowych. Twierdzi, że płyta to realizacja jej wielkiego marzenia.
 • Halina Mlynkova: To ja czy nie ja?

  Halina Mlynkova: To ja czy nie ja?

  W programie "Twoja twarz brzmi znajomo" od czasu do czasu pojawia się oryginalny wykonawca obok uczestnika, który stara się go jak najwierniej naśladować. Tym razem zobaczyliśmy gościnnie Halinę Mlynkovą.
 • Kayah: Nigdy nie byłam piękniejsza

  Kayah: Nigdy nie byłam piękniejsza

  Występ Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" przypadł do gustu nie tylko jurorom. Pochwały wyraziła także Kayah, w którą wcieliła się aktorka.
 • Anna Czartoryska-Niemczycka: Nie jestem taka święta

  Anna Czartoryska-Niemczycka: Nie jestem taka święta

  Chciała być piosenkarką. Ale poszła do szkoły teatralnej i dziś bez aktorstwa nie wyobraża sobie życia. Gra w serialu, w teatrze, a teraz w filmie fabularnym. Starannie wybiera role. A przed nią najważniejsza, czyli rola matki. Ale chroni to, co najcenniejsze – prywatność.
 • Anna Czartoryska-Niemczycka: Filmowy ślub

  Anna Czartoryska-Niemczycka: Filmowy ślub

  14 lutego na ekrany kin wejdzie "Facet (nie)potrzebny od zaraz" - nowoczesna, niebanalna komedia o poszukiwaniu miłości i własnego ja w wielkim mieście oraz różnych, często zaskakujących obliczach relacji damsko-męskich. "Myślę, że takiego filmu jeszcze w Polsce nie było. Wiele kobiet będzie się identyfikowało z naszymi bohaterkami" - mówi debiutująca na dużym ekranie Anna Czartoryska-Niemczycka

Filmy - Anna Czartoryska-Niemczycka (1)

 • Anna Czartoryska-Niemczycka kończy pracę nad debiutancką płytą

  Debiutancki krążek Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej jest już w fazie postprodukcji i aktorka jest zadowolona z jego brzmienia. Artystka jest współautorką wszystkich tekstów, które powstały na podstawie jej własnych doświadczeń życiowych.