Anna Cieślak

Artykuły - Anna Cieślak (68)

 • Anna Cieślak: W barokowej sukni i peruce

  Anna Cieślak: W barokowej sukni i peruce

  Na scenie tańczy rock’n’rolla w barokowej sukni, a w serialu wspiera bliskich w kłopotach. Przyznaje, że wielka ciekawość świata wciąż pcha ją ku nowym doświadczeniom.
 • Anna Cieślak: Mam swoich aniołów stróżów

  Anna Cieślak: Mam swoich aniołów stróżów

  Kocha radio i teatr, działa w wolontariacie, a przy sobie zawsze ma tomik poezji. - Jestem trochę staroświecka i celebruję chwile, czuję się wtedy wyjątkowo - mówi aktorka Anna Cieślak.
 • Anna Cieślak: Cenne doświadczenie życiowe

  Anna Cieślak: Cenne doświadczenie życiowe

  Anna Cieślak radzi, by przed wakacyjnym wyjazdem do pracy zweryfikować potencjalnego pracodawcę. Można to zrobić dzięki pomocy fundacji La Strada, której jest ambasadorką. Aktorka od kilku lat prowadzi szkolenia dla podopiecznych fundacji.
 • Anna Cieślak: Gorący czas w teatrze

  Anna Cieślak: Gorący czas w teatrze

  Anna Cieślak przygotowuje się do kolejnej premiery teatralnej. Zagra w spektaklu "Edyp w Kolonos" w reżyserii Jacques'a Lassalle'a, jednego z najwybitniejszych francuskich reżyserów teatralnych. Już teraz aktorkę można natomiast oglądać w spektaklu "Miłość w Saybrook" na podstawie sztuki Woody'ego Allena.
 • Anna Cieślak: Aktorem nie zostaje się bez powodu

  Anna Cieślak: Aktorem nie zostaje się bez powodu

  Prywatnie Anna Cieślak nigdy nie zamyka się na świat, uśmiech nie schodzi jej z twarzy, a w wolnym czasie oddaje się lekturze.
 • Anna Cieślak: Czytać, czytać i jeszcze raz czytać

  Anna Cieślak: Czytać, czytać i jeszcze raz czytać

  Anna Cieślak podkreśla, że słowo pisane ma dla niej ogromną wartość, dlatego w wolnej chwil zawsze sięga po książkę. Czas przeznaczony na czytanie nigdy nie jest dla niej stracony. W domowej biblioteczce aktorki jest miejsce zarówno na arcydzieła literatury światowej - Szekspira, Czechowa, Dostojewskiego, jak i na bajki Marii Konopnickiej oraz nowości wydawnicze debiutujących autorów.
 • Anna Cieślak o wątku utraty dziecka w "Na Wspólnej"

  Anna Cieślak o wątku utraty dziecka w "Na Wspólnej"

  Anna Cieślak uważa za słuszne, że w serialu "Na Wspólnej" pojawił się wątek utraty dziecka. Zdaniem aktorki może to pomóc wielu kobietom, które doświadczyły podobnej straty. Historia Joanny Berg pokaże im bowiem, że mają prawo nie radzić sobie z bólem po przebytej tragedii. Aktorka cieszy się również, że wątek Bergów pokazuje, że warto poświęcić czas na budowanie relacji z bliskimi.
 • Anna Cieślak: Bez rodziny jesteśmy słabi

  Anna Cieślak: Bez rodziny jesteśmy słabi

  Według Anny Cieślak rodzina to największa wartość w życiu człowieka. Dzięki bliskim nikt nie czuje się słaby ani osamotniony. Aktorka uważa jednak, że obecnie ludzie obawiają się zakładania rodziny i posiadania dzieci. Wynika to zarówno z sytuacji materialnej, jak i introwertyzmu, który cechuje coraz większą liczbę Polaków.
 • Anna Cieślak kibicuje Romanowskiej i Maserakowi

  Anna Cieślak kibicuje Romanowskiej i Maserakowi

  Anna Cieślak ogląda najnowszą edycję programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Jej faworytami są Rafał Maserak i Elżbieta Romanowska. Cieślak podziwia wdzięk i seksapil, jakim na parkiecie emanuje gwiazda serialu "Słodkie życie". Twierdzi, że dla niej samej praca z Maserakiem była cenną lekcją.

Zdjęcia - Anna Cieślak (23)

Filmy - Anna Cieślak (9)