Anja Rubik

Artykuły - Anja Rubik (90)

 • Bajki o bocianie i noworodku w kapuście należy sobie odpuścić

  Bajki o bocianie i noworodku w kapuście należy sobie odpuścić

  Anja Rubik nie musi walczyć ze stereotypem modelki. Od lat pokazuje, że nie ma przeszkód, by piękne ciało szło w parze z inteligencją, empatią i wrażliwością społeczną. W ubiegłym roku ruszyła z kampanią "#sexedpl" i udowodniła Polakom, że o seksie można rozmawiać spokojnie, rzeczowo, bez cienia wulgarności. Teraz wydała podręcznik dla młodzieży, w którym próżno szukać tematów tabu.
 • Anja Rubik i jej związki ze światem muzyki

  Anja Rubik i jej związki ze światem muzyki

  Anja Rubik niejednokrotnie brała udział w projektach muzycznych. Sama często ogląda artystów na żywo, a z niektórymi nawet się przyjaźni. Można ją też spotkać na festiwalach. Jakie jeszcze związki z muzyką ma znana na całym świecie modelka?
 • Anja Rubik w nowej życiowej roli

  Anja Rubik w nowej życiowej roli

  Anja Rubik w świecie modelingu osiągnęła już chyba wszystko. Choć nadal jest aktywna zawodowo, spełnienia szuka także w innych dziedzinach.
 • Anja Rubik w teledysku Dona Omara i Daddy'ego Yankee ("Senora Independiente")

  Anja Rubik w teledysku Dona Omara i Daddy'ego Yankee ("Senora Independiente")

  Ponad 260 tys. odsłon ma już teledysk "Senora Independiente" w wykonaniu Dona Omara i Daddy'ego Yankee, współautora przeboju "Despacito". W klipie zagrała polska topmodelka Anja Rubik.
 • #SEXEDPL. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie, Anja Rubik

  #SEXEDPL. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie, Anja Rubik

  Osiemnaście rozmów. Ogrom merytorycznej wiedzy. Zero pruderii. I jedna postać, rozpoznawalna na całym świecie: Anja Rubik. Odważna i przełomowa kampania #SEXEDPL kilka miesięcy temu podbiła polski internet. Teraz pora na sygnowaną nazwiskiem top modelki książkę skierowaną do młodych ludzi.
 • Anja Rubik gościem ASP na Pol'And'Rock Festival 2018

  Anja Rubik gościem ASP na Pol'And'Rock Festival 2018

  Słynna modelka Anja Rubik będzie gościem Akademii Sztuk Przepięknych podczas tegorocznej edycji Pol'And'Rock Festival (wcześniej odbywający się pod nazwą Przystanek Woodstock).
 • Kolejny sukces Anji Rubik

  Kolejny sukces Anji Rubik

  Anja Rubik jest chyba najlepiej rozpoznawalną za granicą polską modelką. 35-latka ma na swoim koncie imponujące osiągnięcia.
 • Yach Film Festiwal 2016: Maria Peszek, Mary Komasa i Dawid Podsiadło nominowani

  Yach Film Festiwal 2016: Maria Peszek, Mary Komasa i Dawid Podsiadło nominowani

  10 grudnia 2016 roku w gdańskim klubie B90 zostaną przyznane nagrody Yach Film. 6 grudnia poznaliśmy nominowanych do tej prestiżowej nagrody. O statuetki powalczą m.in. klipy Dawida Podsiadły, Marii Peszek, Mary Komasy i grupy Rysy.
 • G-Eazy: Anja Rubik ma w sobie coś specjalnego

  G-Eazy: Anja Rubik ma w sobie coś specjalnego

  27-letni Gerald Earl Gillum, znany lepiej jako G-Eazy, w ostatnim czasie szturmem podbija listy przebojów oraz serca fanów na całym świecie. 25 sierpnia 2016 po raz pierwszy wystąpił w Polsce. Przed koncertem raper opowiedział Interii o ochronie swojej prywatności, przyjęciu propozycji nagrania utworu z Britney Spears oraz pracy z Anją Rubik.
 • Mary Komasa: Byłam zszokowana, że nagość jeszcze budzi tyle kontrowersji

  Mary Komasa: Byłam zszokowana, że nagość jeszcze budzi tyle kontrowersji

  Od zawsze inspirowały ją filmy. Iście filmowy jest też jej nowy teledysk do utworu "Lost Me" z udziałem Anji Rubik. To prawie sześciominutowa etiuda, która ma być metaforą zaglądania w głąb siebie, celem zmierzenia się z trudną rzeczywistością. Mimo to nagość w klipie została przez wielu odczytana jako chęć wzbudzania sensacji. Co o tym wszystkim myśli Mary Komasa i jej bliscy? W rozmowie z Interią wokalistka opowiedziała m.in. o reakcjach ludzi na klip, nowym materiale, obecności kobiet w muzyce i współpracy z rodziną.

Filmy - Anja Rubik (9)