Anita Włodarczyk

Artykuły - Anita Włodarczyk (786)

 • Mityng w Nankinie. Dobek i Włodarczyk uzyskali minima na mistrzostwa świata

  Mityng w Nankinie. Dobek i Włodarczyk uzyskali minima na mistrzostwa świata

  Patryk Dobek czasem 49,23 zajął drugie miejsce w biegu na 400 m ppł na lekkoatletycznym mityngu w Nankinie. W rzucie młotem trzecia była Anita Włodarczyk (73,64). Oboje wypełnili minima na jesienne mistrzostwa świata w Dausze, a Włodarczyk także na igrzyska w Tokio.
 • Lekkoatletyka. Anita Włodarczyk wyróżniona przez IAAF

  Lekkoatletyka. Anita Włodarczyk wyróżniona przez IAAF

  Anita Włodarczyk była jedną z gwiazd, które zainaugurowały wystawę Międzynarodowego Stowarzyszenia Federacji Lekkoatletycznych (IAAF) w Doha. Polska mistrzyni oddała na wystawę młot, którym ustanowiła rekord świata.
 • Anita Włodarczyk zmienia klub i przenosi się na Śląsk

  Anita Włodarczyk zmienia klub i przenosi się na Śląsk

  Dwukrotna mistrzyni olimpijska w rzucie młotem Anita Włodarczyk pomoże promować chorzowski Stadion Śląski. Zmieni też barwy klubowe, przenosząc się ze stołecznej Skry do AZS AWF Katowice.
 • Anita Włodarczyk wyjeżdża na zgrupowanie do Afryki

  Anita Włodarczyk wyjeżdża na zgrupowanie do Afryki

  Anita Włodarczyk w poniedziałek rusza do Afryki na pierwsze zgrupowanie przed nowym sezonem. - Nastawiam się na mnóstwo zakwasów - przyznała dwukrotna mistrzyni olimpijska w rzucie młotem, która skupi się na razie na wzmocnieniu prawej nogi po kontuzji.
 • Rok 2018 w polskim sporcie. Wielkie sukcesy i "wtopy"

  Rok 2018 w polskim sporcie. Wielkie sukcesy i "wtopy"

  Kończy się rok 2018. Ostatnie 12 miesięcy obfitowało w sukcesy "Biało-Czerwonych" na największych imprezach sportowych świata. Polscy skoczkowie, siatkarze, lekkoatleci, czy wioślarki byli klasą dla siebie na igrzyskach olimpijskich, mistrzostwach świata i Europy. Nie brakowało też spektakularnych porażek, a nawet kompromitacji. Oto nasze podsumowanie roku w polskim sporcie.
 • Anita Włodarczyk: Już trenuję po operacji nogi, ale jeszcze jej nie forsuję

  Anita Włodarczyk: Już trenuję po operacji nogi, ale jeszcze jej nie forsuję

  Dwukrotna mistrzyni olimpijska w rzucie młotem Anita Włodarczyk już trenuje po październikowej operacji więzadeł w prawej nodze. "Rehabilitacja przebiega zgodnie z planem. Już trenuję, ale póki co wzmacniam górne partie ciała" - powiedziała lekkoatletka.
 • Plebiscyt IAAF. Anita Włodarczyk poza finałem rywalizacji o tytuł "lekkoatletki roku"

  Plebiscyt IAAF. Anita Włodarczyk poza finałem rywalizacji o tytuł "lekkoatletki roku"

  Mistrzyni Europy z Berlina w rzucie młotem Anita Włodarczyk nie znalazła się wśród pięciu zawodniczek zakwalifikowanych do pięcioosobowego finału plebiscytu na "lekkoatletkę roku", organizowanego przez Międzynarodowe Stowarzyszenia Federacji Lekkoatletycznych.
 • Złote Kolce dla Anity Włodarczyk i Wojciecha Nowickiego

  Złote Kolce dla Anity Włodarczyk i Wojciecha Nowickiego

  Anita Włodarczyk (RKS Skra Warszawa) i Wojciech Nowicki (Podlasie Białystok) zostali laureatami Złotych Kolców, najbardziej prestiżowego rankingu w polskiej lekkoatletyce, prowadzonego od 1970 roku. Uroczysta gala podsumowująca sezon odbyła się we wtorek w Warszawie.
 • Plebiscyt IAAF. Anita Włodarczyk nominowana do tytułu "lekkoatletki roku"

  Plebiscyt IAAF. Anita Włodarczyk nominowana do tytułu "lekkoatletki roku"

  Mistrzyni Europy z Berlina w rzucie młotem Anita Włodarczyk znalazła się wśród dziesięciu zawodniczek nominowanych do tytułu "lekkoatletki roku" w plebiscycie Międzynarodowego Stowarzyszenia Federacji Lekkoatletycznych (IAAF). Ogłoszenie wyników 4 grudnia na gali w Monako.
 • Anita Włodarczyk z nagrodą PKOl za złoto z Londynu

  Anita Włodarczyk z nagrodą PKOl za złoto z Londynu

  Anita Włodarczyk otrzyma nagrodę w wysokości 40 tys. złotych za wynik sportowy osiągnięty w konkursie rzutu młotem Igrzysk XXX Olimpiady w Londynie w 2012 roku - taką decyzję podjął jednomyślnie we wtorek zarząd Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Filmy - Anita Włodarczyk (25)