Anita Sokołowska

Artykuły - Anita Sokołowska (122)

 • ​Anita Sokołowska: Wspinaczka wzmocniła moją psychikę, talent show ją niszczył

  ​Anita Sokołowska: Wspinaczka wzmocniła moją psychikę, talent show ją niszczył

  Swój wolny czas Anita Sokołowska, gwiazda serialu "Przyjaciółki", pożytkuje na życie rodzinne, podróże i wspinaczkę. W zdobywaniu kolejnych szczytów nie tylko widzi szansę na podziwianie malowniczych pejzaży. Wspinaczka wyrobiła u niej mocną psychikę, co pomaga jej też radzić sobie z trudami pracy aktorskiej.
 • Anita Sokołowska: wspinaczka wzmocniła moją psychikę

  Anita Sokołowska: wspinaczka wzmocniła moją psychikę

  Swój wolny czas Anita Sokołowska pożytkuje na życie rodzinne, podróże i wspinaczkę. W zdobywaniu kolejnych szczytów nie tylko widzi szansę na podziwianie malowniczych pejzaży. Wspinaczka wyrobiła u niej mocną psychikę, co pomaga jej radzić sobie również z trudami pracy aktorskiej.
 • Anita Sokołowska: Każdy ma swoje tajemnice

  Anita Sokołowska: Każdy ma swoje tajemnice

  W spektaklu "Dobrze się kłamie", który jest adaptacją włoskiego przeboju kinowego, Anita Sokołowska wciela się w postać, która proponuje ryzykowną grę towarzyską z telefonami. Ale prywatnie aktorka nie odważyłaby się odsłonić swoich tajemnic przed przyjaciółmi
 • Anita Sokołowska: Nie zagrałam jeszcze w żadnym filmie

  Anita Sokołowska: Nie zagrałam jeszcze w żadnym filmie

  Sześć lat na planie „Przyjaciółek” i czternaście w roli doktor Leny z Leśnej Góry wcale jej nie zmęczyło. Ale liczy, że w końcu zauważą ją twórcy filmów.
 • Anita Sokołowska: Uwielbiam spać w stogu siana

  Anita Sokołowska: Uwielbiam spać w stogu siana

  Znakomita aktorka i świetny rozmówca. Anita Sokołowska uwielbia wspominać dzieciństwo. Z wielkim szacunkiem wyraża się o fanach seriali, w których gra – „Przyjaciółek” i „Na dobre i na złe”. Jest także jurorką w talent show „The Brain. Genialny umysł”.
 • Anita Sokołowska w helikopterze

  Anita Sokołowska w helikopterze

  W 10. sezonie serialu "Przyjaciółki" Anita Sokołowska miała okazję latać helikopterem. "Tak się darłam, że już następnego dnia nie mogłam mówić" - wspomina ekscytujący lot aktorka.
 • Anita Sokołowska: Człowiek złożony jest z wielu talentów

  Anita Sokołowska: Człowiek złożony jest z wielu talentów

  Anita Sokołowska miała kilka pomysłów na zawodową przyszłość. Oprócz studiów aktorskich brała także pod uwagę zajęcie się fotografią. Jej zdaniem każdy człowiek ma wiele talentów i tylko od jego rodziców zależy, czy zdolności te zostaną rozpoznane i właściwie rozwinięte.
 • Anita Sokołowska jurorką w show "The Brain. Genialny umysł"

  Anita Sokołowska jurorką w show "The Brain. Genialny umysł"

  Anita Sokołowska zgodziła się na rolę jurorki w programie "The Brain. Genialny umysł" ze względu na możliwość zdobycia nowych doświadczeń. Twierdzi, że dzięki udziałowi w show mogła wyjść poza dobrze znaną sobie i widzom przestrzeń zawodową. Podobała jej się również perspektywa poznania ludzi o ponadprzeciętnych zdolnościach.
 • Anita Sokołowska: Równowaga w dbaniu o siebie

  Anita Sokołowska: Równowaga w dbaniu o siebie

  Anita Sokołowska jest zwolenniczką umiaru w pielęgnacji. Na co dzień stosuje wyłącznie witaminowe serum do twarzy, a gdy ma okazję korzysta z zabiegów w spa. Najczęściej wybiera jednak masaże o działaniu relaksacyjnym. Gwiazda "Przyjaciółek" nie jest też zwolenniczką nadmiernego ingerowania w naturę.
 • Anita Sokołowska: Reset absolutny

  Anita Sokołowska: Reset absolutny

  Anita Sokołowska spędziła pięć styczniowych dni w Atenach. Twierdzi, że nie zwiedzała dużo, delektowała się natomiast grecką kuchnią i rozmowami z mieszkańcami miasta. Bywała także w teatrach. Jej zdaniem współczesny teatr grecki stawia na mocne, politycznie zaangażowane, a jednocześnie emocjonalne spektakle.

Filmy - Anita Sokołowska (12)

 • Wiosna 2021 - "Przyjaciółki"

  Anita Sokołowska o nadchodzących losach "Przyjaciółek". Aktorka zdradziła także, jak pandemia wpłynęła na jej plany zawodowe. Nowe odcinki "Przyjaciółek" od czwartku, 4 marca o godzinie 21:05 w Polsacie.
 • Anita Sokołowska: Człowiek jest złożony z wielu talentów

  Zdaniem Anity Sokołowskiej każdy człowiek ma wiele talentów i tylko od jego rodziców zależy, czy zdolności te zostaną rozpoznane i właściwie rozwinięte.
 • Anita Sokołowska jurorką w show "The Brain. Genialny umysł"

  Anita Sokołowska zgodziła się na rolę jurorki w programie "The Brain. Genialny umysł" ze względu na możliwość zdobycia nowych doświadczeń. Twierdzi, że dzięki udziałowi w show mogła wyjść poza dobrze znaną sobie i widzom przestrzeń zawodową.
 • Anita Sokołowska: Równowaga w dbaniu o siebie

  Anita Sokołowska jest zwolenniczką umiaru w pielęgnacji. Na co dzień stosuje wyłącznie witaminowe serum do twarzy, a gdy ma okazję korzysta z zabiegów w spa.