Anita Lipnicka i John Porter

Artykuły - Anita Lipnicka i John Porter (27)

 • Anita Lipnicka rozstała się z Johnem Porterem?

  Anita Lipnicka rozstała się z Johnem Porterem?

  Jedna z najsłynniejszych par polskiego show-biznesu zakończyła swój związek - twierdzi "Fakt".
 • Gwiazdy dla śmiertelnie chorego

  Gwiazdy dla śmiertelnie chorego

  Ewelina Flinta, Anita Lipnicka i John Porter, Andrzej Piaseczny oraz zespół Vino zagrali dla ciężko chorego alpinisty, wspomagając jego marzenie o kolejnych wysokogórskich wyprawach.
 • Flinta i Zagrobelny: Co za duet!

  Flinta i Zagrobelny: Co za duet!

  "Nie kłam, że kochasz mnie" w wykonaniu Eweliny Flinty i Łukasza Zagrobelnego to wielki przebój kilku ostatnich tygodni.
 • "Coś więcej niż Doda"

  "Coś więcej niż Doda"

  Anita Lipnicka i John Porter krytykują polski rynek muzyczny. Podczas wywiadu udzielonego INTERIA.PL dostało się mediom, firmom fonograficznym i Dorocie Rabczewskiej. Para ujawniła także kulisy prac nad ostatnią płytą w ich dorobku.
 • Autograf na książeczce wojskowej

  Autograf na książeczce wojskowej

  Zaczęli nieprzyzwoicie, bo od "Nieprzyzwoitych piosenek" i pogłosek o romansie. Dziś Anita Lipnicka i John Porter są już oficjalnie parą, a płytą "Goodbye", czwartą i ostatnią w ich dorobku, żegnają się ze swoimi fanami jako muzyczny duet. Lipnicka z Porterem poznali się w 2002 roku, rok później wydali swój pierwszy wspólny album (wspomniane "Nieprzyzwoite piosenki"), który nagrali w Londynie. Płyta z miejsca stała się bestsellerem, zyskując status Platyny oraz liczne nagrody m.in. Fryderyki. Kolejny album, "Inside Story", nagrywali w stolicy Słowenii - Ljubljanie pod czujnym okiem producenta Chrisa Eckmana. W 2006 roku ukazała się płyta "Other Stories" zwierająca utwory grane na koncertach, ale nie posiadające swoich studyjnych wersji."Goodbye", wyprodukowana ponownie przez Eckmana, to ostatnia płyta duetu. Para ma teraz zamiar zająć się córką Polą oraz solowymi projektami. Z Anitą Lipnicką i Johnem Porterem rozmawiała Emilia Chmielińska.
 • Nie rzucać pomidorami

  Nie rzucać pomidorami

  Anita Lipnicka i John Porter definitywnie wykluczają możliwość powrotu do wspólnego śpiewania.
 • Zobacz Lipnicką i Portera!

  Zobacz Lipnicką i Portera!

  W czwartek (28 lutego) w warszawskim Empiku na żywo zaprezentują się Anita Lipnicka i John Porter. Wstęp na koncert jest wolny.
 • Dlaczego Anita żegna Johna?

  Dlaczego Anita żegna Johna?

  Anita Lipnicka i John Porter opowiadają o przyczynach zakończenia artystycznej współpracy.
 • Lipnicka z Porterem skończyła

  Lipnicka z Porterem skończyła

  Anita Lipnicka i John Porter właśnie zakończyli prace nad ostatnią płytą duetu. Album "Goodbye" ukaże się wiosną tego roku.
 • Pożegnanie Lipnickiej i Portera

  Pożegnanie Lipnickiej i Portera

  Bardzo tajemniczo zapowiada się płyta "Goodbye" duetu Lipnicka & Porter.