Aniston Jennifer

Artykuły - Aniston Jennifer (8)

Filmy - Aniston Jennifer (3)

  • Jennifer Aniston i Justin Theroux rozstali się przez Brada Pitta?

    Brad Pitt mógł przyczynić się do rozstania Jennifer Aniston i Justina Theroux? Według zagranicznych mediów małżonkowie kłócili się przez niego. Theroux miał znaleźć małe liściki, które Pitt niegdyś zostawiał Aniston. Pisał w nich m.in. że ładnie wyglądała i tęskni za nią. Jennifer zachowała je, jednak zapewniała męża, że nic one dla niej nie znaczą. Mimo to Justin cały czas czuł się niepewnie.
  • "Millerowie"

    Film przedstawia historię handlarza marihuany, który postanawia wycofać się z interesu. Zanim jednak zakończy swoją przestępczą działalność, musi wykonać swoje ostatnie duże zlecenie. Udając ojca rodziny wyjeżdżającego na wycieczkę, ma za zadanie przemycić 600 kilogramów "towaru"...
  • Najgłośniejsze rozstania gwiazd

    Dla wielu gwiazd 2012 był rokiem rozstań. Rozwiedli się m.in. Katie Holmes i Tom Cruise, Russell Crowe i Daniell Spencer, Danny DeVito i Rhea Perlman. Zakończył się też szalony związek Russella Branda i gwiazdy pop Katy Perry. Ale nie zabrakło również radosnych informacji ze świata gwiazd. Alec Baldwin dał sobie kolejną szansę w małżeństwie, żeniąc się z Hilarią Thomas, 26-letnią instruktorką jogi. Szansę na małżeństwo ma również Jennifer Aniston, która jest zaręczona z aktorem Justinem Theroux. Plotka głosi, że również były mąż Aniston - Brad Pitt wreszcie zalegalizuje swój związek z Angeliną Jolie. Nawet szóstka ich dzieci o tym mówi.