Aniston

Artykuły - Aniston (115)

 • Rozbieramy Jennifer Aniston!

  Rozbieramy Jennifer Aniston!

  Fryzura, którą naśladują miliony kobiet; najbardziej kształtne i gładkie nogi w Hollywood; figura, jakiej pozazdrościć mogą jej o wiele młodsze koleżanki. Aby uchwycić fenomen popularności Jennifer Aniston, trzeba ją rozebrać od stóp do głów!
 • "Raj na ziemi": Jabłko Adama

  "Raj na ziemi": Jabłko Adama

  "Raj na ziemi" opowiada historię udręczonej wielkomiejskim tempem pary, która decyduje się dołączyć do komuny, w której jedyną obowiązującą regułą jest bycie sobą. W głównych rolach w filmie Davida Waina występują Jennifer Aniston i Paul Rudd.
 • Aniston przygoda w raju

  Aniston przygoda w raju

  Rok temu Jennifer Aniston zerwała z wizerunkiem słodkiej ulubienicy Ameryki i została wampem. W najnowszej komedii "Raj na ziemi" jej bohaterka prosto z Nowego Jorku trafia do hipisowskiej komuny pełnej... nudystów.
 • Jennifer Aniston ma swoją gwiazdę

  Jennifer Aniston ma swoją gwiazdę

  Amerykańska aktorka Jennifer Aniston odsłoniła w czwartek, 22 lutego, swoją gwiazdę w Alei Sław. Gwiazda karierę rozpoczęła w latach 90. od roli Rachel w uwielbianym na całym świecie serialu "Przyjaciele".
 • Jennifer Aniston topless

  Jennifer Aniston topless

  23 marca na ekrany polskich kin trafi najnowsza produkcja z udziałem Jennifer Aniston "Raj na ziemi". To najodważniejsza kreacja w dotychczasowej karierze królowej komedii romantycznych.
 • One mają najciekawsze fryzury!

  One mają najciekawsze fryzury!

  Dotychczas uchodziła za niekwestionowaną królową... stylizacji włosów. To fryzurę a la Jennifer Aniston przez lata chciały mieć kobiety na całym świecie. Jednak w 2011 roku aktorce nie udało się obronić swojej mocnej pozycji.
 • Aniston uratowała Witherspoon

  Aniston uratowała Witherspoon

  Reese Witherspoon wyznała, że zwróciła się do Jennifer Aniston o radę, dotyczącą jej kariery aktorskiej. Zdarzenie miało miejsce ponad 10 lat temu, gdy Witherspoon grała siostrę Aniston w serialu "Przyjaciele".
 • Liz Taylor najbardziej fotogeniczna

  Liz Taylor najbardziej fotogeniczna

  Elizabeth Taylor została ogłoszona najbardziej fotogeniczną gwiazdą wszech czasów. Hollywoodzka ikona pokonała Jennifer Aniston, Davida Beckhama i Megan Fox.
 • Jennifer Aniston uwielbia jogę

  Jennifer Aniston uwielbia jogę

  Amerykańska aktorka, Jennifer Aniston słynie z perfekcyjnej sylwetki. Znana przede wszystkim, jako Rachel z serialu "Przyjaciele" i była żona Brada Pitta, Aniston przyznaje, że joga jest ważnym elementem jej życia.
 • Aniston topless? Najgorętsza!

  Aniston topless? Najgorętsza!

  Gwiazda Hollywood, Jennifer Aniston, została doceniona przez amerykańskich mężczyzn. 42-letnią aktorka otrzyma nagrodę Decade of Hotness, przyznawaną przez widzów stacji Spike TV.