InteriaTV - Ania Rusowicz

Filmy - Ania Rusowicz (9)

 • Ania Rusowicz: media cały czas widzą we mnie dziecko

  Jeśli ktoś myślał, że będę przeżywać „Aplauz, aplauz!” ze względu na moją przeszłość, to się mylił – mówi Ania Rusowicz. Wokalistka twierdzi, że uporała się z emocjami z dzieciństwa i potrafi podejść do przeszłości z dystansem. Chciałaby tylko, aby media przestały widzieć w niej dziecko osierocone przez sławną matkę. Ania Rusowicz jest córką słynnej w latach 60. i 70. wokalistki Ady Rusowicz i gitarzysty Wojciecha Kordy. W 1991 roku została osierocona przez matkę, która zginęła w wypadku samochodowym. Ojciec zamieszkał z synem i zrzekł się prawa do opieki nad 8-letnią wówczas Anią, dziewczynką zajęło się jej wujostwo. Wokalistka nie ukrywa, że było jej ciężko, przyjmuje jednak życie takim, jakie jest. – Moja historia jaka jest, taka jest i przez to media cały czas widzą we mnie dziecko. Rzadko chcą zobaczyć we mnie osobę dorosłą, a już jestem dorosła – podkreśla Ania Rusowicz. Wokalistka pełni obecnie rolę jurorki w nowym talent show telewizji TVN pt. „Aplauz, aplauz!”, w którym uzdolnione wokalnie dzieci występują w duetach ze swoimi dorosłymi opiekunami.
 • Rusowicz: Będzie płyta okolicznościowa

  Rusowicz: Będzie płyta okolicznościowa
 • Rusowicz: Nazwa Woodstock zobowiązuje

  Rusowicz: Nazwa Woodstock zobowiązuje.
 • Opole 2012: Będzie się działo!

  Sześć koncertów odbędzie się podczas tegorocznego, 49. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu (1-2 czerwca).
 • Ania Rusowicz z czterema Fryderykami

  Ania Rusowicz odebrała cztery Fryderyki, w kategoriach: Fonograficzny Debiut Roku, Album Roku Pop, Wokalistka Roku, Produkcja Muzyczna Roku (razem z Kubą Galińskim).
 • Ani Rusowicz podróż w czasie

  Szalone lata 60., stary garbus i Lesław Żurek w roli amanta - oto, co zarejestrowała nasza kamera na planie teledysku do piosenki "Ja i ty", promującej płytę "Mój Big-Bit" Ani Rusowicz.
 • Ania Rusowicz o płycie "Mój Big-Bit"

  Początkowo ta płyta miała być swoistym pomnikiem wystawionym mojej mamie. Pomysł, by włączyć do niej moje kompozycje, pojawił się później - mówi córka Ady Rusowicz.
 • Ania Rusowicz: Uciekałam od tej drogi

  Nie myślałam o śpiewaniu. Muzyka kojarzyła mi się z czymś, co zabrało mi mamę - mówi córka Ady Rusowicz, niezapomnianej wokalistki zespołu Niebiesko-Czarni.
 • Ania Rusowicz o piosenkach swojej mamy

  Odnalazłam się w tych piosenkach - mówi Ania Rusowicz, która na płycie "Mój Big-Bit" śpiewa piosenki swojej mamy, Ady Rusowicz. - Nieraz stałam przed mikrofonem i czułam ścisk w gardle.