Muzyka - Anglia

Artykuły - Anglia (7)

 • Płyta, która wstrząśnie nie tylko Anglią

  Płyta, która wstrząśnie nie tylko Anglią

  "Zawsze byłam osobą, która jest mocno zainteresowana tym, co dzieje się na świecie i w polityce. Nie wydawało mi się jednak, że osiągnęłam jako artystka poziom, z którego mogłabym wyrazić swoje myśli. Tu trzeba celnie uderzyć i jednocześnie zachować równowagę" - tak - już z wymaganego poziomu - PJ Harvey komentuje wydanie pierwszej w karierze stricte politycznej płyty zatytułowanej "Let England Shake" (premiera 14 lutego). Płyty, przed którą krytycy solidarnie upadli na kolana.
 • Kanada i Anglia kontra rap

  Kanada i Anglia kontra rap

  Skład Bone Thugs-N-Harmony nie odwiedzi Kraju Klonowego Liścia, a Snoop Dogg nie zostanie wpuszczony na Wyspy Brytyjskie.
 • Anglia bez rewolucji

  Anglia bez rewolucji

  Jak wynika z najnowszego notowania brytyjskiej listy przebojów, Anglicy mają tych samych faworytów co przed tygodniem. Prym wiodą singel "Beautiful Liar" Shakiry i Beyonce oraz album "Favourite Worst Nightmare" grupy Arctic Monkeys.
 • Queens Of The Stone Age w Roskilde

  Queens Of The Stone Age w Roskilde

  Chociaż lista wykonawców festiwalu w Roskilde daleka jest jeszcze od zamknięcia, to już w tej chwili fani ciężkich brzmień, którzy zamierzają wybrać się w tym roku do Danii, mogą się poczuć dopieszczeni. Kolejnym zespołem, który potwierdził, że odwiedzi imprezę tego lata, jest formacja Queens Of The Stone Age.
 • The Dillinger Escape Plan na trasie z System Of A Down

  The Dillinger Escape Plan na trasie z System Of A Down

  Amerykańska grupa The Dillinger Escape Plan zawita na swoją drugą trasę koncertową po Europie (pierwszą z nowym wokalistą Gregiem Puciato) już w marcu. Nie będzie to, jak początkowo zakładano, własna trasa zespołu - twórcy "Calculating Infinity" otwierać będą koncerty cieszącej się coraz większą popularnością formacji System Of A Down.
 • Robbie Williams: Anglia może pocałować mnie w d**ę

  Robbie Williams: Anglia może pocałować mnie w d**ę

  W wywiadzie udzielonym ostatnio stacji MTV, Robbie Williams - brytyjski wokalista pop i były członek grupy Take That - mocno skrytykował brytyjski rynek muzyczny, twierdząc, że najlepsza muzyka powstaje obecnie w Stanach Zjednoczonych. Na zakończenie dodał: "Anglia może pocałować mnie w d**ę".
 • Victoria, zostań w domu

  Victoria, zostań w domu

  David Beckham, zawodnik piłkarskiej reprezentacji Anglii, poprosił swą żonę Victorię, członkinię grupy Spice Girls, aby dla własnego dobra nie przychodziła w najbliższą sobotę, 17 czerwca, na stadion "Stade Communa" w belgijskiej miejscowości Charleroi, gdzie w ramach Mistrzostw Europy EURO 2000 spotkają się Anglia i Niemcy.