Angie Stone

Synonimy:
Stone Angie,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Angie Stone (15)

 • Angie Stone aresztowana. Wokalistka wybiła córce ząb

  Angie Stone aresztowana. Wokalistka wybiła córce ząb

  53-letnia wokalistka r'n'b Angie Stone trafiła do aresztu po tym, jak metalowym stojakiem wybiła swojej 30-letniej córce przedni ząb.
 • Słuszna duma

  Słuszna duma

  Angie Stone "Rich Girl", Warner Music
 • "Bogata dziewczyna" Angie Stone

  "Bogata dziewczyna" Angie Stone

  Uznawana za jedną z największych gwiazd muzyki soul i R&B Angie Stone po trzech latach przypomina się płytą "Rich Girl" (polska premiera 14 stycznia).
 • Pozytywne Wibracje: Festiwal spełnionych marzeń

  Pozytywne Wibracje: Festiwal spełnionych marzeń

  Angie Stone rozkochała się w Polsce. Jej występ podczas drugiego dnia Białystok Pozytywne Wibracje Festival był wspaniałą muzyczną ucztą, a sama artystka zachwycała się miejscem, w którym występowała oraz polską publicznością.
 • Wojewódzki: To napawa mnie dumą

  Wojewódzki: To napawa mnie dumą

  Kuba Wojewódzki i Krzysztof Materna są twórcami widowiska muzycznego "Tu Warszawa", które będzie głównym wydarzeniem kulturalnym dnia inauguracji polskiego przewodnictwa w Radzie Unii Europejskiej. "Ten koncert napawa mnie dumą" - powiedział juror "X Factor".
 • Wygraj bilety na koncert Angie Stone

  Wygraj bilety na koncert Angie Stone

  Amerykańska wokalistka soulowa, autorka tekstów, a także kompozytorka i producentka - Angie Stone, pojawi się na jedynym koncercie w Polsce. 17 marca w warszawskim klubie Stodoła artystka będzie promować najnowszą płytę zatytułowaną "Unexpected". Mamy dla Was bilety na ten koncert!
 • Nic niespodziewanego

  Nic niespodziewanego

  Angie Stone "Unexpected", Universal
 • Gwiazda soulu w Polsce

  Gwiazda soulu w Polsce

  Na początku lutego 2008 roku na Pilsner Urquell Perspective w Warszawie wystąpi Angie Stone, nazywana "królową muzyki soul".
 • Miłość wg Angie Stone

  Miłość wg Angie Stone

  "Stone Love" - tak nazywa się najnowszy, trzeci album w dorobku Angie Stone. Płytę, która trafia do polskich sklepów w poniedziałek, 5 lipca, promuje singel z utworem "I Wanna Thank You", nagranym z gościnnym udziałem rapera Snoop Dogga.
 • Pomogą Earth, Wind & Fire

  Pomogą Earth, Wind & Fire

  Bijąca rekordy popularności Beyonce Knowles postanowiła podzielić się swoim talentem i sławą, aby pomóc w powrocie na szczyty list przebojów grupie Earth, Wind & Fire, święcącej największe triumfy na przełomie lat 70. i 80. W nagraniu nowego albumu zespołu wezmą udział również Pharrell Williams, Angie Stone i Sleepy Brown.