Angelina Jolie

Synonimy:
angelina,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Angelina Jolie (445)

 • Dlaczego ​Angelina Jolie rozstała się z Bradem Pittem? Aktorka ujawniła powód!

  Dlaczego ​Angelina Jolie rozstała się z Bradem Pittem? Aktorka ujawniła powód!

  Angelina Jolie udzieliła niedawno wywiadu dla magazynu "Vogue". Hollywoodzka gwiazda podczas rozmowy ujawniła powód, dla którego rozstała się z Bradem Pittem po dwóch latach małżeństwa.
 • Angelina Jolie w naturalnym wydaniu. Jej zdjęcia zachwycają

  Angelina Jolie w naturalnym wydaniu. Jej zdjęcia zachwycają

  Angelina Jolie uznawana jest za jedną z najpiękniejszych aktorek na całym świecie. Jej fani zachwycają się jej urodą, a każde wyjście kobiety na czerwony dywan kończy się masą pozytywnych opinii i komplementów. Teraz gwiazda pozowała przed obiektywem swojego najmłodszego syna.
 • ​Angelina Jolie przekazała milion dolarów na rzecz głodujących dzieci

  ​Angelina Jolie przekazała milion dolarów na rzecz głodujących dzieci

  Znana z działalności filantropijnej gwiazda kina Angelina Jolie postanowiła wesprzeć organizację walczącą z ubóstwem wśród dzieci. Zwłaszcza tych, które ucierpiały w związku z zamknięciem szkół spowodowanym pandemią koronawirusa.
 • Córki Angeliny Jolie w szpitalu. Przeszły poważne operacje

  Córki Angeliny Jolie w szpitalu. Przeszły poważne operacje

  W ciągu dwóch miesięcy dwie córki Angeliny Jolie trafiły do szpitala. Ze względu na stan zdrowia musiały poddać się operacjom. Gwiazda postanowiła uchylić rąbka tajemnicy na łamach tygodnika "Time".
 • Angelina Jolie sprawiła swojej córce wyjątkowy prezent

  Angelina Jolie sprawiła swojej córce wyjątkowy prezent

  Amerykańska aktorka Nowy Rok przywitała w Etiopii, kraju, z którego pochodzi jej adoptowana córka, 14-letnia Zahara. Zabrała w tę podróż swoją 13-letnią córkę Siloh oraz 11-letnie bliźnięta Knoxa i Vivienne. Towarzyszy im też oczywiście Zahara, bo to w prezencie dla niej Jolie zorganizowała ten wyjazd.
 • Angelina Jolie: Dzikość w sercu

  Angelina Jolie: Dzikość w sercu

  "Moje ciało przeszło wiele w ciągu ostatniej dekady, szczególnie przez ostatnie cztery lata. Mam zarówno widzialne, jak i niewidzialne blizny. Te, których nie widać, są trudniejsze do zagojenia. Życie potrafi nas zaskakiwać. Czasami człowiek cierpi, innym razem widzisz ból tych, których kochasz i nie możesz być tak wolna i otwarta, jak chciałaby twoja dusza. Czuję jednak, jak krew znów zaczyna krążyć w moim ciele" - Angelina Jolie mówi w szczerym wywiadzie dla nowego numeru magazynu "Harper's Bazaar".
 • Angelina Jolie ma romans z kobietą?

  Angelina Jolie ma romans z kobietą?

  Angelina Jolie długo związana była z Bradem Pittem. Para była jedną z najbardziej rozpoznawalnych i najpiękniejszych par światowego show-biznesu. Małżeństwo jednak rozstało się, ale żadne z nich nie zrezygnowało z kariery. Niedawno premierę miał najnowszy film z Jolie w roli głównej - "Czarownica 2". To właśnie na planie tej produkcji, aktorka miała poznać swoją nową miłość. Jak podają media, gwiazda ma romans z kobietą!
 • Angelina Jolie i Bradley Cooper mają romans?

  Angelina Jolie i Bradley Cooper mają romans?

  Angelina Jolie i Bradley Cooper zostali przyłapani na nocnych schadzkach. Czy oboje są gotowi na związek tuż po trudnych rozstaniach?
 • Angelina Jolie zmienia się w czarownicę. Musisz to zobaczyć!

  Angelina Jolie zmienia się w czarownicę. Musisz to zobaczyć!

  Angelina Jolie rozpoczęła pracę nad kolejną częścią filmu „Czarownica”. Jej transformacja w Diabolinę wygląda zdumiewająco.
 • Syn Angeliny Jolie i Brada Pitta rozpoczyna studia w Korei Płd.

  Syn Angeliny Jolie i Brada Pitta rozpoczyna studia w Korei Płd.

  Najstarsze z sześciorga dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta, 18-letni Maddox, rozpoczyna studia na kierunku biochemii na uniwersytecie w Seulu. Troskliwa matka towarzyszyła synowi w pierwszych chwilach na uczelni.

Zdjęcia - Angelina Jolie (70)

 • film.interia.pl
  Złote Globy: Najbardziej pamiętne kreacje
 • film.interia.pl
  Angelina Jolie z dziećmi na premierze "Czarownicy 2"
 • film.interia.pl
  Angelina Jolie z dziećmi na premierze "Czarownicy 2"
 • film.interia.pl
  Angelina Jolie z dziećmi na premierze "Czarownicy 2"
 • film.interia.pl
  Angelina Jolie z dziećmi na premierze "Czarownicy 2"
 • film.interia.pl
  Angelina Jolie z dziećmi na premierze "Czarownicy 2"

Filmy - Angelina Jolie (5)

 • Shiloh chce wyprowadzić się od Angeliny Jolie

  Angelina Jolie ma problemy z Shiloh. Córka chce się od niej wyprowadzić i zamieszkać z ojcem. 12-latka podobno ma dosyć przeprowadzek z miasta do miasta i tego, że rzadko widuje się z tatą. Słynna hollywoodzka para ogłosiła separację w 2016 roku. Od tego czasu Angelina i Brad spierają się w kwestii opieki nad dziećmi.
 • Angelina Jolie odnalazła miłość?

  Angelina Jolie odnalazła miłość? Według zagranicznych mediów aktorka umawia się z tajemniczym agentem nieruchomości. Portal Entertainment Tonight donosi, że mężczyzna nie jest powiązany z show-biznesem. Ich relacja podobno nie jest poważna, jednak pomaga aktorce. Jeszcze niedawno Jolie miała mówić znajomym, że nie jest gotowa na randki. Ona i Brad Pitt rozstali się w 2016 roku.
 • Figury woskowe Angeliny Jolie i Brada Pitta zostały rozdzielone

  Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud w Londynie już zareagowało na wieści o rychłym rozwodzie Jolie i Pitta. Pracownicy muzeum postanowili zmienić ustawienie figur...
 • Angelina Jolie i Brad Pitt rozwodzą się

  Najbardziej popularna show-biznesowa para na świecie zdecydowała się na rozwód. Co skłoniło Angelinę do podjęcia takiego kroku?