Andżelika Piechowiak

Artykuły - Andżelika Piechowiak (44)

 • Andżelika Piechowiak: ma ambitne plany po porodzie

  Andżelika Piechowiak: ma ambitne plany po porodzie

  38-letnia Andżelika Piechowiak jakiś czas temu ogłosiła, że spodziewa się pierwszego dziecka. W 2016 roku poślubiła 10 lat starszego Rafała Olejniczaka.
 • Andżelika Piechowiak o najkoszmarniejszych wakacjach

  Andżelika Piechowiak o najkoszmarniejszych wakacjach

  Andżelika Piechowiak przyznaje, że nawet najlepiej zaplanowane wakacje mogą szybko zamienić się w koszmar. Tak było w jej przypadku. Podczas urlopu na Sycylii aktorka miała zatrucie pokarmowe i większość czasu musiała spędzić w hotelowym pokoju. Co gorsze, w drodze powrotnej samolot miał awaryjne lądowanie i w nocy krążył, by spalić nadmiar paliwa. Podczas licznych zagranicznych podróży nie udało jej się również uniknąć zagubienia bagażu.
 • Andżelika Piechowiak: Nie warto czekać do nocy poślubnej

  Andżelika Piechowiak: Nie warto czekać do nocy poślubnej

  Andżelika Piechowiak uważa, że kobieta i mężczyzna, by być ze sobą szczęśliwi w małżeństwie, powinni wcześniej poznać swoje oczekiwania i preferencje, również jeśli chodzi o sferę intymną. Niedopasowanie może być bowiem przyczyną wielu nieporozumień. W obecnych czasach zwyczaj nocy poślubnej nabiera zupełnie innego znaczenia, bo większość nowożeńców nie konsumuje swojego związku dopiero po ślubie. A to oznacza, że na noc po weselu nie czekają jak na coś nowego i ekscytującego.
 • Andżelika Piechowiak: Bardzo dobrze znoszę ciążę

  Andżelika Piechowiak: Bardzo dobrze znoszę ciążę

  Andżelika Piechowiak z niecierpliwością wyczekuje narodzin swojego pierwszego dziecka. Wiadomo już, że za niespełna trzy miesiące na świat przyjdzie dziewczynka. Jak podkreśla, mimo odmiennego stanu czuje się doskonale, zdrowie jej dopisuje i ma dużo siły, a ciążę znosi lepiej niż się spodziewała. Jedyne z czego na razie musiała zrezygnować, to jej ulubione szpilki. Teraz zamieniła je na dużo wygodniejsze obuwie.
 • Andżelika Piechowiak chciałaby, żeby jej córka kiedyś została aktorką

  Andżelika Piechowiak chciałaby, żeby jej córka kiedyś została aktorką

  "Chcąc nie chcąc będzie miała okazję zaznajomić się z tym zawodem od kuchni" - mówi Andżelika Piechowiak, znana z seriali " M jak miłość", "Dziewczyny ze Lwowa" czy "Ojciec Mateusz".
 • Andżelika Piechowiak ogłosiła radosną nowinę

  Andżelika Piechowiak ogłosiła radosną nowinę

  Widzowie mogą kojarzyć Andżelikę Piechowiak przede wszystkim z seriali „M jak miłość” i „Lokatorzy”. Aktorka w 2003 roku ukończyła Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie.
 • "M jak miłość": Jeździ po Polsce z Cichopek

  "M jak miłość": Jeździ po Polsce z Cichopek

  - Mirka jest totalną wariatką, nieobliczalną, nieprzewidywalną - mówi Andżelika Piechowiak. Ona sama jest równie żywiołowa, a ostatnio mocno zaangażowana w realizację pomysłu przyjaciółki z planu "M jak miłość".

Zdjęcia - Andżelika Piechowiak (37)

 • muzyka.interia.pl
  Sylwia Grzeszczak, rowery i konie

Filmy - Andżelika Piechowiak (7)

 • Andżelika Piechowiak o planach po porodzie

  Andżelika Piechowiak mimo zaawansowanej ciąży nie zwalnia tempa. Na szczęście stan aktorki pozwala na to, aby wciąż była aktywna. Żeby podołać zobowiązaniom wobec rodzimego teatru, już w grudniu będzie musiała wrócić do pracy. - Powrót będzie szybki, ale to specyfika tego zawodu. Zagranie wieczorem spektaklu wieczorem nie jest taką straszną rzeczą, myślę, że da to się pogodzić - wyznała.
 • Andżelika Piechowiak o najkoszmarniejszych wakacjach

  Andżelika Piechowiak przyznaje, że nawet najlepiej zaplanowane wakacje mogą szybko zamienić się w koszmar. Tak było w jej przypadku.
 • Andżelika Piechowiak: Nie warto czekać do nocy poślubnej

  Andżelika Piechowiak uważa, że kobieta i mężczyzna, by być ze sobą szczęśliwi w małżeństwie, powinni wcześniej poznać swoje oczekiwania i preferencje, również jeśli chodzi o sferę intymną. Niedopasowanie może być bowiem przyczyną wielu nieporozumień.
 • Andżelika Piechowiak: Bardzo dobrze znoszę ciążę