Andy Garcia

Synonimy:
Garcia Andy,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Andy Garcia (17)

 • Andy Garcia: Kiedy mężczyzna kocha kino

  Andy Garcia: Kiedy mężczyzna kocha kino

  Andy Garcia, gwiazdor takich filmów, jak "Ojciec chrzestny III", "Nietykalni", "Kiedy mężczyzna kocha kobietę" czy "Rzeczy, które robisz w Denver będąc martwym", kończy we wtorek, 12 kwietnia, 60 lat.
 • Eva Longoria na polskich ekranach

  Eva Longoria na polskich ekranach

  Meksykańskie kino zagości w Polsce. Już 5 kwietnia na srebrnym ekranie pojawi się dramat historyczny "Cristiada". W rolach głównych gwiazdy: Andy Garcia i Eva Longoria.
 • Tajna misja Duchovnego

  Tajna misja Duchovnego

  David Duchovny, znany przede wszystkim z serialowych ról w "Z archiwum X" i "Californication", dołączył do obsady niezależnego thrillera "Phantom".
 • Andy Garcia: W kinie jak w życiu

  Andy Garcia: W kinie jak w życiu

  Wielu nowojorczyków nigdy nie słyszało o City Island, odległym zakątku metropolii położonej nad brzegami zatoki Long Island Sound, na północnym krańcu Bronksu. Nazwa ta nic nie mówiła również Andy'emu Garcii, kiedy przysłano mu scenariusz rodzinnego komediodramatu osadzonego w realiach wyspy.
 • Hopkins zagra Hemingwaya

  Hopkins zagra Hemingwaya

  Anthony Hopkins zagra Ernesta Hemingwaya w filmie "Hemingway and Fuentes" w reżyserii Andy'ego Garcii. Anette Benning wcieli się w postać trzeciej żony pisarza - Mary Welsh Hemingway.
 • Andy Garcia gra Saakaszwilego

  Andy Garcia gra Saakaszwilego

  W Gruzji ruszyły zdjęcia do filmu o ubiegłorocznej wojnie z Rosją o Osetię Południową, w którym znany amerykański aktor Andy Garcia zagra prezydenta Micheila Saakaszwilego. Film reżyseruje Renny Harlin, autor filmów akcji, m.in "Szklanej pułapki 2".
 • "City Island" pełne wdzięku

  "City Island" pełne wdzięku

  W Krakowie zaprezentowano w sobotę na pokazie specjalnym z udziałem reżysera film Raymonda De Felitty "City Island". Muzykę do filmu skomponował Jan A.P. Kaczmarek, gość 2. Festiwalu Muzyki Filmowej.
 • Andy Garcia w RMF Extra

  Andy Garcia w RMF Extra

  W najbliższą niedzielę od godz. 10.00 Marta Grzywacz i Piotr Jaworski zapraszają do RMF Extra na spotkanie z Andy Garcią. Pokaz specjalny "City Island" - nowego filmu z jego udziałem, nagrodzonego na Festiwalu Tribeca w Nowym Jorku - już w sobotę, 23 maja w czasie 2. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie.
 • Anthony Hopkins Hemingwayem

  Anthony Hopkins Hemingwayem

  Sir Anthony Hopkins ma już doświadczenie w graniu wielkich postaci świata sztuki. W 1996 roku zagrał w biograficznym filmie "Picasso - Twórca i niszczyciel". Teraz przyszedł czas na Ernesta Hemingwaya.
 • Andy Garcia w więzieniu

  Andy Garcia w więzieniu

  W poniedziałek, 21 lipca, na Bronxie w Nowym Jorku, rozpoczęły się zdjęcia do filmu "City Island". W postać głównego bohatera wciela się Andy Garcia.