Andrzejki

Artykuły - Andrzejki (16)

 • Andrzejkowy weekend na drogach: 38 zabitych

  Andrzejkowy weekend na drogach: 38 zabitych

  38 osób zginęło, a 371 kolejnych zostało rannych w 322 wypadkach, do jakich doszło w ostatni, andrzejkowy, weekend. Policjanci zatrzymali ponad tysiąc nietrzeźwych kierowców - poinformował w poniedziałek rzecznik komendanta głównego policji insp. Mariusz Sokołowski.
 • Wierzysz w andrzejkowe wróżby?

  Wierzysz w andrzejkowe wróżby?

  Nadszedł ten odpowiedni czas lania wosku. W nozdrza uderzył nas pszczeli zapach, zaskwierczało, a potem zastygło na tafli wody. Delikatnie, aby obejrzeć to w całości wyjmujemy, patrzymy z uwagą na rzeźbę.
 • Andrzejki

  Andrzejki

  Każda z nas jest ciekawa, co ją czeka w przyszłości, czy spotka odpowiedniego partnera, czy będzie bogata. Aby sprawdzić, co nam przyniesie życie udajemy się do wróżek, astrologów lub wróżymy sobie same.
 • Wynagrodzenia wróżek

  Wynagrodzenia wróżek

  Zwykle za 60-minutową rozmowę z wróżką trzeba zapłacić około 90-130 zł. Nieco droższe są konsultacje osobiste, gdzie cena osiąga 140-170 zł - podaje portal wynagrodzenia.pl.
 • Ile zarabiają wróżki?

  Ile zarabiają wróżki?

  Tarot, horoskopy, numerologia czy... doradztwo duchowe. Usługi oferowane przez wróżbitów znacznie zmieniły się na przestrzeni lat. Dziś ich podstawowym narzędziem pracy nie jest szklana kula tylko... telefon, internet, e-mail i internetowe komunikatory. Ile wynosi koszt konsultacji u wróżki? Za godzinę pracy w zależności od rodzaju oferowanej usługi, lokalizacji i renomy mogą zarobić od 10 do nawet 300 zł.
 • Moc miłosnych wróżb

  Moc miłosnych wróżb

  Wróżby miłosne od zawsze cieszą się największą popularnością spośród wszystkich wróżb. Tematyka miłosna, prognozy uczuciowe od wieków fascynowały i wciąż fascynują, bowiem miłość jest dla wielu z nas najważniejszą wartością w życiu.
 • Szczęśliwa gwiazda

  Szczęśliwa gwiazda

  Dzień, w którym wypadają andrzejki, ma swojego partnera. Zobacz, jakie życzliwe moce będą pomagać ci w tym dniu w sięganiu do gwiazd... Sprawdź, jakim dniem tygodnia rozporządza jaka planeta. Dowiedz się, czy energia tego dnia jest męska czy żeńska, w jakim kolorze dany dzień pracuje i z jakim na ziemi drzewem współgra.
 • Poradnik dla zakochanych

  Poradnik dla zakochanych

  Nigdy już nie poczujesz deszczu, bowiem zawsze będziecie sobie schronieniem. Nigdy już nie poczujesz chłodu, bowiem wzajem będziecie sobie ciepłem. Nigdy już nie odczujesz samotności, bowiem wzajem będziecie sobie towarzyszami...
 • Wiśnia miłosną wróżbą

  Wiśnia miłosną wróżbą

  Zerwij kilka gałązek z drzewa wiśniowego. Poczekaj cierpliwie, czy puszczą listki...

Filmy - Andrzejki (2)

 • Jakie znasz andrzejkowe tradycje?

  Andrzejki za pasem. Tradycyjnie istotną częścią wieczoru andrzejkowego były wróżby. Niegdyś miały one charakter wyłącznie matrymonialny i przeznaczone były tylko dla niezamężnych dziewcząt. Wróżby brano bardzo poważnie, odprawiano je w odosobnieniu. Teraz traktowane są jak zabawa i dodatkowa atrakcja w czasie imprezy. Zapytaliśmy przechodniów czy znają jakieś andrzejkowe tradycje i czy zamierzają z nich skorzystać. PREMIERA W INTERII W KAŻDY PIĄTEK O 9.00.
 • "Ale lipa?!": Czy wróżby to lipa?

  Zapraszamy na drugi odcinek programu "Ale lipa?!", w którym tropimy absurdy naszej rzeczywistości. W tym odcinku bierzemy pod lupę wróżby i przepowiednie. Wierzyć czy nie wierzyć? Przesyłajcie do nas swoje historie! Nasz adres: alelipa.program@interia.pl i koniecznie polubcie nas na FACEBOOKU.