Andrzejewski

Artykuły - Andrzejewski (19)

 • Nie daj się nabrać na marketingowe sztuczki banków

  Nie daj się nabrać na marketingowe sztuczki banków

  Jeśli słyszymy reklamę, żeby brać pożyczkę, bo rata wynosić będzie mniej niż cukierek, to pamiętajmy, że to tylko strategia marketingowa banków.
 • Kubot realizuje swoje największe marzenie

  Kubot realizuje swoje największe marzenie

  Już na jesieni Łukasz Kubot spełnił swoje największe marzenie i wszedł do pierwszej setki rankingu ATP World Tour. W poniedziałek 27-letni tenisista z Lubina wskoczył do czołowej 50-tki, awansując na 48. miejsce na świecie.
 • Romaszewski i Andrzejewski zawieszeni w prawach członka klubu PiS

  Senatorowie Zbigniew Romaszewski i Piotr Andrzejewski zostali zawieszeni na trzy miesiące w prawach członka klubu Prawa i Sprawiedliwości - poinformowała dziennikarzy szefowa klubu Grażyna Gęsicka.
 • Fed Cup: Clijsters nie zagra z Polską

  Fed Cup: Clijsters nie zagra z Polską

  Brak Kim Clijsters w składzie Belgii na mecz pierwszej rundy Fed Cup w Grupie Światowej II z Polską w Bydgoszczy (6-7 lutego) to nie jest dobra wiadomość dla kibiców i organizatorów - uważa szef działu szkolenia w Polskim Związku Tenisowym, Wojciech Andrzejewski.
 • Wałęsa jedzie do Chicago pomóc Polakowi

  Wałęsa jedzie do Chicago pomóc Polakowi

  Były prezydent Lech Wałęsa odwiedzi w przyszłym tygodniu Chicago, by wesprzeć kampanię wyborczą Adama Andrzejewskiego, republikańskiego kandydata polskiego pochodzenia na urząd gubernatora stanu Illinois.
 • "Wbrew obietnicom MON nie udzieliło nam pomocy"

  "Wbrew obietnicom MON nie udzieliło nam pomocy"

  Córka gen. Andrzeja Andrzejewskiego, który zginął w katastrofie samolotu CASA, twierdzi, że - wbrew obietnicom MON - jej rodzina nie otrzymała po tragedii pomocy psychologicznej i prawnej.
 • Znacząca umowa

  Raport bieżący nr 6/2008Podstawa prawna: Zarząd EM LAB SA informuje, iż w dniu 29.09.2008 r. spółka zawarła umowę z firmą Kamand Kamil Andrzejewski z siedzibą we Wrocławiu dotyczącą regionalnej obecności EM LAB SA. Planowany zysk dla EM LAB SA w 2009 r. z tytułu powyższej umowy to 200 tys. PLN brutto. Podstawa prawna: § 3 ust. 1 Załącznika Nr 1 do Uchwały Nr 346/2007 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 30 maja 2007 r. "Informacje Bieżące i Okresowe w Alterna
 • Znacząca umowa

  Zarząd EM LAB SA informuje, iż w dniu 29.09.2008 r. spółka zawarła umowę z firmą Kamand Kamil Andrzejewski z siedzibą we Wrocławiu dotyczącą regionalnej obecności EM LAB SA. Planowany zysk dla EM LAB SA w 2009 r. z tytułu powyższej umowy to 200 tys. PLN brutto. Podstawa Prawna: § 3 ust. 2 p. 2 Załącznika Nr 1 do Uchwały Nr 346/2007 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 30 maja 2007 r. "Informacje Bieżące i Okresowe w Alternatywnym Systemie Obrotu."
 • "Proszę nas wywieźć do lasu i wystrzelać"

  Klub PiS przygotował projekt rezolucji Sejmu wzywającej rząd do "niezwłocznego podjęcia działań mających ochronić Polaków" przed nieuzasadnionymi niemieckimi roszczeniami, dotyczącymi ziem odzyskanych.