Andrzej Wrona

Artykuły - Andrzej Wrona (48)

 • Zofia Zborowska: Imię po babci dla córki?

  Zofia Zborowska: Imię po babci dla córki?

  Popularna instagramerka i aktorka wyjawiła, jak będzie nazywać się jej pierworodna córka. Dziewczynka dostanie na imię Nadzieja. To imię, do którego Zofia Zborowska ma wielki sentyment. Tak samo nazywała się babcia ze strony jej mamy, Marii Winiarskiej.
 • PlusLiga. Andrzej Wrona siatkarzem Vervy do 2024 roku

  PlusLiga. Andrzej Wrona siatkarzem Vervy do 2024 roku

  Andrzej Wrona przedłużył kontrakt z Verva Warszawa Orlen Paliwa - poinformował stołeczny klub. Doświadczony środkowy i kapitan stołecznej drużyny występuje w niej od 2016 roku i wywalczył dwa medale mistrzostw Polski. – Mój cel nie zmienia się od lat. Chcę w barwach warszawskiej drużyny zdobyć mistrzostwo Polski i wywalczyć Puchar Polski – powiedział mistrz świata z 2014 roku.
 • Zofia Zborowska jest w ciąży! Komentarze zaskakują!

  Zofia Zborowska jest w ciąży! Komentarze zaskakują!

  Zofia Zborowska i Andrzej Wrona ogłosili, że niedługo zostaną rodzicami. Zrobili to na swój własny sposób, publikując zabawny post w mediach społecznościowych. Jednak niektóre komentarze pod wpisem mogą zaskoczyć.
 • Andrzej Wrona ogłosił radosną nowinę. Siatkarz wkrótce zostanie tatą!

  Andrzej Wrona ogłosił radosną nowinę. Siatkarz wkrótce zostanie tatą!

  Andrzej Wrona i jego żona Zofia Zborowska w niecodzienny sposób ogłosili światu, że spodziewają się dziecka. W sieci pojawiła się fotografia, a wraz z nią na małżeństwo wylała się fala gratulacji.
 • PlusLiga. Wrona: Nasz mecz ze Skrą trudno teraz nazwać szlagierem

  PlusLiga. Wrona: Nasz mecz ze Skrą trudno teraz nazwać szlagierem

  Andrzej Wrona uważa, że na środowy mecz Vervy Warszawa Orlen Paliwa z PGE Skrą Bełchatów trzeba spojrzeć z perspektywy obecnej sytuacji obu drużyn. "Trudno teraz nazwać to spotkanie szlagierem" - zaznaczył siatkarz stołecznej ekipy.
 • Zofia Zborowska zgasiła kobietę, która skrytykowała wygląd jej męża

  Zofia Zborowska zgasiła kobietę, która skrytykowała wygląd jej męża

  Kto będzie się czepiał tego, jak wygląda Andrzej Wrona, musi spodziewać się szybkiej i stanowczej reakcji ze strony jego żony. Przekonała się o tym kobieta, która napisała na Instagramie, że siatkarz powinien zgolić brodę, bo wygląda jak dziadek. Aktorka takich słów pod adresem ukochanego nie puszcza płazem.
 • PlusLiga. Wrona i Kwolek pomogą szczypiornistom Wisły w akcji Domowy WF

  PlusLiga. Wrona i Kwolek pomogą szczypiornistom Wisły w akcji Domowy WF

  Siatkarze Vervy Warszawa Orlen Paliwa Andrzej Wrona i Bartosz Kwolek wspomogą piłkarzy ręcznych Orlen Wisły w ramach akcji Domowy WF. Przedstawiciele klubu z Płocka za pośrednictwem aplikacji ZOOM prowadzają zajęcia dla dzieci w czasie pandemii.
 • Andrzej Wrona przeszedł na weganizm

  Andrzej Wrona przeszedł na weganizm

  2019 rok jest dla Andrzeja Wrony przełomowy: w maju poprosił ukochaną o rękę, a już w sierpniu stanął z Zosią Zborowską na ślubnym kobiercu. Teraz ogłosił kolejną wielką zmianę.
 • Zofia Zborowska i Andrzej Wrona już po ślubie

  Zofia Zborowska i Andrzej Wrona już po ślubie

  Zofia Zborowska i Andrzej Wrona powiedzieli sobie tak! Radosną nowinę ogłosili za pośrednictwem Instagrama. Zobacz, jak wyglądała para młoda!
 • Zofia Zborowska i Andrzej Wrona bawią się na Seszelach

  Zofia Zborowska i Andrzej Wrona bawią się na Seszelach

  Zofia Zborowska i Andrzej Wrona przez pewien czas ukrywali swój związek. Teraz oboje cieszą się okresem narzeczeństwa.

Filmy - Andrzej Wrona (22)