Andrzej Stelmach

Artykuły - Andrzej Stelmach (8)

 • LSK. Andrzej Stelmach trenerem MKS Dąbrowa Górnicza

  Andrzej Stelmach został we wtorek trenerem siatkarek zamykającego tabelę Ligi Siatkówki Kobiet MKS Dąbrowa Górnicza. Zastąpił Magdalenę Śliwę, która będzie drugim szkoleniowcem.
 • PlusLiga siatkarzy: Powrót Andrzeja Stelmacha do AZS Częstochowa

  Wkręt-Met AZS Częstochowa pozyskał nowego rozgrywającego. Jak poinformował zarząd klubu, umowę na występy w nadchodzącym sezonie parafował wielokrotny reprezentant Polski, dwukrotny olimpijczyk Andrzej Stelmach.
 • Andrzej Stelmach w AZS UWM Olsztyn

  AZS UWM Olsztyn podpisał w środę roczny kontrakt z dotychczasowym siatkarzem Pamapolu Wieluń, występującym na pozycji rozgrywającego Andrzejem Stelmachem - poinformowały władze olsztyńskiego klubu.
 • "Nigdy sam nie zrezygnowałem z reprezentacji"

  "Nigdy sam nie zrezygnowałem z reprezentacji"

  Siatkarze Wkręt-Metu Domex AZS Częstochowa niespodziewanie męczyli się Resovią w meczu 1. kolejki PLS (3:2). Nowe nabytki częstochowskiego klubu Andrzej Stelmach i Robert Szczerbaniuk nie zaliczą tego występu do udanych.
 • Stelmach wygwizdany przez kibiców

  Czy kibice mogą wygwizdywać własnego zawodnika? Przykład Andrzeja Stelmacha i częstochowskich fanów siatkówki pokazuje, że tak.
 • "Lozano pewnie postawi na młodszych"

  - Mogliśmy grać jak równy z równym z Lokomotiwem w Biełgorodzie, więc możemy wygrać w Olsztynie - powiedział w "Przeglądzie Sportowym" rozgrywający BOT Skry Bełchatów Andrzej Stelmach. Mistrzowie Polski w niedzielę w Olsztynie zmierzą się z PZU AZS w najciekawszym spotkaniu 11. kolejki PLS.
 • Ignaczak: Będę walczył o powrót do kadry

  Ignaczak: Będę walczył o powrót do kadry

  - Ponieśliśmy surowe konsekwencje swoich czynów i nie ma po co do tego wracać - powiedział w "Przeglądzie Sportowym" libero Skry Bełchatów Krzysztof Ignaczak. Ignaczak, Łukasz Kadziewicz i Andrzej Stelmach zostali odsunięci od kadry przez Raula Lozano ze względów dyscyplinarnych i nie pojechali na mistrzostwa Europy.
 • Wybieramy kadrę siatkarzy cz. 2

  Wybieramy kadrę siatkarzy cz. 2

  Mamy już pierwsze wyniki akcji INTERIA.PL - "Podpowiedz selekcjonerowi". Kibice siatkówki dokonali wyboru. W nowej kadrze siatkarzy odpowiedzialnymi za rozegranie powinni być Paweł Zagumny i Andrzej Stelmach.