Andrzej Saramonowicz

Synonimy:
Saramonowicz Andrzej,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Andrzej Saramonowicz (26)

 • Andrzej Saramonowicz debiutuje jako reżyser teatralny

  Andrzej Saramonowicz debiutuje jako reżyser teatralny

  Premiera sztuki "Testosteron" Andrzeja Saramonowicza odbędzie się 3 listopada w Teatrze im. A. Mickiewicza w Częstochowie. Reżyserii podjął się sam autor, zadebiutuje w ten sposób jako reżyser teatralny.
 • "Ciało": Trup w roli głównej

  "Ciało": Trup w roli głównej

  W czwartek, 22 sierpnia, mija dokładnie dekada od kinowej premiery komedii "Ciało" duetu Andrzej Saramonowicz - Tomasz Konecki. Mający dziś status dzieła kultowego film z miejsca podbił polską widownię (320 tys. widzów), która przyznała mu Złotą Kaczkę.
 • Edyta Górniak obraziła się z powodu...

  Edyta Górniak obraziła się z powodu...

  Filmowiec Andrzej Saramonowicz ujawnił gwiazdorskie maniery Edyty Górniak.
 • ​Ostry komentarz. "A może to brat zabił brata"

  ​Ostry komentarz. "A może to brat zabił brata"

  Andrzej Saramonowicz, reżyser znany z takich filmów jak "Testosteron" i "Jak pozbyć się cellulitu" wziął się za komentowanie katastrofy smoleńskiej. "A może to brat zabił brata, żeby zająć jego miejsce?" - pisze na swoim facebookowym profilu.
 • Kto oceni scenarzystów?

  Kto oceni scenarzystów?

  Znany jest już skład jury konkursu scenariuszowego Script Pro 2011. W komisji zasiądą m.in. Joanna Krauze, Feliks Falk, Andrzej Saramonowicz. Uroczyste ogłoszenie wyników nastąpi w kwietniu, podczas festiwalu Off Plus Camera w Krakowie.
 • Saramonowicz w smokingu

  Saramonowicz w smokingu

  W Warszawie odbyła się uroczysta premiera najnowszego filmu Andrzeja Saramonowicza "Jak się pozbyć cellulitu". Reżyser pojawił na imprezie w eleganckim smokingu, jednak najwięcej uwagi fotoreporterzy poświęcili aktorkom, grającym główne role w komedii.
 • Tomasz Kot zagrał prawnika

  Tomasz Kot zagrał prawnika

  "Skazany na bluesa", "Niania" "Testosteron", "Lejdis", "To nie tak jak myślisz kotku" - role w tych tytułach przyniosły Tomkowi Kotowi uznanie i wielką popularność. Jednak dopiero adwokat Maciej Zgirski w "Jak się pozbyć cellulitu" to postać, z powodu której kobiety tracą głowę.
 • "Lejdis" z napędem turbo

  "Lejdis" z napędem turbo

  "Jak się pozbyć cellulitu" to historia o kobiecej przyjaźni aż po grób, której początki biorą się ze wspólnego rozkopywania zagadkowej... mogiły.
 • Nie chce być celebrytką!

  Nie chce być celebrytką!

  Gwiazda "BrzydUli", Maja Hirsch, w najnowszej komedii Andrzeja Saramonowicza "Jak się pozbyć cellulitu" wcieliła się w postać popularnej pogodynki. Jej największym problemem jest to, że nienawidzi być celebrytką.
 • Komediowy talent Dominiki Kluźniak

  Komediowy talent Dominiki Kluźniak

  Krawcowa Iza z telewizyjnego serialu "BrzydUla", Pippi z teatralnego spektaklu "Pippi Pończoszanka" czy naczelna "Biby!" Milena Bambryś z kinowego hitu "Lejdis" - to wszystko przygrywka. W najnowszym filmie Andrzeja Saramonowicza "Jak się pozbyć cellulitu" Dominika Kluźniak eksplodowała talentem komediowym na miarę Ireny Kwiatkowskiej.

Filmy - Andrzej Saramonowicz (2)

 • Ku uciesze i zabawie

  W tym kraju niewiele jest okazji, by się szczerze śmiać - mówi Andrzej Saramonowicz, podkreślając, że jego najnowszy film powstał po to, by bawić widza.
 • Koronkowa intryga, facet i cellulit

  Natrętny facet bywa gorszy od cellulitu - przekonają się o tym wszyscy, którzy obejrzą nową komedię A. Saramonowicza, "Jak się pozbyć cellulitu?".