Film - Andrzej Młynarczyk

Artykuły - Andrzej Młynarczyk (16)

 • Andrzej Młynarczyk: Marzę o B.B. Kingu

  Andrzej Młynarczyk: Marzę o B.B. Kingu

  W dziewiątej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", znany z "M jak miłość" Andrzej Młynarczyk, może dać upust swojemu talentowi aktorskiemu. Marzy o szalonych metamorfozach, by wcielać się w muzyków, którzy pod każdym względem różnią się od niego.
 • Andrzej Młynarczyk: Jak to dobrze, że pan żyje

  Andrzej Młynarczyk: Jak to dobrze, że pan żyje

  Przez 10 lat Polacy oglądali Andrzeja Młynarczyka w "M jak miłość". Aktor odszedł jednak z serialu, a jego bohater został uśmiercony. Dzięki roli Tomka Chodawskiego artystę spotkało wiele osobliwych sytuacji z przypadkowo spotkanymi ludźmi.
 • "M jak miłość": Co stanie się z Tomkiem?

  "M jak miłość": Co stanie się z Tomkiem?

  "Tomek jednak umrze", "Zdjęcia z pogrzebu Tomka" - grzmią nagłówki portali informacyjnych. Zapytaliśmy u źródła i już wiemy, jak będzie naprawdę!
 • Andrzej Młynarczyk: Jego ideał kobiety

  Andrzej Młynarczyk: Jego ideał kobiety

  Jednemu z największych przystojniaków seriali przypięto łatkę amanta. On sam nie wiedział dotąd co to miłość...
 • Andrzej Młynarczyk z "M jak miłość" w "Celebrity Splash!"

  Andrzej Młynarczyk z "M jak miłość" w "Celebrity Splash!"

  Andrzej Młynarczyk, czyli Tomasz Chodakowski z "M jak miłość", to jeden z najbardziej wysportowanych polskich aktorów. Uprawia koszykówkę, kolarstwo, wspinaczkę, a ostatnio - by jak najlepiej wypaść w show "Celebrity Splash!" - skoki do wody!
 • "M jak miłość": Przez rozwód zacznie pić

  "M jak miłość": Przez rozwód zacznie pić

  Rozwód z Małgosią (Joanna Koroniewska) będzie dla Tomka (Andrzej Młynarczyk) traumą. Ze strachu, że była już żona odbierze mu syna, gliniarz zacznie pić na umór. Poznaj szczegóły!
 • "M jak miłość": Cudem unikną śmierci

  "M jak miłość": Cudem unikną śmierci

  Paulina - bohaterka, którą w "M jak miłość" gra Agnieszka Żulewska, wprowadziła do serialu wątek sensacyjny. Wciągnie także Tomka, który ją ochrania, w bardzo niebezpieczną grę z mafią. Oboje cudem unikną śmierci.
 • "M jak miłość": Straci głowę dla byłego męża!

  "M jak miłość": Straci głowę dla byłego męża!

  Szok i niedowierzanie! Niebawem Michał (Paweł Okraska) wyzna byłej żonie (Joanna Koroniewska) miłość i podaruje jej kosztowny naszyjnik, a ona... przyjmie prezent. Czy to oznacza koniec małżeństwa Małgosi z Tomkiem (Andrzej Młynarczyk)?
 • "M jak miłość": Detektyw na wózku?

  "M jak miłość": Detektyw na wózku?

  W czasie akcji detektyw Tomasz Chodakowski (Andrzej Młynarczyk) zostanie ciężko ranny. Po badaniach okaże się, że mężczyzna ma złamany kręgosłup. Sprawdź, co czeka jednego z bohaterów popularnego serialu "M jak miłość".
 • Andrzej Młynarczyk- Biografia

  Polski aktor telewizyjny, filmowy i teatralny. Urodzony 8 marca 1980 roku w Krakowie.

Filmy - Andrzej Młynarczyk (1)

 • Andrzej Młynarczyk o programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

  Andrzej Młynarczyk jest jednym z uczestników dziewiątej edycji programu Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Skąd pomysł na śpiewanie? O tym aktor opowiedział w rozmowie z Martą Podczarską z Interii. - Coś już gdzieś mi świtało wcześniej o tym śpiewaniu. Myślałem o tym, żeby śpiewać. Kiedy dostałem propozycję udziału w programie, pomyślałem, że jeżeli będę mógł zrealizować aktorsko te elementy, które tam są do zrealizowania, to wiedziałem, że chcę to zrobić - wyznał Młynarczyk. - Najtrudniejszy w tym programie dla mnie jest śpiew. Trudne są dla mnie wysokie dźwięki. To są wyzwania - dodał aktor. Pierwszy odcinek nowej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" już 3 marca wieczorem w Polsacie.