Andrzej K.

Artykuły - Andrzej K. (34)

 • "Fakt": Gangster chciał zabić Kwaśniewskiego

  "Fakt": Gangster chciał zabić Kwaśniewskiego

  Andrzej K. ps. Pershing groził, że zabije prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego. Jego słowa postawiły na nogi wszystkie służby - donosi dzisiejszy "Fakt".
 • Prawomocny wyrok dożywocia za spalenie żony

  Prawomocny wyrok dożywocia za spalenie żony

  Sąd Apelacyjny w Poznaniu utrzymał we wtorek karę dożywotniego więzienia dla Andrzeja K., który w marcu 2011 roku oblał żonę benzyną i podpalił. Kobieta kilka dni później zmarła w szpitalu.
 • 60-latek z granatem zwolniony bez zarzutów

  60-latek zatrzymany wczoraj przed Pałacem Prezydenckim z rozbrojonym granatem został przesłuchany w charakterze świadka i zwolniony do domu. Na razie nie postawiono mu żadnych zarzutów.
 • Zamordowała 5 swoich dzieci: Ostateczny wyrok

  Zamordowała 5 swoich dzieci: Ostateczny wyrok

  Sąd Apelacyjny w Lublinie utrzymał w poniedziałek w mocy wyrok Sądu Okręgowego, który w lipcu ubiegłego roku skazał Jolantę K. na 25 lat więzienia za zabójstwo pięciorga własnych noworodków. Zwłoki dzieci znaleziono latem 2003 r. w beczce po kiszonej kapuście.
 • Tragedia we Wrocławiu: Są zarzuty dla kierowcy

  52-letni Andrzej K., kierowca cysterny, który dwa dni temu doprowadził do zderzenia z autokarem na drodze krajowej nr 8 koło Wrocławia usłyszał prokuratorski zarzut spowodowania katastrofy w ruchu lądowym.
 • Ojciec zamordowanych noworodków na wolności

  Andrzej K. z Czerniejowa (Lubelskie), skazany nieprawomocnie na 12 lat więzienia za nakłanianie swojej żony Jolanty do zabicia ich pięciorga nowo narodzonych dzieci, wyszedł na wolność. Sąd Apelacyjny w Lublinie nie zgodził się na przedłużenie terminu jego aresztowania, który upłynął we wtorek - poinformował rzecznik lubelskiego sądu Cezary Wójcik.
 • Małżonkowie z Czerniejowa złożyli apelacje

  Małżonkowie z Czerniejowa złożyli apelacje

  Małżonkowie z Czerniejowa Jolanta i Andrzej K. (Lubelskie) odwołali się od wyroku Sądu Okręgowego w Lublinie, który skazał kobietę na 25 lat więzienia za zabójstwo swoich pięciorga nowo narodzonych dzieci, a jej męża - na 12 lat więzienia za nakłanianie do tych zbrodni. Zwłoki noworodków znaleziono latem 2003 r. w beczce po kiszonej kapuście.
 • Rutkowski przed komisją ds. Olewnika

  Detektyw Krzysztof Rutkowski oświadczył przed sejmową komisją śledczą, że przyjął od Włodzimierza Olewnika jedynie ok. 20 tys. zł, co potwierdza faktura. Zaprzeczał, by chodziło o milion złotych, o jakiej to sumie mówił Olewnik. Według niego pieniądze wyłudził od rodziny informator agencji Andrzej K., z którym współpracował w innych sprawach.