Andrzej Gołota

Synonimy:
andrzej gołota,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Andrzej Gołota (206)

 • Ziggy Rozalski: Pożegnalna walka Tomasza Adamka tylko w Polsacie, a wypłata na cel charytatywny

  Ziggy Rozalski: Pożegnalna walka Tomasza Adamka tylko w Polsacie, a wypłata na cel charytatywny

  - To ma być tylko i wyłącznie pożegnanie, występ dla show. I na takie coś ja się piszę. Bo jeśli Tomek Adamek liczy, że będzie się z kimś bił, to dla mnie jest to nierealne. I jeszcze jedno: pieniądze, które zarobi, musi przeznaczyć na jakiś cel charytatywny. A jeśli on będzie chciał zrobić na tym jakiś biznes, to w sekundzie wypiszę się z tego przedsięwzięcia - mówi w rozmowie z Interią Ziggy Rozalski, słynny doradca najpopularniejszych polskich ekspięściarzy zawodowych, Andrzeja Gołoty i Tomasza Adamka, przed planowanym na przyszły rok ostatecznym pożegnaniem "Górala" z ringiem.
 • Lamon Brewster wspomina demolkę na Andrzeju Gołocie

  Lamon Brewster wspomina demolkę na Andrzeju Gołocie

  Lamon Brewster (35-6, 30 KO) w latach 2004-06 zasiadał na tronie WBO wagi ciężkiej. Tytuł mistrza świata obronił trzykrotnie - za drugim razem demolując Andrzeja Gołotę w 52 sekundy. Oto jak wspomina po latach tamten krótki bój.
 • Boks. Gołota doznał złamania palca u nogi

  Boks. Gołota doznał złamania palca u nogi

  Andrzej Gołota w niewyjaśnionych okolicznościach uległ wypadkowi, w wyniku którego doznał złamania palca u lewej nogi. Zdjęcie byłego pięściarza opuszczającego szpital pojawiło się na instagramowym profilu jego żony.
 • Boks. Andrzej Gołota chętny na walkę z Mikiem Tysonem

  Boks. Andrzej Gołota chętny na walkę z Mikiem Tysonem

  Andrzej Gołota zadeklarował, że mógłby się zmierzyć z Mikiem Tysonem, który ostatnio postanowił wrócić na ring. Polak podkreśla, że cały czas jest w dobrej formie.
 • Boks. Andrzej Gołota wreszcie mógł poczuć wolność w czasie epidemii

  Boks. Andrzej Gołota wreszcie mógł poczuć wolność w czasie epidemii

  Nasz legendarny pięściarz wagi ciężkiej Andrzej Gołota, od lat mieszkający w Chicago, sumiennie stosował się do wszelkich obostrzeń spowodowanych pandemią koronawirusa. Po wielu tygodniach izolacji w końcu mógł coś przekąsić na mieście, za czym już zdążył zatęsknić.
 • Andrzej Gołota przeszedł metamorfozę

  Andrzej Gołota przeszedł metamorfozę

  Andrzej Gołota i jego żona Mariola przypomnieli o sobie za sprawą programu „Agent – Gwiazdy”. Wzięli razem udział w czwartej edycji popularnego reality-show.
 • Boks. Andrzej Gołota podczas kwarantanny mógł wpaść w depresję!

  Boks. Andrzej Gołota podczas kwarantanny mógł wpaść w depresję!

  Andrzej i Mariola Gołotowie spędzają kwarantannę w swoim domu w Chicago. Żona polskiego pięściarza martwi się, aby ten nie wpadł w depresję.
 • Boks. Andrzej Gołota spędza kwarantannę za oceanem

  Boks. Andrzej Gołota spędza kwarantannę za oceanem

  Andrzej Gołota razem z rodziną spędza czas w swoim domu w Chicago. Były pięściarz, wraz z żoną, opowiedzieli, jak wygląda ich życie podczas pandemii koronawirusa i za czym tęsknią.
 • Boks. Rocznica walki Andrzej Gołota - Chris Byrd

  Boks. Rocznica walki Andrzej Gołota - Chris Byrd

  Mija szesnasta rocznica pamiętnej dla nas walki Andrzeja Gołoty (38-4, 31 KO) z ówczesnym mistrzem świata wagi ciężkiej federacji IBF, Chrisem Byrdem (37-2, 20 KO). Nigdy wcześniej ani później nie było tak blisko, byśmy mieli polskiego mistrza wszechwag.
 • Boks. Lennox Lewis wspomina największe walki, także z Gołotą

  Boks. Lennox Lewis wspomina największe walki, także z Gołotą

  Wielki Lennox Lewis (41-2-1, 32 KO) na łamach "The Ring" wspomina swoje największe walki i zwycięstwa. Nie mogło więc zabraknąć również wątku Andrzeja Gołoty.

Filmy - Andrzej Gołota (5)

 • Mariola Gołota o roli skarbnika Andrzeja w „Agent - Gwiazdy”

  Andrzejowi Gołocie w programie „Agent - Gwiazdy” powierzono rolę skarbnika. - Raz mu w programie pozwoliłam, powinno na 30 lat wystarczyć - skomentowała nowe zadanie swojego męża Mariola Gołota. W domu to ona zajmuje się funduszami. Mimo tego uważa, że jej mąż doskonale sprawdzał się jako skarbnik.
 • Kto ubiera Andrzeja Gołotę?

  Czy Andrzej Gołota dba o wygląd? W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską bokser wraz z żoną Mariolą opowiedział o swoim stylu. – Andrzej nie wyrzuci nic, on trzyma rzeczy, które nosił jako osiemnastoletni chłopak – wyjaśniła.
 • Mafia ustawiła walkę Gołoty? Kostyra odpowiada. Wideo

  - Walka Andrzeja Gołoty z Michaelem Grantem była ustawiona przez mafię - tak przynajmniej twierdzi Janusz S. pseudonim "Masa", który po tym, jak został świadkiem koronnym, opowiada o kulisach działania mafii w serii swoich książek. Andrzej Kostyra mówi, że to bzdury. Press Focus/x-news
 • Andrzej Gołota: Muszę być szybszy, żeby zaskoczyć Saletę

  Andrzej Gołota pod okiem Andrzeja Gmitruka przygotowuje się do walki z Przemysławem Saletą, która odbędzie się 23 lutego w gdańskiej Ergo Arenie. - Muszę być trochę szybszy, żeby tego Przemysława jakoś tam zaskoczyć - stwierdził pięściarz. Mateusz Masternak, sparingpartner Gołoty przyznał, że jest pozytywnie zaskoczony jego formą. - Mamy parę kałasznikowów na Przemka, myślę, że w ringu one wszystkie odpalą - dodał.