Andrzej Duda

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Andrzej Duda (polityk PiS, były wiceminister sprawiedliwości) ,

Artykuły - Andrzej Duda (534)

Zdjęcia - Andrzej Duda (3)

 • film.interia.pl
  Rodzina Pawła Królikowskiego na pogrzebie aktora
 • film.interia.pl
  Doda i prezydent Duda na premierze "Wyklętego"
 • film.interia.pl
  Pogrzeb Andrzeja Wajdy w Krakowie

Filmy - Andrzej Duda (74)

 • Prezydent Andrzej Duda o zaangażowaniu Orlenu w sport: To dla mnie wielka satysfakcja. Wideo

  - Jestem dumny i to dla mnie wielka satysfakcja, że w ostatnim czasie Orlen tak bardzo rozszerzył sponsoring sportowy - powiedział prezydent Andrzej Duda podczas prezentacji w Warszawie Orlen Teamu.
 • Orlen Team. Andrzej Duda i Daniel Obajtek z medalami. Wideo

  Prezydent Andrzej Duda i prezes PKN Orlenu Daniel Obajtek otrzymali okolicznościowe medale podczas prezentacji Orlen Teamu. Niespodzianki wręczał m.in kapitan Anwilu Włocławek Szymon Szewczyk.
 • Prezydent Andrzej Duda: Możemy poważnie pomyśleć o torze F1 w Polsce. Wideo

  - Uważam, że skoro Węgry, kraj dużo mniejszy od Polski mają tor Formuły 1 to i my możemy. Mam nadzieję, że bylibyśmy w stanie stworzyć tego typu miejsce. Ta inwestycja byłaby zresztą dużo mniejsza niż budowa Centralnego Ośrodka Komunikacyjnego, więc czemu nie - mówi prezydent Andrzej Duda.
 • Andrzej Duda: Kibicuję Robertowi Kubicy od samego początku. Wideo

  Na prezentacji teamu Alfa Romeo Racing Orlen pojawił się sam prezydent Andrzej Duda. Naszemu reporterowi Zbigniewowi Czyżowi udało się chwilę porozmawiać z głową państwa. "Na początku pewnie tak jak większość z nas nie wierzyłem, że Polakowi uda się dostać do Formuły 1. Mam nadzieję, że Robertowi Kubicy forma jeszcze wróci i że będziemy go oglądali na najwyższym podium" - powiedział w rozmowie z Interią prezydent Andrzej Duda. W sesji zdjęciowej z prezydentem RP wzięli udział: Robert Kubica, prezes PKN Orlen Daniel Obajtek i Frederic Vasseur - szef Alfa Romeo Racing.