Andrzej Duda

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Andrzej Duda (polityk PiS, były wiceminister sprawiedliwości) ,

Artykuły - Andrzej Duda (896)

Zdjęcia - Andrzej Duda (4)

 • film.interia.pl
  Doda i prezydent Duda na premierze "Wyklętego"
 • film.interia.pl
  Pogrzeb Andrzeja Wajdy w Krakowie

Filmy - Andrzej Duda (58)

 • "Pozwalamy sobie na coraz więcej. To jest bardzo zła tendencja". A Duda podczas spotkania z przedstawicielami kościołów i mniejszości

  Warszawa. W Pałacu Prezydenckim odbyło się noworoczne spotkanie pary prezydenckiej z przedstawicielami kościołów, związków wyznaniowych oraz mniejszości narodowych i mniejszości etnicznych. Andrzej Duda zwrócił się do gości, aby w swoich wspólnotach uczyli szacunku wobec siebie. Przyznał również, że czasami sam żałuje napisanego lub wypowiedzianego słowa. - W moim rachunku sumienia mogę dostrzec co najmniej kilka razy, kiedy żałowałem wypowiedzianego czy napisanego słowa. Chociaż uważam siebie za umiarkowanego. To się zdarza i trzeba na to zwracać uwagę, bo to kwestia szacunku dla naszych najbliższych. Jeżeli nadal mamy budować tę wspólnotę i budować ją z powodzeniem to powinniśmy to robić w taki właśnie sposób. O to chciałem państwa prosić. Eminencje, ekscelencje, szanowni państwo, umiecie to robić. Jesteście w tym w skali polski doskonali. Bardzo bym prosił żebyście nauczyli tego swoich pobratymców w swoich wspólnotach, bo niestety my tego jeszcze nie umiemy. Pozwalamy sobie na coraz więcej. To jest bardzo zła tendencja – powiedział prezydent Andrzej Duda.
 • Prezydent Andrzej Duda po skokach w Wiśle. Wideo

  Prezydent Andrzej Duda nie po raz pierwszy kibicował skoczkom na zawodach Pucharu Świata w Wiśle i mógł cieszyć się z kibicami ze zwycięstwa "Biało-Czerwonych" w konkursie drużynowym.
 • Marsz Niepodległości bez udziału prezydenta

  Prezydent Andrzej Duda zdecydował, że nie weźmie udział w przemarszu organizowanym przez środowiska narodowe w Dniu Niepodległości 11 listopada. Tego dnia będzie zajęty udziałem w państwowych uroczystościach. (TVN24/x-news)
 • A. Duda: Skoro jest tak dobrze, to dlaczego Brytyjczycy zagłosowali za Brexitem?

  - Powinniśmy sobie poważnie zadać pytanie: jeżeli jest tak dobrze, to dlaczego Brytyjczycy zdecydowali o wyjściu z Unii Europejskiej? Dlaczego Brytyjczycy w referendum opowiedzieli się przeciwko Unii Europejskiej? - powiedział prezydent Andrzej Duda w czasie spotkania z prezydentem Niemiec Walterem Steinmeierem. Duda przekonywał, że Unia Europejska w dotychczasowej formule wymaga reformy i konieczny jest namysł nad kierunkiem i punktem docelowym dalszej integracji. (TVN24/x-news)