Andrzej Biernat

Synonimy:
Biernat Andrzej,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Andrzej Biernat (51)

 • CBA w domu Andrzeja Biernata

  CBA w domu Andrzeja Biernata

  Centralne Biuro Antykorupcyjne przeszukuje dom Andrzeja Biernata pod Łodzią – informuje TVP Info. Według pierwszych doniesień, były minister sportu nie został zatrzymany, ale ma stawić się w Prokuraturze Okręgowej w Warszawie. Sprawa ma związek z podejrzeniem ukrywania przez Biernata majątku.
 • RMF24: Prokuratura przejmie śledztwo ws. oświadczeń majątkowych Biernata?

  RMF24: Prokuratura przejmie śledztwo ws. oświadczeń majątkowych Biernata?

  Warszawska prokuratura okręgowa wystąpi dziś do Centralnego Biura Antykorupcyjnego o przekazanie akt dochodzenia w sprawie oświadczeń majątkowych byłego ministra sportu Andrzeja Biernata - dowiedział się reporter RMF FM Krzysztof Zasada. Nie jest wykluczone, że prokuratura przejmie to śledztwo od CBA.
 • ​Ewa Kopacz o sprawie Andrzeja Biernata i o "jedynkach" PO

  ​Ewa Kopacz o sprawie Andrzeja Biernata i o "jedynkach" PO

  "Czekam na finał postępowań prowadzonych wobec b. ministra sportu Andrzeja Biernata; mam nadzieję, że będzie dość szybki" - powiedziała w poniedziałek premier Ewa Kopacz. W ubiegłym tygodniu CBA wszczęło dochodzenie ws. oświadczeń majątkowych Biernata.
 • Adam Korol objął resort sportu i turystyki

  Adam Korol objął resort sportu i turystyki

  Były wioślarz Adam Korol objął resort sportu i turystyki. We wtorek został powołany na ministra przez prezydenta Bronisława Komorowskiego, po czym udał się do siedziby MSiT. - Nie przychodzę do resortu na kilka miesięcy - powiedział.
 • "Rzeczpospolita": Ewa Kopacz żąda wyjaśnień od Andrzeja Biernata

  "Rzeczpospolita": Ewa Kopacz żąda wyjaśnień od Andrzeja Biernata

  Premier chce znać szczegóły dochodzenia Centralnego Biura Antykorupcyjnego w sprawie luksusowego samochodu ministra sportu.
 • RMF24: Szef resortu sportu Andrzej Biernat pod lupą CBA

  RMF24: Szef resortu sportu Andrzej Biernat pod lupą CBA

  Minister sportu Andrzej Biernat znalazł się pod lupą CBA - ustalili reporterzy śledczy RMF FM. Według naszych informacji Centralne Biuro Antykorupcyjne ma wątpliwości co do kilku oświadczeń majątkowych szefa resortu sportu z lat 2011-2014.
 • Minister zapowiada: Stadion lekkoatletyczny w Warszawie za pięć lat

  Jest szansa na stadion lekkoatletyczny z prawdziwego zdarzenia w Polsce. Miałby stanąć w Warszawie na miejscu obecnego obiektu należącego do klubu Skra. Nowy stadion miałby pomieścić między 15 a 35 tysięcy kibiców.
 • Minister Biernat: Projekt Orlik-2012 był strzałem w dziesiątkę

  Ponad szesnaście milionów odwiedzin, blisko dziewięć tysięcy imprez, siedemdziesiąt dyscyplin sportu, ponad 2600 obiektów w całej Polsce - to najlepsze świadectwo, że projekt "Orlik-2012" był strzałem w dziesiątkę - podsumował minister sportu Andrzej Biernat.
 • Już 31 udowodnionych przypadków dopingu w Polsce w 2014 roku

  Już 31 udowodnionych przypadków dopingu w Polsce w 2014 roku

  W tym roku Komisja do Zwalczania Dopingu w Sporcie wykryła już 31 przypadków dopingu u polskich sportowców - poinformował jej przewodniczący prof. Jerzy Smorawiński.
 • Minister sportu: Złoty polski rok przy pomocy państwa

  To był złoty rok polskiego sportu. Minister Andrzej Biernat twierdzi, że tak bogatego w sukcesy reprezentantów Polski roku nie byłoby, gdyby nie skuteczne programy szkolenia oraz wydatna pomoc finansowa państwa.

Filmy - Andrzej Biernat (2)

 • Gowin: Słyszałem spekulacje, że politycy PO są udziałowcami firm budujących orliki

  Andrzej Biernat pod lupą CBA? "Pewnie nieprzypadkowo ta informacja dotarła do mediów akurat teraz. Ktoś o to zadbał" - twierdzi szef Polski Razem Jarosław Gowin w Kontrwywiadzie RMF FM. "Jak byłem w PO, to spekulowano na temat tego, czy niektórzy politycy PO nie są cichymi udziałowcami firm budujących orliki" - dodaje. "CBA działało w odniesieniu do różnych osób, do mnie też" - wspomina były minister sprawiedliwości.
 • Biernat: Grabowski na ministra finansów. Kluzik do MEN

  Joanna Kluzik-Rostkowska do rządu, to dobra propozycja. To zdecydowana kobieta. Poradzi sobie. Lena Kolarska-Bobińska na stanowisko ministra nauki? Nie sądzę. W charakterze pani Leny nie leży zarządzanie - mówi członek zarządu PO Andrzej Biernat. Gość Kontrwywiadu RMF FM twierdzi, że "jest kolejka oczekujących na przyjęcia po Jacku Rostowskim resortu finansów", ale on "chętnie namówiłby do objęcia tego stanowiska Bogusława Grabowskiego". - To dobra łódzka szkoła ekonomiczna. Gdyby Grabowski się zgodził, byłbym bardzo usatysfakcjonowany. Warto, żeby Grabowski sprawdził w praktyce tezy, które udowadnia w mediach. On jest dobrze przygotowany - zapewnia gość RMF FM.