Andreas Goldberger

Artykuły - Andreas Goldberger (4)

 • Skoki narciarskie. Andreas Goldberger atakowany przez polskich kibiców

  Skoki narciarskie. Andreas Goldberger atakowany przez polskich kibiców

  Trzykrotny zdobywca Kryształowej Kuli, a obecnie ekspert telewizyjny - Andreas Goldberger padł ofiarą ataku polskich kibiców, którzy za pośrednictwem mediów społecznościowych zasypali go wiadomościami. Powodem był jego komentarz do sytuacji naszej kadry w trakcie Turnieju Czterech Skoczni. Austriak poprosił o wyjaśnienie całej sytuacji za pośrednictwem portalu "Sport.pl".
 • TCS. Kamil Stoch wśród faworytów Andreasa Goldbergera

  TCS. Kamil Stoch wśród faworytów Andreasa Goldbergera

  Kamil Stoch jest w wąskim gronie największych faworytów Andreasa Goldbergera do zwycięstwa w 66. Turnieju Czterech Skoczni. "Goldi" daje wielkie szanse reprezentantom Niemiec, a jako cichego faworyta wytypował Markusa Eisenbichlera. Prestiżowy cykl rozpocznie się w sobotę w Oberstdorfie.
 • Apoloniusz Tajner: Puściłbym do boju 17-letniego Pilcha na Turniej Czterech Skoczni

  Apoloniusz Tajner: Puściłbym do boju 17-letniego Pilcha na Turniej Czterech Skoczni

  - Jeśli Tomasz Pilch utrzyma poziom, to nie wiem, czy trener Stefan Horngacher razem z Adamem Małyszem nie zdecydują, by 17-latek pojechał na Turniej Czterech Skoczni. Impreza go nie przygniecie, bo jak się dobrze skacze, to wszystko wychodzi z automatu. Ja nie widzę żadnych przeciwwskazań, żeby puścić do boju chłopaka, którego forma nagle "wybuchła" - mówi w rozmowie z Interią Apoloniusz Tajner, prezes Polskiego Związku Narciarskiego. Przypomina też historię z debiutem Małysza w TCS.
 • Skoki narciarskie: Sympatyczna trzynastka ze skoczni

  Jedni z nich skończyli już kariery, inni wciąż cieszą nas swoimi występami na skoczniach całego świata. Część z nich może się pochwalić pokaźną listą sukcesów, inni mają co najwyżej przeciętny dorobek. Łączy ich jedno – uwielbienie kibiców. Oto "Sympatyczna trzynastka ze skoczni", subiektywny ranking ulubieńców fanów skoków narciarskich.

Filmy - Andreas Goldberger (1)