Andrea Anastasi

Synonimy:
Anastasi,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Andrea Anastasi (453)

 • Plus Liga siatkarzy. Anastasi: Chcę walczyć o medal

  Plus Liga siatkarzy. Anastasi: Chcę walczyć o medal

  Trener siatkarzy Vervy Warszawa Orlen Paliwa Andrea Anastasi przyznał, że zmniejszenie budżetu będące efektem pandemii mocno zweryfikowało jego plany dotyczące budowy drużyny na nowy sezon. - Celem jednak jest medal, chcę o niego walczyć - powiedział Włoch.
 • PlusLiga. Anastasi: Pieniądze nie są dla mnie najważniejsze

  PlusLiga. Anastasi: Pieniądze nie są dla mnie najważniejsze

  Trener siatkarzy Vervy Warszawa Orlen Paliwa Andrea Anastasi chciałby mieć szansę dokończyć rywalizację w PlusLidze, ale rozumie i szanuje decyzję o przedwczesnym zakończeniu sezonu, który zapamięta na długo. - Mamma mia, co myśmy przeżyli! - powiedział Włoch.
 • Siatkówka. Andrea Anastasi: Nie mogłem prosić o więcej

  Siatkówka. Andrea Anastasi: Nie mogłem prosić o więcej

  Walcząca o przetrwanie przed rozpoczęciem sezonu VERVA Warszawa Orlen Paliwa pierwszą rundę fazy zasadniczej zakończyła z 12 zwycięstwami i jedną porażką na koncie. - Nie mogłem prosić o więcej - powiedział trener stołecznych siatkarzy Andrea Anastasi.
 • PlusLiga. Andrea Anastasi: Marzy mi się trochę spokoju i normalności

  PlusLiga. Andrea Anastasi: Marzy mi się trochę spokoju i normalności

  Po raz drugi w ciągu dwóch lat tuż przed rozpoczęciem sezonu przyszłość klubu, w którym pracuje Andrea Anastasi, stanęła pod znakiem zapytania. - Nie zaszkodziłoby trochę spokoju i normalności - przyznał trener siatkarzy Projektu Warszawa.
 • PlusLiga. Anastasi: Zamiana ról z Gackiem to nie problem

  PlusLiga. Anastasi: Zamiana ról z Gackiem to nie problem

  Andrea Anastasi zapewnił, że nie ma problemu z tym, iż w ONICO będzie odpowiadał przed swoim byłym siatkarzem Piotrem Gackiem. Włoski trener opowiedział też o różnicach w organizacji warszawskiego klubu i Trefla Gdańsk oraz sprawach transferowych.
 • Onico Warszawa. Anastasi: Mój cel - pozostać na topie

  Onico Warszawa. Anastasi: Mój cel - pozostać na topie

  Andrea Anastasi podkreślił, że jego pierwszy sezon w Onico Warszawa nie będzie łatwy ze względu na intensywny kalendarz. - Celem jest pozostanie na topie w PlusLidze - zaznaczył Włoch, który w czwartek został oficjalnie przedstawiony jako trener wicemistrzów Polski.
 • Andrea Anastasi trenerem siatkarzy Onico Warszawa

  Andrea Anastasi trenerem siatkarzy Onico Warszawa

  Andrea Anastasi został trenerem siatkarzy Onico Warszawa - poinformował na konferencji prasowej klub wicemistrza Polski.
 • Trefl Gdańsk potwierdził odejście trenera Andrei Anastasiego

  Trefl Gdańsk potwierdził odejście trenera Andrei Anastasiego

  Trefl potwierdził w poniedziałek odejście Andrei Anastasiego. Włoski szkoleniowiec ma przejść do Onico Warszawa, natomiast nowym trenerem gdańskich siatkarzy powinien zostać były reprezentant Polski Michał Winiarski.
 • PlusLiga. Trefl Gdańsk chce w piątek zakończyć sezon

  Siatkarze Trefla zamierzają pokonać w piątek we własnej hali Indykpol AZS Olsztyn i zakończyć sezon na dziewiątej pozycji. W gdańskiej drużynie nie zagrają Fabian Majcherski, Kewin Sasak i Bartłomiej Mordyl, którzy wzmocnią drugoligowego Trefla Lębork.
 • Andrea Anastasi: Wykonać kolejny krok

  Andrea Anastasi: Wykonać kolejny krok

  Siatkarze Trefla mogą w czwartek awansować do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Triumf w grupie D zapewni im zwycięstwo w Gdańsku, także za dwa punkty, nad PGE Skrą Bełchatów. - Cały czas gramy bez presji - przyznał trener gospodarzy Andrea Anastasi.

Filmy - Andrea Anastasi (7)