Amy Adams

Artykuły - Amy Adams (39)

 • Amy Adams: Podkochuję się w Robercie De Niro

  Amy Adams: Podkochuję się w Robercie De Niro

  Amy Adams wyznała, że podkochuje się w Robercie De Niro. Wyznanie aktorki nie jest jednak zapowiedzią sensacyjnego romansu w Hollywood. Adams niedawno postanowiła nadrobić filmowe zaległości i zapoznała się z klasyką światowego kina. Wśród filmów, które obejrzała po raz pierwszy w życiu, była trylogia "Ojciec chrzestny". Po seansie drugiej części kultowej serii w reżyserii Francisa Forda Coppoli zauroczyła się właśnie De Niro.
 • Julianne Moore i Amy Adams w ekranizacji słynnego musicalu

  Julianne Moore i Amy Adams w ekranizacji słynnego musicalu

  Julianne Moore i Amy Adams zagrają w filmie "Dear Evan Hansen", który będzie ekranizacją broadwayowskiego musicalu pod tym samym tytułem. Obie aktorki w sumie zdobyły aż dziesięć nominacji do Oscara. Może to szansa na kolejne nagrody?
 • ​Nowy film Amy Adams nie trafi do kin?

  ​Nowy film Amy Adams nie trafi do kin?

  "Kobieta w oknie" to thriller, w którym w głównej roli wystąpi sześciokrotnie nominowana do Oscara Amy Adams. Premiera filmu wyreżyserowanego przez Joego Wrighta z różnych powodów przekładana była już w czasie.
 • Amy Adams w ekranizacji bestsellera

  Amy Adams w ekranizacji bestsellera

  Sześciokrotnie nominowana do Oscara Amy Adams wybrała dla siebie kolejny interesujący projekt. Będzie to ekranizacja czekającej na premierę debiutanckiej książki Rachel Yoder zatytułowanej "Nightbitch". Jej bohaterka zaczyna wierzyć w to, że zamienia się w psa. Książka pojawi się na półkach księgarskich latem przyszłego roku. Nie wiadomo, kiedy premierę będzie miał film na niej oparty.
 • Amy Adams założyła konto na Instagramie, żeby pomagać dzieciom

  Amy Adams założyła konto na Instagramie, żeby pomagać dzieciom

  Gwiazda bez konta na Instagramie to dziś rzadkość. To medium pozwala się bowiem komunikować z fanami, a także lansować, co celebryci lubią. Do tych nielicznych sław, które nie miały profilu na Instagramie, należała Amy Adams. Należała, bo to już się zmieniło, gdy aktorka wraz z Jennifer Garner postanowiła działać na rzecz dzieci, które z powodu zamknięcia szkół zostały pozbawione ciepłych posiłków.
 • Czy będzie szósta nominacja do Oscara dla Amy Adams?

  Czy będzie szósta nominacja do Oscara dla Amy Adams?

  "Vice" - uhonorowana sześcioma nominacjami do Złotych Globów historia kariery Dicka Cheneya, wiceprezydenta za czasów George'a W. Busha, w kinach pojawi się już 11 stycznia. U boku grającego główną rolę Christiana Bale'a ("Mroczy Rycerz", "American Hustle") zobaczymy Amy Adams ("Zaczarowana", "Wątpliwość", "Mistrz"), która wciela się w żonę Dicka i kluczową w jego życiu postać.
 • Amy Adams o roli w serialu "Ostre przedmioty": Ona ma zawsze kaca

  Amy Adams o roli w serialu "Ostre przedmioty": Ona ma zawsze kaca

  "Rola Camille zabrała mnie kilkakrotnie na skraj przepaści" - mówi o swej roli w serialu "Ostre przedmioty" Amy Adams. Hollywoodzka gwiazda opowiedziała o pracy na planie produkcji HBO.
 • ​Stolica przeszłości. "Ostre przedmioty" w HBO

  ​Stolica przeszłości. "Ostre przedmioty" w HBO

  Jeśliby szukać słowa, które podsumowałoby Camille Preaker, mógłby to być "bałagan". Albo "pustka".
 • "Ostre przedmioty": Amy Adams w nowym serialu HBO

  "Ostre przedmioty": Amy Adams w nowym serialu HBO

  Miniserial HBO "Ostre przedmioty", nakręcony na podstawie powieści Gillian Flynn o tym samym tytule, będzie miał swoją premierę w HBO i HBO GO już 9 lipca. Produkcję reżyseruje Jean-Marc Vallée, a w roli głównej zobaczymy Amy Adams.

Zdjęcia - Amy Adams (8)

 • film.interia.pl
  Najlepiej zarabiające aktorki 2017
 • film.interia.pl
  Oscary 2017: Impreza "Vanity Fair"
 • film.interia.pl
  Amy Adams na premierze "Nowego początku"
 • film.interia.pl
  Amy Adams na premierze "Nowego początku"
 • film.interia.pl
  Amy Adams na premierze "Nowego początku"
 • film.interia.pl
  Amy Adams na premierze "Nowego początku"

Filmy - Amy Adams (3)

 • Amy Adams: Silna i kobieca

  Obecnie kobiety nie muszą już nic udowadniać, i że nawet najsilniejsze z nich mają w sobie dużą dozę kobiecości. Dlatego też bardzo podoba mi się to, że Lois nadal pozostaje kobieca i nadal pakuje się w kłopoty, ale zarazem jest też silna. Najbardziej podoba mi się to, że została wtajemniczona - mówi o swojej postaci w filmie "Człowiek ze stali" Amy Adams.
 • "Dopóki piłka w grze"

  Schorowany łowca talentów udaje się w ostatnią wyprawę, której celem będzie ocenienie dobrze rokującego gracza. Film ukazuje się w Polsce na Blu-ray i DVD.
 • "W drodze"

  Sal i Dean są przyjaciółmi nie akceptującymi stylu życia narzuconego przez współczesne społeczeństwo. Zakochani w swoich młodzieńczych ideałach pewnego dnia buntują się przeciw "reżimowi" i postanawiają wyruszyć w podróż wzdłuż Ameryki...