amortyzator

Artykuły - Amortyzator (7)

 • Co musisz wiedzieć o amortyzatorach. Fakty i mity

  Co musisz wiedzieć o amortyzatorach. Fakty i mity

  Wielu kierowców, mimo że stara się dbać o swoje pojazdy, często nie posiada świadomości i kompletu informacji na temat istotnej roli amortyzatorów dla komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy.
 • Kubica na nowych amortyzatorach

  Kubica na nowych amortyzatorach

  Sauber BMW F1 Team zacieśnia współpracę z niemieckim ZF Sachs AG, który począwszy od nadchodzącego sezonu stanie się oficjalnym dostawcą zespołu.
 • Zobacz, czym grożą niesprawne amortyzatory

  Zobacz, czym grożą niesprawne amortyzatory

  Kiedy ostatni raz sprawdzałeś stan zawieszenia w swoim aucie? To, że nic nie piszczy i nie stuka, wcale nie znaczy, że wszystko jest w porządku...
 • BMW HP2 - tylko dla wybrańców

  BMW HP2 - tylko dla wybrańców

  Gdy bokser BMW HP2 napręży muskuły, nie ma takiego terenu, któremu nie dałby rady. Jego pneumatyczny amortyzator to prawdziwa rewolucja.
 • Amortyzatory, czyli tajemnica tłumienia

  Amortyzatory, czyli tajemnica tłumienia

  Pogarszający się stan amortyzatorów w samochodzie przyczynia się do szybszego zużycia pojazdu i do znacznego spadku poziomu bezpieczeństwa. Zazwyczaj użytkownicy samochodów wymieniają amortyzatory z powodu ich uszkodzenia, w przypadku wycieku oleju, a w ekstremalnych sytuacjach, gdy dalej nie da się już jechać. Opona trze o nadkole, samochód nie trzyma się toru jazdy lub też niepokoić zaczynają wydawane przez pojazd odgłosy.
 • Amortyzatory z Krosna w Citroenie C3

  Amortyzatory z Krosna w Citroenie C3

  W fabryce amerykańskiego koncernu Delphi w Krośnie ruszyła produkcja tylnych amortyzatorów do najnowszego modelu Citroena C3.
 • Monroe w fabii

  Wszystkie modele skody fabii wyposażone zostały w amortyzatory tworzone przez specjalistów z europejskiego centrum projektowego światowego potentata w produkcji amortyzatorów - MONROE, należącego do koncernu Tenneco Automotive.