American Pie

Artykuły - American Pie (51)

 • Tara Reid: Będzie piąta część "American Pie"

  Tara Reid: Będzie piąta część "American Pie"

  Ostatnia część „American Pie” – „Zjazd absolwentów” miała premierę w 2012 r. Fani tej komediowej serii mogli więc stracić nadzieję na to, że będzie ona miała ciąg dalszy. Ale aktorka Tara Reid, znana z poprzednich części „American Pie”, przywróciła nadzieję. Przyznała, że gotowy jest już scenariusz piątej odsłony.
 • Shannon Elizabeth krytykuje "American Pie"

  Shannon Elizabeth krytykuje "American Pie"

  W tym miesiącu przypadła dwudziesta rocznica premiery "American Pie". Wulgarna komedia o chcącej stracić dziewictwo grupie licealistów jest przez wielu uznawana za pozycję kultową. Niestety, nie zestarzała się ona dobrze. Swoje co wątpliwości co do wydźwięku niektórych scen ma także Shannon Elizabeth, dla której film okazał się punktem zwrotnym w karierze.
 • Matki z piekła rodem

  Matki z piekła rodem

  W komedii "Złe mamuśki" Jona Lucasa i Scotta Moore'a - na ekranach kin od 5 sierpnia - bohaterki nie stanowią dobrego wzoru dla swoich dzieci. Nudne życie rodzinne urozmaicają alkoholem, w supermarkecie urządzają dziką imprezę, a na deser organizują domówkę, którą cała okolica będzie pamiętać przez wiele, wiele lat. W historii kina bywały jednak znacznie trudniejsze przypadki - oto najgorsze filmowe matki wszech czasów.
 • "American Pie: Zjazd absolwentów": Czerstwe ciacho

  "American Pie: Zjazd absolwentów": Czerstwe ciacho

  "Szarlotkę" serwuje nam tym razem reżyserski duet: Jon Hurwitz i Hayden Schlossberg. To już ósma część zapoczątkowanej w 1999 roku serii o paczce seksualnych frustratów i nieudaczników. Wraca dawna obsada, wraca też humor rodem z męskiej szatni.
 • Ósma odsłona "American Pie"

  Ósma odsłona "American Pie"

  Już w kwietniu do polskich kin trafi kolejna część serii "American Pie". W produkcji o podtytule: "Zjazd absolwentów" zagrają aktorzy związani z tą serią od lat m.in. Eugene Levy, Jason Biggs i Seann William Scott.
 • Tu się zgina dziób pingwina!

  Tu się zgina dziób pingwina!

  Tylko cztery premierowe tytuły debiutują w piątek na ekranach naszych kin. Jim Carrey w "Panu Popperze i jego pingwinach" zaprzyjaźni się z ptakami z Antarktyki, z kolei młodzieżowa komedia "Pierwszy raz" to idealna propozycja dla miłośników "American Pie".
 • Fockersowie po raz trzeci

  Fockersowie po raz trzeci

  Paul Weitz ("American Pie") wyreżyseruje kolejną odsłonę zmagań Bena Stillera z Robertem De Niro, czyli trzecią część przeboju "Poznaj mojego tatę".
 • Uratują honor "American Pie"?

  Uratują honor "American Pie"?

  Seria komedii spod znaku "American Pie" wydawała się staczać po równi pochyłej w stronę coraz głupszych i pozbawionych pomysłu, skierowanych wprost na rynek DVD kontynuacji przygód bohaterów, znanych z poprzednich części. Ale producenci chyba postanowili to zmienić - nadchodząca część "American Pie" ma trafić znów na ekrany kin.
 • Zombie na Harvardzie

  Producent Warren Zide, odpowiedzialny za filmy z serii "American Pie", przygotowuje kolejną komedię dla nastolatków. Tym razem o grupie zombie, która zaatakuje... Harvard.
 • Salma Hayek z brodą

  Salma Hayek z brodą

  Salma Hayek występi w filmie "Cirque Du Freak" w reżyserii Paula Weitza ("American Pie"). Meksykańska aktorka zagra Madame Truskę - kobietę z brodą.

Zdjęcia - American Pie (1)