Amber Gold

Artykuły - Amber Gold (416)

 • "Komisja Amber Gold zakończy pracę, kiedy pani przewodnicząca zacznie kampanię"

  "Komisja Amber Gold zakończy pracę, kiedy pani przewodnicząca zacznie kampanię"

  Kiedy komisja Amber Gold zakończy pracę? "Kiedy pani przewodnicząca Małgorzata Wassermann zacznie kampanię w Krakowie" - mówi w Porannej rozmowie w RMF FM Witold Zembaczyński. Pytany o program Nowoczesnej "Aktywna Rodzina", odpowiada: "To program holistyczny". "Program 500 plus jest ślepym programem, który pomija dwa miliony dzieci" - tłumaczy gość Roberta Mazurka.
 • Amber Gold: Sejmowa komisja śledcza wraca do przesłuchań

  Amber Gold: Sejmowa komisja śledcza wraca do przesłuchań

  Sejmowa komisja śledcza ds. Amber Gold - w uzupełnionym składzie - wraca do przesłuchań. Pierwszym świadkiem w nowym roku będzie były szef Centralnego Biura Antykorupcyjnego Paweł Wojtunik.
 • Amber Gold. Świadek: Nie wiedziałem, nie pamiętam

  Amber Gold. Świadek: Nie wiedziałem, nie pamiętam

  "​W maju 2012 r. moim priorytetem było zabezpieczenie Euro2012. Nie pamiętam, by jakikolwiek prokurator kontaktował się ze mną w sprawie Amber Gold, nie wiedziałem też, że CBŚ i policja prowadzą czynności operacyjne wobec tej spółki" - mówił w środę przed komisją śledczą były wiceszef MSW Michał Deskur.
 • Ruszył proces z pozwu grupowego klientów Amber Gold

  Przed stołecznym sądem rozpoczął się w piątek proces cywilny z pozwu grupowego ponad 200 klientów Amber Gold przeciw Skarbowi Państwa za zaniechania prokuratury w tej sprawie. Sąd uwzględnił wniosek o przesłuchanie w procesie jako świadka szefa spółki Marcina P.
 • Amber Gold niczego nas nie nauczyło. Właśnie rośnie nowa piramida finansowa, a co robią organy państwa?

  Amber Gold niczego nas nie nauczyło. Właśnie rośnie nowa piramida finansowa, a co robią organy państwa?

  Sprawa Amber Gold niczego nas nie nauczyła. W stolicy konferencję dla ponad tysiąca osób zorganizowała firma DasCoin, którą eksperci nazywają piramidą finansową. Prokuratura tłumaczy, że dopóki nie zgłaszają się pokrzywdzeni, dopóty nie ma problemu.
 • Była policjantka z Gdańska: Nie poradziłam sobie z Amber Gold, ale intencje miałam dobre

  Była policjantka z Gdańska: Nie poradziłam sobie z Amber Gold, ale intencje miałam dobre

  "Nie poradziłam sobie może z tą sprawą, natomiast intencje miałam naprawdę dobre" - zeznała była funkcjonariuszka Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku Anna Fołta-Nowacka przed komisją śledczą. Przyznała, że nie miała żadnego doświadczenia w sprawach dotyczących działalności bankowej bez zezwolenia. "Pani ośmiesza Komendę Wojewódzką Policji tym, co pani mówi" - oceniła przewodnicząca komisji Małgorzata Wassermann.
 • ​Katarzyna P.: Krzywda nam się nie stanie. Nowe stenogramy

  ​Katarzyna P.: Krzywda nam się nie stanie. Nowe stenogramy

  "Pieniędzy de facto nie tracimy" - mówiła Katarzyna P. do teściowej Danuty J.-P. na krótko przed upadkiem Amber Gold, wynika ze stenogramów opublikowanych w tygodniku "Sieci Prawdy".
 • ​"Matko Boska", czyli teściowa zeznaje

  ​"Matko Boska", czyli teściowa zeznaje

  Gdy w sprawie zięcia zeznaje teściowa, wiadomo że nie jest to dobra wiadomość dla zięcia.
 • KNF - kolejny wpis na listę ostrzeżeń publicznych

  KNF - kolejny wpis na listę ostrzeżeń publicznych

  Komisja Nadzoru Finansowego informuje, że z dniem 8 sierpnia 2017 r. na liście ostrzeżeń publicznych został mieszczony został nowy podmiot. - MIB 700 administrowana przez Blue Seal Limited z siedzibą w Republice Vanuatu.
 • Amber Gold: Przesłuchanie prezydenta Gdańska 12 września

  Amber Gold: Przesłuchanie prezydenta Gdańska 12 września

  Na 12 września komisja śledcza ds. Amber Gold zaplanowała przesłuchanie prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza - poinformowała PAP przewodnicząca komisji Małgorzata Wassermann (PiS).

Filmy - Amber Gold (54)