Film - Amazon

Artykuły - Amazon (6)

 • Ostatni film Woody'ego Allena wejdzie do kin

  Ostatni film Woody'ego Allena wejdzie do kin

  Gdy Amazon Studios zerwało umowę z Woodym Allenem z powodu powracających oskarżeń o molestowanie seksualne, wydawało się, że nigdy nie ujrzymy "A Rainy Day in New York", ostatniego filmu reżysera. Okazuje się, że trafi on do kin w październiku 2019 roku. Ale póki co tylko w jednym kraju.
 • Matthew McConaughey w skrajnie brutalnym westernie

  Matthew McConaughey w skrajnie brutalnym westernie

  Laureat Oscara Matthew McConaughey negocjuje główną rolę w filmie "The Brigands of Rattlecreek". Film powstaje dla studia Amazon. Reżyseruje Park Chan-wook, twórca "Old Boy'a" i "Służącej". Scenariusz napisał S. Craig Zahler, który nakręcił "Bone Tomahawk".
 • Woody Allen pozywa Amazon

  Woody Allen pozywa Amazon

  Fani Woody'ego Allena przyzwyczaili się, że co roku mogli iść do kina na nowy film reżysera. Jednak w wyniku powracających oskarżeń o molestowanie seksualne twórca "Annie Hall" znalazł się na cenzurowanym. Jego najnowszy film trafił na półkę, a serwis Amazon zerwał z nim umowę na cztery filmy. Allen poszedł do sądu. Domaga się wielomilionowego odszkodowania.
 • Amazon wspiera "Zimną wojnę" Pawła Pawlikowskiego

  Amazon wspiera "Zimną wojnę" Pawła Pawlikowskiego

  ​Studio Amazon zakupiło prawa do nowego filmu Pawła Pawlikowskiego zatytułowanego "Zimna wojna".
 • Scarlet Johansson amazonką

  Scarlet Johansson amazonką

  Scarlett Johansson jest pełna obaw, czy poradzi sobie z rolą krwiożerczej wojowniczki w filmie "Amazon".
 • Scarlett Johansson jako amazonka

  Scarlett Johansson jako amazonka

  Scarlett Johansson ("Miedzy słowami", "Dziewczyna z perłą", "Wyspa") wystąpi jako amazońska wojowniczka w filmie "Amazon". Fabuła filmu, którego akcja rozgrywa się w poprzedniej erze, opowiada o zemście bohaterki w odwecie za zdewastowanie jej ojczyzny.