Gry - Amazon

Artykuły - Amazon (24)

 • Amazon opóźnia swoją ambitną grę MMO przez koronawirus

  Amazon opóźnia swoją ambitną grę MMO przez koronawirus

  ​Ambitna gra MMORPG New World od Amazon Game Studios Orange County została opóźniona do 25 sierpnia tego roku, ze względu na utrudnienia związane z koronawirusem i przejściem pracowników na domowe biura. Dotychczas zakładano, że tytuł ukaże się kilka miesięcy wcześniej, 26 maja 2020 r.
 • Amazon zapowie swoje granie w chmurze już w przyszłym roku?

  Amazon zapowie swoje granie w chmurze już w przyszłym roku?

  ​Cały projekt miał być wielką tajemnicą koncernu, ale już na początku tego roku pojawiły się pierwsze przecieki w tej sprawie - teraz zaś doczekaliśmy się kolejnych, które zdradzają datę zapowiedzi usługi.
 • Lista bestsellerów sklepu Amazon w 2018 roku

  Lista bestsellerów sklepu Amazon w 2018 roku

  ​Sklep Amazon opublikował zestawienie najlepiej sprzedających się produktów w 2018 roku w kilku kategoriach - nie mogło zabraknąć gier wideo. Ogólny trend jest dość wyraźny - coraz mniej osób kupuje gry w pudełkach, a króluje sprzedaż cyfrowa, Nintendo Switch oraz PlayStation.
 • Silnik graficzny od Amazonu

  Silnik graficzny od Amazonu

  ​Amerykańska firma coraz odważniej wkracza do branży gier wideo. Amazon zapowiedział autorski silnik graficzny oparty na technologii CryEngine.
 • Konsola Amazona pozwoli na streaming gier w stylu OnLive i GaiKaia?

  Konsola Amazona pozwoli na streaming gier w stylu OnLive i GaiKaia?

  Coraz więcej informacji o "konsoli Amazona". Z najnowszych doniesień wynika, że nie będzie przypominała ona standardowego sprzętu pokroju XBO i PS4 - urządzenie zamknięte ma zostać w formie pamięci USB . Poza tym pozwoli na streaming gier, ale nie tak jak Steam Machine czy Shield od Nvidii.
 • Amazon przejmuje twórców Killer Instinct i Silent Hill: Homecoming. Po co?

  Amazon przejmuje twórców Killer Instinct i Silent Hill: Homecoming. Po co?

  Krążące od kilku lat plotki, jakoby Amazon zamierzał na poważnie wkroczyć na rynek growy niedawno nabrały na sile - w sieci pojawiły się doniesienia, jakoby firma pracowała nad własną konsolą opartą na Androidzie.
 • Amazon wysyłał wcześniej Grand Theft Auto V klientom, Rockstar zbada sprawę

  Amazon wysyłał wcześniej Grand Theft Auto V klientom, Rockstar zbada sprawę

  Przed weekendem w internecie pojawiły się filmiki, na których ich autorzy prezentowali swoje kopie GTA V i nagrany kamerą gameplay wyświetlony na telewizorze.
 • PS4 i Xboksa One: Ogromny popyt na konsole next-gen

  PS4 i Xboksa One: Ogromny popyt na konsole next-gen

  Mówi się, że liczby nigdy nie kłamią i w większości przypadków ma to pokrycie w rzeczywistości. Ale co ciekawe, niektóre z nich (np. pochodzące z sieci Amazon) posiadają dodatkową właściwość - potrafią zdumiewać.
 • Ratchet & Clank HD Collection niebawem w sklepach?

  Ratchet & Clank HD Collection niebawem w sklepach?

  Jeśli macie jakiś sekret, nigdy przenigdy nie zdradzajcie go Francuzom. Szczególnie tym, którzy pracują w tamtejszym oddziale sklepu internetowego Amazon.
 • Battlefield 3 sprzeda się lepiej niż jego poprzednik?

  Battlefield 3 sprzeda się lepiej niż jego poprzednik?

  Brytyjski Amazon ujawnił bardzo ciekawe dane dotyczące zamówień przedpremierowych kilku najważniejszych tegorocznych produkcji.