mobtech - amazon.com

Artykuły - Amazon.com (15)

 • Amazon AppStore trafi do Europy

  Amazon AppStore trafi do Europy

  Z powodu rychłej premiery pierwszego flagowego tabletu Google, Amazon zaczyna odczuwać wysoką temperaturę. Wie, że Google Nexus może być dla klientów bardziej atrakcyjny niż Kindle Fire; szczególnie biorąc pod uwagę domniemaną specyfikację i cenę tabletu. Nie chcąc stracić wysokiej pozycji na rynku, Amazon zdecydował się na rozszerzenie działalności.
 • Samsung Galaxy Note 10.1 jak widmo na Amazonie

  Samsung Galaxy Note 10.1 jak widmo na Amazonie

  Samsung Galaxy Note 10.1 pojawił się na stronie amerykańskiego Amazonu, ale równie szybko zniknął. Nie przeszkodziło to redakcji UnviredView w zdobyciu screena ze sklepu, pokazującego cenę tabletu.
 • Amazon Kindle Fire 10,1" w trzecim kwartale 2012?

  Amazon Kindle Fire 10,1" w trzecim kwartale 2012?

  O planach wprowadzenia na rynek przez Amazon tabletu z ekranem o przekątnej 10,1" słyszymy nie od dziś, więc napływające kolejne informacje w tej sprawie nie są dla nas żadnym zaskoczeniem. Wciąż jednak nie wiadomo na ile te wieści są prawdziwe... Choć wiele wskazuje na to, że faktycznie są.
 • Kolejny tablet Amazona będzie miał większy ekran?

  Kolejny tablet Amazona będzie miał większy ekran?

  Kindle Fire, pierwszy tablet z Androidem od Amazona odniósł ogromny sukces. Urządzenie idealnie spasowane z usługami amerykańskiego usługodawcy nadal jest hitem na tamtejszym rynku, ale Amazon myśli już o nowej generacji "Kindle Fire".
 • Duża aktualizacja dla Amazona Kindle Fire

  Duża aktualizacja dla Amazona Kindle Fire

  O Amazon Kindle Fire mówi się ostatnio oraz częściej. To urządzenie nie tylko zdobyło wynoszący niemalże 15 proc. udział w rynku, ale wciąż przyciąga nowych nabywców ceną, atrakcyjnym wzornictwem, mobilnością i możliwościami. Dzięki aktualizacji, urządzenie stało się jeszcze lepsze.
 • Który sklep z aplikacjami przynosi największe zyski?

  Który sklep z aplikacjami przynosi największe zyski?

  Od czasu do czasu docierają do nas informacje o wynikach sprzedaży poszczególnych modeli tabletów. Wśród nich prym wiedzie Apple, którego nowy iPad w ciągu pierwszego weekendu po premierze trafił do trzech milionów klientów. Jak wynika z badań przeprowadzonych przez firmę analityczną Flurry, sytuacja wygląda podobnie na rynku sklepów z aplikacjami.
 • Nie jeden, a trzy nowe tablety Amazona?

  Nie jeden, a trzy nowe tablety Amazona?

  Ostatnio można było usłyszeć, że Amazon uruchomi produkcję 9- lub 10-calowego tabletu Kindle Fire 2. Wczoraj zaś pojawiły się świeże, póki co ciągle nieoficjalne informacje w tej sprawie, głoszące że wcale nie będzie to jeden, a... aż trzy nowe tablety.
 • Rusza produkcja nowego tabletu Amazon?

  Rusza produkcja nowego tabletu Amazon?

  Jak informuje portal Digitimes, Amazon złożył niedawno serię zamówień w tajwańskiej firmie Catcher Technology na podzespoły przeznaczone do produkcji nowego tabletu Kindle Fire 2.
 • Kindle Touch idealny do sudoku

  Kindle Touch idealny do sudoku

  Jeśli myśleliście, że możliwości Kindle Touch są ograniczone do przerzucania stron i ściśniętej klawiatury ekranowej, jesteście w błędzie. Czytnik rozpoznaje również pismo ręczne!
 • Amazon sprzedał 6 milionów tabletów Kindle Fire

  Amazon sprzedał 6 milionów tabletów Kindle Fire

  Amazon nie ma w zwyczaju chwalić się swoimi wynikami finansowymi, ale dociekliwi analitycy rynkowi oszacowali, że w czwartym kwartale 2011 roku sprzedano aż 6 milionów egzemplarzy tabletów Kindle Fire.