Amanda Palmer

Artykuły - Amanda Palmer (9)

 • Amanda Palmer w Krakowie: Ona tańczy dla mnie

  Amanda Palmer w Krakowie: Ona tańczy dla mnie

  Zaczęła od wykonania "Creep" Radiohead na ukulele, zaskakując wszystkich obecnością na krętych schodach usytuowanych niedaleko baru, tak, że wszyscy musieli odwrócić się tyłem do sceny. Kiedy chwilę potem towarzyszący jej zespół Grand Theft Orchestra zaczął grać pierwsze takty singlowego przeboju "Do It With The Rockstar", Amanda Palmer była już z muzykami.
 • W trasę koncertową bez męża (wywiad z Amandą Palmer)

  W trasę koncertową bez męża (wywiad z Amandą Palmer)

  - Bycie wokalistką dużego zespołu sprawia mi wielką frajdę. Nie muszę ciągle siedzieć za pianinem, mogę tańczyć z widownią, mogę skoczyć w tłum. Słowem, mogę pozwolić sobie na wszelkie rodzaje szaleństwa, którym nie mogę się oddać występując solo - zapowiada Amanda Palmer, która z zespołem Grand Theft Orchestra przyjeżdża do Polski na dwa koncerty: 5 listopada w warszawskiej Proximie i dzień później w krakowskim klubie Studio.
 • Zaśpiewała nago. Zobacz!

  Zaśpiewała nago. Zobacz!

  Amerykańska wokalistka Amanda Palmer wprawiła w zdumienie przybyłą na koncert artystki londyńską publiczność, wykonując jeden z utworów nago! Incydent sfilmował jeden z widzów.
 • Amanda Palmer przyjedzie jesienią

  Amanda Palmer przyjedzie jesienią

  W związku z odwołaniem dat marcowych amerykańska wokalistka Amanda Palmer zdecydowała się wrócić do Polski jesienią.
 • Koncerty Amandy Palmer odwołane

  Koncerty Amandy Palmer odwołane

  Zaplanowane na 13 i 14 marca 2013 roku koncerty Amandy Palmer nie odbędą się. Amerykańska wokalistka zdecydowała się odwołać większość trasy, żeby zostać w Bostonie ze swoim przyjacielem Anthonym, który zachorował na raka.
 • Amanda Palmer: Zrób to z gwiazdą rocka

  Amanda Palmer: Zrób to z gwiazdą rocka

  Amerykańska gwiazda sceny alternatywnej, która wystąpi w Polsce na dwóch koncertach wiosną 2013 r. znów prowokuje. Najnowszy teledysk Amandy Palmer "Do It With A Rockstar" jest dosłowną definicją słynnego terminu "sex, drugs and rock'n'roll".
 • Amanda Palmer dwukrotnie w Polsce

  Amanda Palmer dwukrotnie w Polsce

  Zaplanowane na 13 i 14 marca 2013 roku koncerty Amandy Palmer nie odbędą się. Amerykańska wokalistka zdecydowała się odwołać większość trasy, żeby zostać w Bostonie ze swoim przyjacielem Anthonym, który zachorował na raka..
 • Amanda Palmer - biografia

  Amanda Palmer to amerykańska wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów i pianistka, znana z występów w duecie muzycznym The Dresden Dolls, w ramach którego nagrała kilka albumów. Amanda współpracuje także z formacją Evelyn Evelyn. Palmer solo zadebiutowała w 2008 roku wydawnictwem zatytułowanym "Who Killed Amanda Palmer" (tytuł płyty nawiązuje do serialu w reżyserii Davida Lyncha "Miasteczko Twin Peaks", którego fabuła toczy się wokół tajemniczej śmierci bohaterki - Laury Palmer). "Łącząc
 • Kto zabił Amandę Palmer?

  Kto zabił Amandę Palmer?

  Amanda Palmer, połowa amerykańskiego duetu The Dresden Dolls, w połowie września wyda swój pierwszy solowy album "Who Killed Amanda Palmer".