Amanda Palmer

Artykuły - Amanda Palmer (13)

 • Amanda Palmer w Krakowie: Ona tańczy dla mnie

  Amanda Palmer w Krakowie: Ona tańczy dla mnie

  Zaczęła od wykonania "Creep" Radiohead na ukulele, zaskakując wszystkich obecnością na krętych schodach usytuowanych niedaleko baru, tak, że wszyscy musieli odwrócić się tyłem do sceny. Kiedy chwilę potem towarzyszący jej zespół Grand Theft Orchestra zaczął grać pierwsze takty singlowego przeboju "Do It With The Rockstar", Amanda Palmer była już z muzykami.
 • W trasę koncertową bez męża (wywiad z Amandą Palmer)

  W trasę koncertową bez męża (wywiad z Amandą Palmer)

  - Bycie wokalistką dużego zespołu sprawia mi wielką frajdę. Nie muszę ciągle siedzieć za pianinem, mogę tańczyć z widownią, mogę skoczyć w tłum. Słowem, mogę pozwolić sobie na wszelkie rodzaje szaleństwa, którym nie mogę się oddać występując solo - zapowiada Amanda Palmer, która z zespołem Grand Theft Orchestra przyjeżdża do Polski na dwa koncerty: 5 listopada w warszawskiej Proximie i dzień później w krakowskim klubie Studio.
 • Zaśpiewała nago. Zobacz!

  Zaśpiewała nago. Zobacz!

  Amerykańska wokalistka Amanda Palmer wprawiła w zdumienie przybyłą na koncert artystki londyńską publiczność, wykonując jeden z utworów nago! Incydent sfilmował jeden z widzów.
 • Amanda Palmer przyjedzie jesienią

  Amanda Palmer przyjedzie jesienią

  W związku z odwołaniem dat marcowych amerykańska wokalistka Amanda Palmer zdecydowała się wrócić do Polski jesienią.
 • Koncerty Amandy Palmer odwołane

  Koncerty Amandy Palmer odwołane

  Zaplanowane na 13 i 14 marca 2013 roku koncerty Amandy Palmer nie odbędą się. Amerykańska wokalistka zdecydowała się odwołać większość trasy, żeby zostać w Bostonie ze swoim przyjacielem Anthonym, który zachorował na raka.