Alojzy Świderek

Synonimy:
Świderek,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Alojzy Świderek (127)

Filmy - Alojzy Świderek (4)

 • Alojzy Świderek: To inni powinni się nas bać. Wideo

  - To inni powinni się nas bać - powiedział były selekcjoner reprezentacji Polski siatkarek Alojzy Świderek. Polacy, aktualni mistrzowie świata, będą faworytami czempionatu Starego Kontynentu.
 • Alojzy Świderek o sile reprezentacji Polski siatkarek. Wideo

  - Siatkówka żeńska miała swój dołek, który już opuściliśmy. Mozolnie budujemy naszą moc i mam nadzieję, że podczas mistrzostw Europy będziemy mogli ją pokazać - powiedział były selekcjoner reprezentacji Polski siatkarek Alojzy Świderek.
 • Alojzy Świderek o szansach Polek i Polaków na awans do IO. Wideo

  - Turniej na pewno będzie ciężki ponieważ tylko pierwsze miejsce daje kwalifikację. Mamy w grupie aktualne mistrzynie świata Serbki, które grają bardzo dobrze. Drugie w kolejności byłyby Tajki patrząc na ranking FIVB. Następnym zespołem, jeśli chodzi o siłę tej grupy, jesteśmy my - powiedział były selekcjoner reprezentacji Polski siatkarek Alojzy Świderek. "Biało-Czerwone" o awans na igrzyska olimpijskie w Tokio powalczą z Serbią, Tajlandią i Portoryko.
 • Alojzy Świderek o losowaniu grup ME siatkarek. Wideo

  - Grając u siebie mamy szansę, żeby z pierwszego lub drugiego miejsca wyjść dalej - powiedział o losowaniu grup ME siatkarek były trener reprezentacji Polski Alojzy Świderek. "Biało-Czerwone" w grupie B zmierzą się z Włoszkami, Belgijkami, Ukrainkami, Portugalkami i Słowenkami.