Aligatory

Artykuły - Aligatory (6)

 • Zęby aligatorów kluczem do regeneracji naszego uzębienia?

  Zęby aligatorów kluczem do regeneracji naszego uzębienia?

  ​Komórki macierzyste, które umożliwiają aligatorom regenerację zębów, mogą pomóc naukowcom odtworzyć ten proces u ludzi.
 • USA: Aligator odgryzł 17-latkowi rękę

  Aligator odgryzł nastolatkowi rękę. Tragiczne zdarzenie miało miejsce w Stanach Zjednoczonych, w jednej z rzek stanu Floryda.
 • Polak w NBA poleca aligatory

  Polak w NBA poleca aligatory

  Zdaniem Marcina Gortata (Orlando Magic) zespół mistrza NBA Boston Celtics jest najtrudniejszym rywalem Magic w Konferencji Wschodniej koszykarskiej ligi NBA. Opinii Polaka w niczym nie zmienia niedzielna wygrana Orlando w Bostonie 86:79.
 • Steruje dzięki ruchom płuc

  Steruje dzięki ruchom płuc

  Aligatory nie mają płetw, ale są doskonałymi pływakami. Manewrują dzięki ruchom mięśni umożliwiającym zmianę położenia płuc.
 • Z zoo skradziono niezwykłe aligatory

  Siedem aligatorów-albinosów zniknęło z brazylijskiego zoo - podał w piątek portal BBC News. Policja przypuszcza, że skradziono je i wywieziono za granicę. Unikatowy krokodyl o białej skórze i różowych oczach jest wart 10 tys. dolarów.
 • Beyoncé i aligatory

  Beyoncé i aligatory

  Beyoncé Knowles, była wokalistka girlsbandu Destiny'e Child, odmówiła pozowania z aligatorem podczas sesji zdjęciowej do okładki nowego albumu piosenkarki "B'Day". Ostatecznie opiekunowie gada postanowili okleić zwierzęciu paszczę taśmą klejącą.

Filmy - Aligatory (28)

 • Z tym kotem lepiej nie zadzierać

  Turyści nie mogli uwierzyć, w to co widzieli. Podczas wycieczki blisko stawu zamieszkałego przez aligatory natrafili na kota, z którym lepiej nie zadzierać. Zobaczcie sami.
 • Aligator też potrzebuje trochę higieny

  Floryda, Stany Zjednoczone. Michael Womer zajmuje się pracą z niebezpiecznymi zwierzętami. Tym razem postanowił nagrać jak ręcznie oczyszcza zęby... aligatorowi! Wyjmował z nich resztki jedzenia swoimi palcami ponieważ uznał, że szczoteczka nie będzie tak dokładna. Womer pracuje z gadami 27 lat, co pozwoliło przeprowadzić groźny ale w rezultacie nieszkodliwy dla obydwu stron zabieg. (STORYFUL/x-news)
 • Jechali autem po zalanych drogach i zauważyli... aligatora

  W piątek (12.07) mieszkańcy Mississippi odczuli skutki sztormu Barry. Drogi w Woveland zostały zalane i trudno było się po nich przemieszczać. Problem mogły przysporzyć też zwierzaki. Na filmie wideo widać aligatora przemieszczającego się po drodze. (STORYFUL/x-news)
 • Aligator pogonił faceta. Spotkanie mogła skoczyć się tragicznie

  Mężczyzna wkroczył na teren aligatora. I to był błąd. Gad wyskoczył z wody i... Oglądajcie.