Alicja Borkowska

Artykuły - Alicja Borkowska (5)

 • Gwiazdy "Metra" dla Alicji Borkowskiej

  Gwiazdy "Metra" dla Alicji Borkowskiej

  Pierwsza obsada musicalu "Metro" spotka się ponownie na jednej scenie, by zebrać pieniądze na leczenie koleżanki, Alicji Borkowskiej. W środę, 3 czerwca, na deskach Teatru Studio Buffo wystąpią: Janusz Józefowicz, Janusz Stokłosa, Katarzyna Groniec, Barbara Melzer, Denisa Geislerova, Małgorzata Duda-Kozera, Wojciech Dmochowski i Michał Milowicz.
 • Przyjaciele dla Alicji Borkowskiej (teledysk "Magia Świąt")

  Przyjaciele dla Alicji Borkowskiej (teledysk "Magia Świąt")

  Pod szyldem reALICJA zebrała się grupa artystów, znajomych i przyjaciół Alicji Borkowskiej, aktorki i wokalistki z musicalu "Metro", która na początku listopada przeszła udar i potrzebuje rehabilitacji oraz wsparcia finansowego dla siebie i dla swojej 10-letniej córki Vesny.
 • Alicja Borkowska nigdy nie wróci na scenę

  Alicja Borkowska nigdy nie wróci na scenę

  Kiedy niedawno aktorka Alicja Borkowska, czyli Adela z "Barw szczęścia", doznała udaru i zapadła w śpiączkę, lekarze orzekli, że jej leczenie będzie długotrwałe i bardzo kosztowne. Kilkadziesiąt gwiazd skrzyknęło się właśnie, by wspólnie pomóc chorej koleżance, która pozostała bez środków do życia...
 • "Czytanie w Trawie" w najbliższą sobotę

  "Czytanie w Trawie" w najbliższą sobotę

  O losach pchły Szachrajki opowiedzą dzieciom aktorka Alicja Borkowska i dziennikarz muzyczny Robert Leszczyński. Piknik odbędzie się w sobotę na terenach parkowych wokół warszawskiego Centralnego Basenu Artystycznego w ramach akcji "Czytanie w Trawie".
 • Jak to jest pracować z gwiazdami?

  Jak to jest pracować z gwiazdami?

  Występowała w musicalu "Metro" oraz licznych filmach i serialach. Jej filmografia byłaby na pewno dłuższa, lecz wiele lat Alicja Borkowska spędziła w Londynie.