Alfa Romeo 159

Artykuły - Alfa Romeo 159 (10)

 • Używana Alfa Romeo lepsza niż VW Passat!

  Używana Alfa Romeo lepsza niż VW Passat!

  Jeszcze dziesięć lat temu o takim porównaniu mogło być mowy. Nikt o zdrowych zmysłach nie odważyłby się zestawić ze sobą używanej Alfy Romeo i Volkswagena - wynik, łagodnie rzecz ujmując, byłby dla Włochów miażdżący.
 • Alfy romeo są OK, to policjanci uszkodzili felgę!

  Alfy romeo są OK, to policjanci uszkodzili felgę!

  Nie milkną echa przetargu na policyjne alfy romeo 159. Oto wyjaśnienia, jakie w sprawie "odpadających kół" otrzymaliśmy od policji.
 • Policyjne alfy romeo od dzisiaj na drogach

  Policyjne alfy romeo od dzisiaj na drogach

  Szanowni Państwo, opublikowaliście na swojej stronie informację, jakoby policyjne radiowozy Alfa Romeo 159 nie posiadały wymaganych homologacji na radar i wideorejestrator; urządzenia służące do pomiaru prędkości.
 • Nowe Auto Moto

  Nowe Auto Moto

  W kioskach już od 16 grudnia najnowszy numer miesięcznika "Auto Moto" w większej objętości,116 stron, a w nim m.in.: o pierwsze jazdy: Ferrari 458 Italia; Kia Venga, Renault Fluence; o testy: Alfa Romeo 159, Land Rover Discovery IV, Mazda 3 MPS, Mitsubishi Lancer Ralliart, Mitsubishi Outlander; o fascynująca opowieść o legendzie Mercedesa - modelu 300 SL Gullwing i jego następcy - Mercedesie SLS AMG ; o wkładka o prezentach - nie tylko pod choinkę - mających związek z motoryzacją; o Czytelnicy testują Lancię Deltę.
 • By sąsiad nam zazdrościł...

  By sąsiad nam zazdrościł...

  Chociaż alfa romeo 159 debiutowała już trzy lata temu, to wciąż jest rzadkim widokiem na polskich drogach.
 • 159 Sportwagon w Genui

  159 Sportwagon w Genui

  Na salonie genewskim Alfa Romeo uzupełni gamę oferowanych pojazdów nie tylko Spiderem, ale również wersją kombi modelu 159. Dzisiaj i jutro w okolicach Genui odbywają się jazdy testowe tym samochodem. Jest tam także nasz reporter!
 • 5 gwiazdek 159

  5 gwiazdek 159

  Nowa Alfa Romeo 159 otrzymała 5 gwiazdek w teście zderzeniowym przeprowadzonym przez europejską organizację EuroNCAP.
 • Clio "Samochodem Roku 2006"

  Clio "Samochodem Roku 2006"

  No i mamy niespodziankę. W plebiscycie Car of the Year 2006 nie zwyciężyła Alfa Romeo 159 ani BMW serii 3 a... Renault Clio. To już szósty samochód spod szyldu Renault, który w 40-letniej historii plebiscytu COTY zdobył najwyższy laur. Wcześniej sukces ten odniosły modele: Renault 16 w 1966 roku, Renault 9 w 1982 r., Renault Clio w 1991 r. Renault Megane Scenic w roku 1997 oraz Megane II dwa lata temu.
 • Alfa 159: Marilyn Monroe z rewolwerem w ręku

  Alfa 159: Marilyn Monroe z rewolwerem w ręku

  Alfa Romeo 159 to wyjątkowa limuzyna zaprojektowana ręką mistrza Giorgetto Giugiaro. Jej zamysł wywodzi się od prototypu Alfy Brera i zobaczymy go jeszcze w innych modelach włoskiego producenta.
 • COTY 2006: przegrani!

  COTY 2006: przegrani!

  Jak już informowaliśmy w prestiżowym plebiscycie na najlepszy samochód roku "Car of the Year 2006" została już wyłoniona finałowa siódemka. O tytuł COTY 2006 walczyć będą już tylko Alfa Romeo 159, BMW serii 3, trojaczki z Kolina czyli Citroen C1/Peugeot 107/Toyota Aygo, Mazda 5, Renault Clio, Toyota yaris i VW Passat.