Alfa Romeo 156

Artykuły - Alfa Romeo 156 (25)

 • Alfa romeo 156 na... wodór. Z Polski!

  Alfa romeo 156 na... wodór. Z Polski!

  Na pierwszy rzut oka jest to zwykły samochód. Dopiero po otwarciu maski widać, że pojazd nie jest napędzany żadnym z tradycyjnych paliw.
 • Z Seata do Lamborghini

  Z Seata do Lamborghini

  Rotacje personalne w grupie Audi. Główny stylista Lamborghini, odpowiedzialny za Murcielago i Gallardo, Luc Doncerwolcke został nowym szefem działu projektowego Seata.
 • 156 GTA czy impreza STi?

  156 GTA czy impreza STi?

  Samochody spod szyldu Alfa Romeo uznawane są od dawna za eleganckie i sportowe. Z włoską marką łączy się przecież wieloletnia historia w sportach samochodowych, ubarwiona wieloma spektakularnymi sukcesami.
 • Design Giugiaro

  Design Giugiaro

  Alfa Romeo 156 to model dobrze znany na polskich drogach. Nic dziwnego, debiutował przecież siedem lat temu. W motoryzacji to epoka i nieubłaganie nadchodzi czas na debiut następcy.
 • Design Giugiaro

  Design Giugiaro

  Alfa Romeo 156 to model dobrze znany na polskich drogach. Nic dziwnego, debiutował przecież siedem lat temu. W motoryzacji to epoka i nieubłaganie nadchodzi czas na debiut następcy.
 • Brera przyszłością Alfy?

  Brera przyszłością Alfy?

  Wszystko wskazuje na to, ze prototypowa Brera będzie wyznaczać najbliższe kierunki rozwoju Alfa Romeo. Włoski producent opiera się na Brerze przy pracach nad następcą Alfa Romeo 156 oraz GTV/Spider.
 • Crosswagon 156

  Crosswagon 156

  Jak już pisaliśmy w relacji z Arjeplog, gdzie na zamarzniętym jeziorze odbywają się próby fiata pandy 4x4 ostatni szlif przed-produkcyjny przechodzi tam także napędzana na cztery koła alfa romeo 156 o nazwie Crosswagon. Pojazd ten, który zaprojektowany został przez Centrum Stylistyczne z Arese to połączenie samochodu typu SUV (Sport Utility Vehicle) z typowym Station Wagon czyli kombi.
 • Puchar Alfa Romeo 156 rusza po raz czwarty!

  W 2003 r. Alfy Romeo 156 po raz czwarty pojawią się na torach wyścigowych w Polsce. Stało się to możliwe dzięki zaangażowaniu wielu ludzi i firm, przekonanych o celowości tego sportowego wydarzenia.
 • W oczekiwaniu na 157...

  W oczekiwaniu na 157...

  Już podczas salonu samochodowego we Frankfurcie nad Menem we wrześniu br. zaprezentowana zostanie zmodernizowana Alfa Romeo 156. Choć będzie to tylko restyling zmiany jakie będą wprowadzane to ścisła tajemnica.
 • Alfy Romeo na "Barbórce"

  Alfy Romeo na "Barbórce"

  Już w najbliższą sobotę odbędzie się w Warszawie tradycyjny Rajd Barbórki. Impreza pomyślana jak zwykle jako Kryterium Asów przyciągnie na start wielu kierowców z czołówki niemal wszystkich dyscyplin sportu motorowego w Polsce. Na starcie nie zabraknie samochodów Alfa Romeo. Wyścigow "156" pojedzie jeden z naszych najlepszych kierowców - Roberta Kisiela. Na "Barbórce" wystartuje także alfa romeo 156 GTA!