Alexander Skarsgard

Artykuły - Alexander Skarsgard (8)

 • Alexander Skarsgard: Śladami ojca

  Alexander Skarsgard: Śladami ojca

  Karierę aktorską zaczynał z łatką "syna znanego taty", lecz szybko odnalazł swoje miejsce w kinie. Popularność w rodzimej Szwecji zdobył już w wieku trzynastu lat. Od ojca - Stellana, nauczył się, by zawsze być wobec siebie uczciwym i dbać o rodzinę. "Ludzie nie muszą wiedzieć wszystkiego o moim życiu prywatnym" - deklaruje. 25 sierpnia Alexander Skarsgard kończy 40 lat.
 • Keira Knightley w ekranizacji bestsellera

  Keira Knightley w ekranizacji bestsellera

  Keira Knightley i Alexander Skarsgard zagrają główne role w dramacie "The Aftermath" Jamesa Kenta („Testament młodości”). Film jest adaptacją powieści Rhidiana Brooka.
 • Idealni na wakacje

  Idealni na wakacje

  Patrząc na nich, nie dziwi fakt, że są na ustach wszystkich. Oto aktorzy, z którymi na plaży (i nie tylko) byłoby, o czym... rozmawiać. Takiemu towarzystwu w upalny dzień żadna z pań nie mogłaby się oprzeć!
 • "Tarzan: Legenda": Drakońska dieta Alexandra Skarsgarda

  "Tarzan: Legenda": Drakońska dieta Alexandra Skarsgarda

  Alexander Skarsgard, odtwórca tytułowej roli w filmie "Tarzan: Legenda" przyznał, że w trakcie przygotowań do ekranowego występu był na drakońskiej diecie.
 • Alexander Skarsgard jako Tarzan

  Alexander Skarsgard jako Tarzan

  Legendarna postać stworzona przez Edgara Rice'a Burroughsa ponownie pojawi się na dużym ekranie. Film w reżyserii Davida Yatesa trafi na ekrany kin 1 lipca 2016,

Zdjęcia - Alexander Skarsgard (5)

Filmy - Alexander Skarsgard (4)

 • Charlize Theron i Alexander Skarsgard wznowili romans

  Romantyczna historia Charlize Theron i Alexandra Skarsgarda. Aktorska para wznowiła romans po 6 latach. Pierwsze randki zaliczyli w 2012 roku. Wówczas jednak nie zaiskrzyło na tyle, by znajomość przetrwała. Teraz spotkali się na planie wspólnego filmu. Podobno od razu rozpaliło się między nimi uczucie. Theron i Skarsgard próbują utrzymać relację w tajemnicy.
 • 5 rzeczy, których nie wiesz o Alexandrze Skarsgårdzie

  Alexander Skarsgård zasłynął rolą w serialu „Wielkie kłamstewka”, za którą dostał kilka statuetek, w tym Emmy i Złotego Globa. Prywatnie jest synem aktora Stellana Skarsgårda i najstarszym z sześciorga rodzeństwa. Czy wiecie, że tylko jego siostra Eija nie jest aktorką? Alexander w wieku 17 lat rzucił szkołę aktorską i wrócił do rodzinnego miasta, by być ze swoją dziewczyną. Rozważano go nawet… do roli Thora! Sprawdźcie 5 ciekawostek o aktorze.